מחפש את המארז הזול ביותר שמאוורר טוב יותר מהטרנספורמר - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את המארז הזול ביותר שמאוורר טוב יותר מהטרנספורמר

dennis14

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מאיפה צצתה?

32cfm עם 20dba זה ממש אבל ממש מצוין ( למאווררי 80mm כמובן )!!!

ואם אתה לא חושב כך, אז אני מציע לך להתחיל ללמןד בנושא

מה הקשר.. אתה לא יודע הבנת הנקרא?

אמרתי ש- 80MM טוב בהשוואה ל 120MM טוב אז ה 80MM נחשב ממש גרוע. זה לא מעניין אותי אם ה 80MM שלך טוב או לא, לא דיברתי על זה. הבנת הנקרא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל הזמן אומר "יחסית ל-80"... יחסית למאוורר, זאת אומרת עיגול קטן שמכניס אבק ולא אפקטיבי מעל 5 סנטימטר ולאחר מוד (7) בכלל...

וכשאתם בעצם עושים את ההשוואה במארזים כשבהם מדובר על איכות וסוג הקרור אתה לא יכול להגיד יחסית ל-80, יחסית לצי'פטק\6919\6A19\6920 חוץ מרעש,אבק וסרקולציה של זרימת אויר מעפנה הוא לא תורם כלום ואין בכלל מה לעשות השוואה.

6/צי'פ הם מאוד איכותיים יחסית למחירים שלהם ואין שום אפשרות כרגע בתקציב שלהם למצוא משהו טוב יותר או שווה ערך.

:lol: :lol: :lol:

בונא בנאדם, אתה כזה פאנבוי!!! :lol:

העיקר אתה אומר שזה סתם מעפן מאוורר של 80mm וזה לא שווה כלום ולא יעיל וזה סתם וכאלה...

אבל אחרי שורה אחת, אתה אומר שהצ'יפטק הכי עדיף בתקציב, שהוא בעצמו מפוצץ במאווררים של 92mm, כמה אתה חושב שיש הבדל בין 92mm לבין 80mm?

אין כמעט הבדל!!! הבדל של כ-5-8cfm, שזה כלום אם לא הבנתה.

וכמו שאתה משווה את ה-80mm ל-120mm, אז תן לי להשוות את ה-92mm ל-120mm, וזה ממש מעפאן!!!

אז אם אני אקשיב לך, הצ'יפטק זה אחד המארזים עם הקירור הכי דפוק בעולם!!!

וליאור, אם אתה לא יכול לסבול רעש, ואתה קונה מאווררים של 120mm, ונניח אתה הולך על ה-GLACIALTECH, שאני רואה שאתה ממליץ עליו לא קצת, יש לו 19dba שזה אחד פחות מהמאוורר של ה-80mm, ו-37cfm, שזה 5 cfm יותר מה-80mm, שזה כמו שאתה יודע זה בכלל לא מורגש.

אז זה קצת מוזר לשמוע מאחד שממליץ על מאווררים כאלה, ואומר שה-80mm לא עושים כלום חוץ מרעש ואבק.

ואני רק רוצה לומר, שלא תבינו אותי לא נכון, אני אומר שהמאווררים של ה-80mm הם מצוינים יחסית לכלום.

למה דיברתי עליהם בכלל, בגלל שלרוב המארזים יש ממוצע ופשוט של 120mm מקדימה ומאחורה, לאומת זאת לטרנספורמר בנוסף יש 80 בגג ( מיקום מצוין!!! ), 80 בדלת מול הכרטיס מסך ( עוד מיקום מצוין!!! ) ו-80 מול הזכרונות ( עוד אחלה מיקום ), ושלושת הדברים האלה, עושים הבדל ענק בינו לבין שאר מתחריו שיש להם ממוצע ופשוט מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

92 יותר אפקטיבי , אבל נכון לא בהרבה.

אבל יש השוואה בין 5 92? ל- 80 מילימטר שנמצא בטרנספורמר (שאגב לא באים על "חשבון" 120 ונמצאים במיקום מעולה)

ופאן בוי?

