בעיה בכרטיס קול creative - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס קול creative

vwgolf

Recommended Posts

יש לי את ההכרטיס קול 7.1 קישור לאתר החברה לדגם הכרטיס http://www.creative.com/products/product.asp?category=209&subcategory=669&product=14066

מהרגע שיש לי אותו קצת יותר מחצי שנה כל פעם שאני מתקין אותו פיזית במחשב ואז מתקין דרייברים המחשב נקתע אחרי מספר דקות פשוט הכל נעמד כמו תמונה ואני חייב ללחוץ ריסט.

עשיתי עדכונים מהאינטרנט וזה לא עזר לי הבעיה נמשכת כבר ניסו להחליף לי את הכרטיס שוב ושוב וזאת לא הבעיה כנראה לדעתי זה משהו בדרייברים או התנגשות אבל אין לי מושג איך לטפל בזה ומה לעשות...

המפרט של המחשב שלי הוא:

amd3500

2GB 400

לוח אם gugabyte sli 4

hd 200 sata

מערכת הפעלה

win pro sp2 heb

תודה מראש.

לירון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא את הכרטיס קול הנפרד.תמחק כל הדריברים הקשורים לכרטיסי קול. תבטל בביוס את הכרטיס קול המובנה הלוח.

עכשיו תכניס את הכרטיס קול הניפרד לחריץ PCI אחר שלא ניסית עדיין. תתקין את הדרייברים של הכרטיס קול הניפרד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי סלוט PCI

התקנתי את הדרייברים המקוריים

הוא פשוט מעמיד את המחשב לא ריסט ולא כלום המחשב הופך להיות כמו תמונה.

לא התקנתי כלום פשוט נעמד המסך וד"א המחשב עבד כל הלילה ורק בבוקר אחרי שעתיים שאני עליו הוא נתקע.

יש לי רק ריסט לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלתי איזו התקנת , אלא איזו תוכנה הפעלת בשעתיים האלה שאתה עליו , לפני שהוא קפא?

איזו תוכנה הופעלה, עבדה ממש לפני שהוא קפא?מה עשית בדיוק לפני שהוא קפא?

וניראה לי שהבעיה כבר בכלל לא בכרטיס קול או בדרייברים שלו, אולי ספק או משהו בסגנון

אגב מה הטמפ של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא עובר את ה35 מעלות, הספק יחסית חדש ואם אני מנתק את הכרטיס קול הכל עובד סבבה ימים שלמים רק מחבר את הכרטיס ישר בעיות.

התוכנות שעבדו זה:

Internet Explorer

winamp

סקייפ

מסנג'ר

אחי תודה רבה על כל העזרה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקייה טמפ מעולה

חדש זה לא אומר שהוא טוב, למרות שקשה להאמין שמה שיקשה עליו זה כרטיס קול

אוקיי ממה שאני מבין הבעיה בטח מתחילה ברגע שאתה מפעיל את אחת תוכנות ההשמעה/הקלטה שכתבת

תבדוק בכל המקומות שקשורים לקול, האם מסומן שם הכרטיס קול העיקרי : הכרטיס קול שלך הנפרד

תתקין מחדש את:

winamp

סקייפ

מסנג'ר

אל תשכח לגבות מה שצריך ( היסטוריה,...)

אני לרוב במקרים שהיתה התנגשות , שזה לרוב כרטיסי קול ממליץ לעשות פירמוט, כדי למנוע חשד בדרייברים /תוכנות וכל הסיפור שאנחנו עושים

אז אם אתה יכול תעשה פירמוט, אם לא אז אני בינתיים מציע לך דרכים לפתרון אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי האם ניסית אז מציע:

תנסה עם של הווינדווס , ולא אלו שבאים עם הכרטיס

תמחק את המקוריים

תעשה ריסט ותיתן לווינדוס לזהות את הכרטיס קול, הכרטיס קול אמור להזדהות, לא יהיו לך הרבה אופציות לשחק בו אבל צריך לנסות האם כך יעבוד כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...