NEC 3570A - להתרחק ממנו כמו מאש - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NEC 3570A - להתרחק ממנו כמו מאש

Shasoosh

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש מצב שה NEC "משקר" גם ב transfer rate tests ?

משום מה ב 3 דיסקים שצרבתי מה Verbatim ה transfer rate test גרוע לשלושתם, העקומה כל הזמן נופלת וכו'

לעומת זאת ה TEAC המסריחים בבדיקה הזאת רצים יפה בלי בעיות (עקומה עולה ויפה).

אולי ה NEC שלי פשוט לא אוהב Verbatim ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שתראה פה, דוקא ה TY (דיסקים של פלקסטור) נתנו על ה 4571 (אותו צורב תכלס כמו שלך) את התוצאות הכי טובות. כמו כן התוצאות לא מדהימות לרוב המדיות מה שאומר לדעתי שהצורב עדיין אינו בשל, כלומר צריך קושחה חדשה.

http://www.cdrinfo.com/Sections/Reviews/Specific.aspx?ArticleId=17403&PageId=9

בכל מקרה כשאוכל אעלה סריקה על ה 3550 של חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל זהם נצרבו רק אתמול.חכה קצת ותסרוק שוב.(למשל בעוד שבוע).בכל אופן יכול להיות שבמזל נפלת על TEAC סבירים.לפעמים גם המזל משחק.

שלא תבין אותי לא נכון, השאלה שנשאלת פה היא לא "איך זה שה TEAC כאלה טובים", ה TEAC דפוקים ואין על זה ויכוח, מה שמטריד אותי זה למה גם ב Transfer rate test ה Verbatim נופלים כשה TEAC מחזיקים יופי... וה Verbatim נצרבו אפילו בכמה שעות אחרי ה TEAC

כל מבחן שעשיתי ל הVerbatim הם נכשלו, בנתיים לא ראיתי קפיצות ב DVDPLAYER שלי אבל אני מתאר לעצמי שיהיו... ועוד קניתי קייק של 50 ....

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הסריקות שהבאת בעמוד 3 הם של VERBATIM או TEAC ?ואם טיק אז מה הPIF (ממוצע וMAX)שאתה מקבל בוורבטים?שמעתי על וורבטים מזויפים ברוסיה(וגם שבאופן כללי האיכות של TY *16 פחותה מזו של שמונה) אבל לא נראה לי שהם הגיעו לפה(בטח לא לאופיס דיפו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, קצת סדר, אתמול צרבתי 3 דיסקים של ורבטים, כולם קיבלו בין 94-96

דוגמא:

10122006164757pm6.png

היום ביצעתי בדיקות לאותם דיסקים בדיוק וקיבלתי את התוצאות האלה:

10132006015746ma5.png

שוב פעם, מדובר על אותו דיסק.

נאמר לי פה ובפורמים בחו"ל שה NEC לרוב לא אמין בסריקות שלו ושאבצע Transfer rate test שנראת כך:

10122006224353ku2.png

אני לא יודע מה הבדיקה של ה transfer אומרת אני רק יודע שהיא לא תקינה, בכל אופן, אתמול 3 דיסקים של Verbatim קיבלו 94-96 והיום הם מקבלים בין 0-38

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...