NEC 3570A - להתרחק ממנו כמו מאש - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NEC 3570A - להתרחק ממנו כמו מאש

Shasoosh

Recommended Posts

רכשתי לפני חודש את הצורב הנ"ל ואיתו עשרים דיסקים של TEAC

כן, אני יודע, TEAC היא לא אחת החברות המובחרות בנושא אך בכל זאת יש לי כמה שאלות.

לאחר שה שלי (Apex 811) לא הצליח להפעיל מספר דיסקים הרצתי כמה בדיקות עם NERO SPEED וכל מדיה שבדקתי סיימה עם אחוז הצלחה של 0 חוץ מאחת שהגיעה ל 48 %

כרגע צרבתי דיסק על מהירות 6 (במקום 16 כמו כל שאר הדיסקים) והמבחן הסתיים עם תוצאה של 97 %

שאלותיי הם כאלה.

1. על החבילה שקניתי רשום 8x certified , האם זאת המהירות כתיבה וזאת היתה טיפשות שלי שצרבתי את כולם על מהירות 16 ובגלל זה כל המדיות יצאו גרוע?

2. האם אחת התופעות לדיסקים גרועים היא שכעבור כמה ימים המדיה פשוט לא מגיבה?

3. קראתי הרבה דיונים על כך שיש הרבה חבר'ה עם צורב של NEC שלאחר הצריבה הוא לא מצליח לקורא את הדיסק שהוא צרב, אני חושש שגם אני חווה את הבעיה הזאת אבל איני בטוח, את כל הדיסקים שהוא צרב הוא מצליח לקרוא אבל בחלקם אינו מצליח להעתיק משם תכנים למחשב ומקבל שגיאה שהפרמטר שגוי. בדיסק האחרון שנצרב בהצלחה הכל עובד תקין.. היום אני ירכוש VERBATIM מאופיס דיפו אך בכל זאת אשמח לשמוע את דעתכם

תודה

Edit: שכחתי לציין שהטושים חבל על הזמן!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

1.בטח יש להם מדיה קוד של TY והוא נותן לך לצרוב על 16 אבל הם בקושי מסוגלים ל8 (כמו שאינטגרל אמר עליהם בדיוק).למרות שבCD המצב היה יותר טוב איתם.

2.כן זה הסימן המושלם לדיסקים מחורבנים כפי שבטח הבנת על בשרך.

3.לי נראה שהבעיה דווקה לא בצורב, לפחות בינתיים עד שלא תנסה דיסקים טיבים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התורה על רגל אחת - ה TEAC הם זבל דה לה שמטה. 99% שמשם כל הבעיות שלך.

וורבטים - באופיס דיפו קנה רק תוצרת טיוואן. לא הודו, לא , ולא עזה.

באופיס דיפו שבאיזור שלי ראיתי רק japan, זה גם אוכל לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר מנסיון אישי הרבה בעיות צריבה ב NEC - כולם ממדיות גרועות.

תנסה את המדיות המומלצות ע"י החברה פה באתר. לי בצורב של NEC 3540 לא היתה בעיה כבר 100 דיסקים רצוף מאז שקניתי. אני צורב עם Silverline תמיד על x6 גם אם המדיות מותאמות ל x8.

מצטרף לדעת המגיבים - זה המדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שניה, אז ה X8 שרשום בגדול על העטיפה זה בעצם המהירות כתיבה? ומה קשור המדיה קוד שקראתי עליו בעוד כמה דיונים

YUDEN ?? (זה לא נשמע טוב..)

10102006204427ck3.png

זה כביכול מעיד על כך שזה זיוף?

תודה duk4u אבל אין לי סבלנות להמתין, מחר אני יקפוץ לאופיס דיפוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסניף זה צומת בילו

את המחיר אני לא זוכר ( בסביבות ה 3 שקל למדיה) אבל ברגע שאני יהיה שם אני יעדכן

אם הן נראות ככה, אז הן אמורות להיות המדיות הכי טובות שניתן כרגע להשיג בארץ (שים לב למדרגה בספינדל)

רק שניה, אז ה X8 שרשום בגדול על העטיפה זה בעצם המהירות כתיבה? ומה קשור המדיה קוד שקראתי עליו בעוד כמה דיונים

YUDEN ?? (זה לא נשמע טוב..)

זה כביכול מעיד על כך שזה זיוף?

מה שקורה זה שכדי שהצורב ידע לצרוב את המדיות, הוא חייב אסטרטגית צריבה. את אסטרטגית הצריבה הוא מזהה לפי המדיה קוד. אז מה שעושים יצרני הזבל זה לשים מדיה קוד של מדיות מפורסמות (למשל TY T02 שזה +RX8 של TY היצרנית מספר אחת בעולם) כדי שהזבל שלהם יצרב. התוצאות בהתאם.

עריכה:

אם על הטיק אז כמו שאמרתי לך קודם הם משתמשים בקוד של מישהו אחר.לכן הצורב מזהה אותם כ16 למרות שהם גג 8.

בגלל ש TY T02 הן מדיות איכותיות, ה NEC צורב אותן ב X16 במקום ב X8 (מה שנקרא overspeeding). מה שקורה בפועל זה שאת המזוייפות שהן זבל הוא צורב ב X16 כי זו חלק מהאסטרטגיה של המדיה קוד, מה שרק מחמיר את הבעיה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אחלה תגובות, הנושא הרבה יותר מובן!

באופיס דיפוט בבילו יש 50 מדיות -R של טיאוון ו 50 מדיות DVD+R של JAPAN

כמעת התפתיתי לקחת עוד סט טושים של TEAC אבל בסופו של דבר לקחתי את ה JAPAN. :)

המחיר זהה לשני הקייקים , גם טיאוון וגם יפן והוא 150 שקלים.

הקייק של JAPAN נראה בדיוק כמו התמונה ש Integral פרסם עם המדרגה בספינדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...