עזרה עם בת. - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בת.

תחמן מתימן

Recommended Posts

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

link=topic=210283.msg1849526#msg1849526 date=1160570174]

שלא תחשבי שאני עד כדי כך קטן... אני בן 16 וסתם כי משיעמם לי חזרתי אתמול ב 5 בבוקר הביתה ועדין כולם יושנים אז אין לי מה לעשות אבל היה לי בוקר טוב למרות שהוא היה ב 10העירה אותי ציפור כחולה כמו בסרטים במצויירים ולמרות שאני בן 16 יש לי גם חברים בני20-21 שמיתיחסים עלי כאל אחד בגיל שלהם

Pika :pissed: די חלאס משעמם לי

וואי, אתה ממש לחוץ כמו טמפון של מיקי חיימוביץ', הא? אתה מנסה להוכיח לי משהו אבל אתה לא בטוח גם מה. מה אכפת לי מהחברים שלך גם כן? אז יופי, אני אגיד שיש לי חברים בני 30+ שמדברים איתי בגובה העיניים אז מה תגיד עליי? יופי, אז תבלום. זה דיי ברור שאתה עצבני אבל למה? שמע, זה לא בריא להתעצבן, זה רע לעיקול ועושה קמטים וכל השיט הזה.

טוב, מה אתה רוצה? שאני אגיד שאתה "מאמי"? למה? כי מוזר לך שיש בחורות שלא חושבות ככה? אז תתפלא, יש. כמו שיש חברה' שלא ימצאו אותי אטרקטיבית ואני מודעת לזה ולא עושה מזה עניין. אותי מעניין שהבנאדם שאני רוצה יחשוב שאני "מאמי" ו"קוקי" ו"פוקי". לא אתה וכמותך. חוצמזה, טעם זה דבר נתון לויכוח. אני זוכרת בבי"ס או בצבא בנות היו מביאות פספורט של הבויי-פרנד התורן שלהן וכולן היו הולכות "יא איזה חתיך!" אבל אני הייתי בטוחה שמן התמונה מסתכל עליי קוף עם גורמט. לעומת זאת כשאני הייתי מביאה תמונה של איזה poster boy ארי הן לא היו יודעות מה להגיד. טוב נו, אתה מצפה שתרנגולת תימשך לזאב?

יאללה אני נוסע עוד שעה לסופרלנד רוצה לבוא?

חחחחחחחח מה נסגר איתנו במקום לעזור לאיזה אחד עם בת אנחנו נוסעים לסופרלנד... עוד מישהו רוצה לבוא?

אני רוצה אבל יש לי עבודה ב-5 עד חצות ככה ואח"כ אני צריכה ללמוד איזה 20 סוגים של וודקה לשעורי בית למחר (אני התחלתי בי"ס לברמנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי פעם על הבית ספר הזה אבל אומרים שההסכמה שהם נותנים שווה לתחת ושאחרי זה עובדים במשכורת רעב, יש לך חוות דעת אחרת?

לאיזה בית ספר רצית ללכת? אני הולכת ל"זמן אמיתי" שקיים כבר מאז תקופת הבורה והכשיר כבר הרבה מחזורים של ברמנים. אני מכירה אנשים שלמדו שם, ביניהם חברה שאח"כ נסעה לעבוד בחו"ל והרוויחה הרבה כסף. יש להם גם תכנית תעסוקה לאחר הקורס ותעודה שהיא מוכרת ע"י משרד העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ממש לא

חברה שלי כיום (5 חודשים כבר) הייתה הידידה הכי טובה שלי במשך 3 שנים

ולהיות ביחד פשוט נראה לשנינו בתור הצעד הכי הגיוני ומתאים לשנינו אחרי שהיא

נפרדה מהחבר הקודם שלה (ואנחנו עוד קלטנו את זה שאנחנו צריכים להיות ביחד

בערך שנתיים אחרי שכל השאר העולם כבר הבין את זה ממזמן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי, ידידות זה חרא של דבר.

לא יוצא מזה שום דבר טוב חוץ מריכולים חסרי פשר.

מילא אם אלו בנות שאתם מכירים ופה ושם פוגשים במקומות הבילוי שלכם וכו', אבל לא להיות בקשר של ידידות עם אהבה אפלטונית וכל השיט הזה זה סתם צרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...