הגיע אלי הנאנו החדש! - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע אלי הנאנו החדש!

אוריפ

Recommended Posts

אני אקח אותו לתיקון בתחילת שבוע הבא.

לגבי הסוללה, קשה לי להגיד כי לא יצא לי להשתמש במכשיר 24 שעות מאז הרכישה...

אני חושב שהשתמשתי בו כשעה וחצי בסה"כ, עם עוצמת שמע על כ50% אולי קצת פחות עם הארת מסך למשך 2 שניות ללא מגע בגלגל השליטה. עד עכשיו, מד הבטרייה לא זז מ100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתחדש, נגנן מעולה, תחליף את הMX500.

אבל אפשר לדעת מה טוב באיפוד?

חוץ מעיצוב, יש לו עליונות על המתחרים (ZEN\אי ריבר\אי אודיו...) שכל כך הרבה אנשים מוכנים לשלם עליו קצת יותר?

(אני לא ציני, אני באמת לא יודע, לא התענינתי הרבה בנגנים במחירים האלה מעולם)

כי מה שאני יודע זה ש- שאין רדיו, אין אפשרות להחליף ,אין כרטיסי הרחבה, התיקון יקר מדי, המחיר גבוה יותר מהמתחירים, חיבים להתקין I TUNS, כל האביזרים הנלווים יקרים מדי... והיתרון היחיד שאני יודע עליו הוא העיצוב והמשק (שכבר יש לו מתחרים שהעתיקו אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון של האייפוד הוא עיצובי בלבד, דווקא במחיר מול המתחרים שלו הוא לא משתלם.

בד"כ נגנים מבית קריאטיב/אייריבר מציעים איכות שמע טובה יותר, הרבה יותר פיצ'רים, ובד"כ גם מחיר נמוך יותר.

תסתכל על V plus כנגד אייפוד נאנו-

ה ZVP מציע איכות שמע טובה יותר, גודל קטן בדי הרבה, נגינת וידאו, רדיו, line in, באנדל רחב יותר, ו.... עדיין יותר זול (עולה כ 10-20 דולר פחות, תלוי איפה)

מצד שני, לאייפוד יש יתרון של כ 6 שעות סוללה בממוצע עליו. אבל כל מה שכתוב למעלה בשביל עוד 6 שעות סוללה.... לא נראה לי שווה במיוחד.

ובוא ניקח את הגדולים- אייפוד דור 5.5 מול ZVM

ה ZVM מציע רדיו, תמיכה רחבה יותר בפורמטים, זמן סוללה טוב יותר בוידאו (באודיאו הם זהים), מסך שעדיין נשאר יותר טוב למרות השיפור שהאייפוד עבר (המסך של האייפוד הוא עדיין 65 אלף צבעים, לעומת 262 אלף ב ZVM), שוב עניין איכות השמע, והעובדה שהאביזרים של ה ZVM עולים בערך רבע משל האייפוד.

הדבר מתחיל להיות ניכר בזמן האחרון- לאט לאט מאבדת מנתח השוק, בעיקר בזירת נגני הפלאש, שם לקחו את ההובלה עם סדרת ה E200 הסופר משתלמת שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבות שקניתי את הנאנו הן כדלקמן:

1. זמן גדול מהמתחרים.

2. עיצוב וממשק.

3. עברית.

4. ITUNES (מבחינתי זה יתרון כי אני מעדיף לקנות את השירים שלי חוקית).

5. גודל (הקריאייטיב אולי קטן יותר אך הוא לא דק כמוהו).

כמובן שיש לו חסרונות (כמו מה שצויין לעיל) אבל רוב החסרונות גם לא היו יתרון מבחינתי למעט הרדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה אנשים נמשכים לאנורקסיות שכזו.

בכל מקרה גם את האייפוד, גם את הזן V, גם את הסאנדיסק, וגם עוד הרבה מכשירים בסגנון- אפשר לדחוף 4 כאלו לכיס באותו הזמן ועדיין לא לשים לב שהם שם.

אני מוצא שהדקיקות הנוראית הזו מקשה על אחיזה נוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרה: איכות השמע ה"טובה" יותר ש-Pika007 מדבר עליה מתבטאת באיכות האוזניות שאתה מקבל עם הנגן ולא באיכות הפיענוח הדיגיטלי של הנגן או באיכות היציאות, למעשה לאייפודים (בייחוד לסידרת הדור הרביעי וסידרת ה-Shuffle) יש יכולת פיענוח דיגיטלית מהטובות ביותר ולכן הנגנים הללו נבחרים ע"י אודיופילים רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרה: איכות השמע ה"טובה" יותר ש-Pika007 מדבר עליה מתבטאת באיכות האוזניות שאתה מקבל עם הנגן ולא באיכות הפיענוח הדיגיטלי של הנגן או באיכות היציאות' date=' למעשה לאייפודים (בייחוד לסידרת הדור הרביעי וסידרת ה-Shuffle) יש יכולת פיענוח דיגיטלית מהטובות ביותר ולכן הנגנים הללו נבחרים ע"י אודיופילים רבים.[/size']

הבהרה מס' 2-

הכוונה היא ממש לא לאיכות האוזניות, אלא לאיכות השמע נטו

יופי שלאייפודים יש יכולת פיענוח דיגיטלית מהטובות ביותר, אבל חבל שהשמע שאנחנו מקבלים דרך הוא אנלוגי

וה DAC של האייפודים (Digital (to) Analog Converter) שהוא אחד מהרכיבים העיקריים לקבלת איכות שמע טובה, פשוט נחות משל נגנים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מבסס את דבריך, אבל זה בולשיט מוחלט.

לא משנה מה תגיד, ל-iPod יש את פוטנציאל איכות הסאונד הגבוהה ביותר מבין הנגנים הדיגיטליים כיום, לכן מספר גדול של אודיופילים (תוכל למצוא את התופעה במיוחד בפורום Head-Fi) בוחרים לבנות את המערכת הניידת שלהם שמבוססת בד"כ על איזניות High-End ומגבר נייד על פלטפורמת ה-iPod.

בנוסף לכך, חבורה של אודיופילים מטורפים לקחו על עצמם לבנות את הנגן הנייד המושלם - והם בחרו כפלטפורמה התחלתית את ה-iPod דור רביעי על כל סוגיו (אני בטוח שהם לא סתם בחרו בנגן הזה). למידע נוסף - http://www.redwineaudio.com/iMod.html

ציטוט מעניין:

The iPod needs no formal introduction...many are enjoying its first-rate user interface and have obtained impressive results using it as a source for their high-end stereo systems (using Lossless Compression and the line-out jack from the dock). Wilson Audio actually used one as a surprise digital source at the 2004 CES show and shocked many unsuspecting audiophiles! And not too many moons ago, Phil Gold of 6moons reviewed the 4th Generation (against a Meridian G08 CD Player and using Crystal Cable Piccolo cable).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להפנות אותך לבחור שמבין יותר משנינו ביחד- שמו ישי. ישראלי שעבר לגור בארה"ב. שריטה עמוקה ורצינית על כל הקטע של נגנים, הוא יוכל להסביר לך הכל בפרטי פרטים מה, למה, איך, וכל מה שתרצה לדעת. הוא גם עובד בתחום.

כרגע הוא בחופשה פה בארץ, שהוא יחזור לארה"ב אני אדאג לתת לך את המסנג'ר שלו.

אני רק מזהיר מראש- כל ההסברים האלו לוקחים ה-ר-ב-ה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...