אה אני פאן בוי של 6919/6A19/6920 וצי'פטק בגלל שאני לא בעד מארז אחד?? :screwy:

וחוץ מזה עם מדובר על פאן בוי.. תסתכל על המגילות שלך לאורך כל הפוסטים שמדוברים על ולמרות כל ההסברים של אנשים אתה מחפש תרוצים עלובים.

אבל זכותי להביע את דעתי וזכותך להביע את דעתך ואת הקשר של פאן בוי + ליגלוגים תשמור לעצמך, כי בנינו מי שרואה את ההודעות מבין מי פאן וקופץ בראש או למי יש הגיון...

בקשר לכל המקומות "המצויינים" שלך:

ברגע שיש מאווררים נכונים,מבנה טוב וסרקולציה נכונה אין צורך בכל החורים שיש לך במארז...

בנוסף 120 מקדימה חסום ולא אפקטיסי לסרקולציה.

2 80 מקדימה שרחוקים יחסית ובקושי תורמים.

1 מאחורה שבכל מארז עלוב יש.

1 80 מלמעלה כי במארז העלוב הזה הסרקולציה גרועה ולכן היה צורך לעשות חור נוסף.

אבל אתה הולך להגיד לי עכשיו "יש גם קתודה ומאווררים ציבעוניים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וליאור, אם אתה לא יכול לסבול רעש, ואתה קונה מאווררים של 120mm, ונניח אתה הולך על ה-GLACIALTECH, שאני רואה שאתה ממליץ עליו לא קצת, יש לו 19dba שזה אחד פחות מהמאוורר של ה-80mm, ו-37cfm, שזה 5 cfm יותר מה-80mm, שזה כמו שאתה יודע זה בכלל לא מורגש.

אז זה קצת מוזר לשמוע מאחד שממליץ על מאווררים כאלה, ואומר שה-80mm לא עושים כלום חוץ מרעש ואבק.

הגלסיאל אלה מאווררים שמיועדים לשקט לפני הכל

ועובדה שגם ב-800RPM הם מוציאים אוויר שהמאוורר שלך לא מוציא ב-1400 ואני בספק אם העוצמת רעש שלו אכן נכונה והיא ממטר אחד כמקובל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

92 יותר אפקטיבי , אבל נכון לא בהרבה.

אבל יש השוואה בין 5 92? ל- 80 מילימטר שנמצא בטרנספורמר (שאגב לא באים על "חשבון" 120 ונמצאים במיקום מעולה)

ופאן בוי?

אה אני פאן בוי של 6919/6A19/6920 וצי'פטק בגלל שאני לא בעד מארז אחד?? :screwy:

וחוץ מזה עם מדובר על פאן בוי.. תסתכל על המגילות שלך לאורך כל הפוסטים שמדוברים על ולמרות כל ההסברים של אנשים אתה מחפש תרוצים עלובים.

אבל זכותי להביע את דעתי וזכותך להביע את דעתך ואת הקשר של פאן בוי + ליגלוגים תשמור לעצמך, כי בנינו מי שרואה את ההודעות מבין מי פאן וקופץ בראש או למי יש הגיון...

בקשר לכל המקומות "המצויינים" שלך:

ברגע שיש מאווררים נכונים,מבנה טוב וסרקולציה נכונה אין צורך בכל החורים שיש לך במארז...

בנוסף 120 מקדימה חסום ולא אפקטיסי לסרקולציה.

2 80 מקדימה שרחוקים יחסית ובקושי תורמים.

1 מאחורה שבכל מארז עלוב יש.

1 80 מלמעלה כי במארז העלוב הזה הסרקולציה גרועה ולכן היה צורך לעשות חור נוסף.

אבל אתה הולך להגיד לי עכשיו "יש גם קתודה ומאווררים ציבעוניים".

אני לא אומר שאתה פאנסוי של המארזים של HEC, אלא של הצי'פטק.

אבל עזוב, פאנבוי זה לא קללה, ובוא לא נתייחס לזה עכשיו.

אם אתה אומר שהמאוורר הקדמי של הטרנספורמר חסום, אז לצ'יפטק איןן בכלל מאווררים שמכניסים מקדימה ( השלושה השמאלליים חסומים 100% ), והקדמי של הטרנספורמר עדין יכול להכניס אויר דרך שם, תתפלא, יש לי את המארז, ואני מרגיש כמות הגונה של אויר נכנסת.

וטוב שלא הגזמתה, 5 של 92 מול 1 של 80, איפה שכחתה את שאר המאווררים?

ההשוואה היא בין מאוורר קדמי שקצת חוסם של120mm, ו3 מאווררים 80mm ( שכבר הסברתי למה המיקום שלהם מצוין ואם אתם מכחישים את זה אז אתם שקרנים! או עיורים ), מול 5 מאווררים של 92mm, שלוש מהם הם מאווררים את הדיסקים הקשיחים בלבד ( וזאת עובדה, אל תתכחש ), אחד שהוא מול המעבד ואפילו ליאור אמר שהמקום הזה לא טוב והורס את העבודה של המאוורר של המעבד, ועוד אחד נורמלי שבמיקום מצוין ( אני לא מתייחס למאווררים האחוריים, לשני המארזים זה אותו הדבר ).

ותן לי לצטט אותך:

-1 מאחורה שבכל מארז עלוב יש- אני לא התגאתי במאוורר הזה, כי אותו באמת יש לכולם.

-"2 80 מקדימה שרחוקים יחסית ובקושי תורמים", 1 80 מלמעלה כי במארז העלוב הזה הסרקולציה גרועה ולכן היה צורך לעשות חור נוסף" - חחח אתה כזה נואש :lol:

וליאור,

אתה באמת לא מבין אותי, אולי באמת ה-גלסיאל חזק יותר, אבל זה לא שהמאווררים של ה-80mm באים על חשבון אותם מאווררים גדולים, הם באים בנוסף למאווררים 120 מקדימה ומאחורה שיש לכל מארז, ולמארזים שאתה איכשהו אומר שהם בעלי טוב יותר.

ושלושה מאווררי 80mm במיקום כזה מצוין, מביאים לכך שהטרנספורמר הרבה יותר טוב מכל המארזים שדיברתם עליהם שיש להם רק 120mm מקדימה ומאחורה ( שיש אותם לטרנספורמר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בוחר מה לקחת כדוגמה.. אז למה שלא תיקח לדוגמה את ה Scythe S-FLEX 1200RPM? הוא עושה 20dB / 50CFM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yuval1101

חוץ מ-נואש,שקרנים,עיוורים,פאן בויים ואיקון שדבוק לך לעכבר ( :lol: )

אתה לא ממש יודע לנהל דו שיח אה?

אתה בונה דו שיח סביב כתיבה ארוכה וטיפשית וחוזרת על עצמה נון סטופ....

3 92 מילימטר שנמצאים במיקום מצויין לקרור הדיסקים ולא חסומים ע"י שום דבר.

2 92 שנמצאים בדלת אחד לכרטיס מסך ואחד למעבד, למרות שהם לא הכי התלהבות ומנסיון לא ממש עוזרים לטמפרטורה (עדיין יותר טוב מ-2 80)

1 120 מאחורה

אז אתה בונה את כל המערך שלך סביב 80 שנמצא בגג.... אם לטרנספורמטור היה את אותו סרקולציה\גודל מאווררים... גם הוא לא היה צריך את זה בגג.

בנוסף אני יודע מנסיון בשטח ולא יעזור לך מליון פעם מה שתגיד שלמרות שיש 2 של 120 ב-HEC הוא טוב יותר, נקודה.

אז שוב,

HECים למינהם וצי'פט לדעתי שנבנתה ע"י נסיון בשטח וצפייה בטמפרטורות ע"י מערכות זהות, טרנספורמר לא ניתן בכלל להשוואה ואם זה הופך אותי לשקרן\עיוור\נואש או פאן בוי של כל החברות ובמחלמת אנטי נגד הטרנספלוץ.

אז לבריאות.

אני יוצא מהדיון המטופש הזה הרי במקום להגיד דברים הגיונים אתה נכנס לפסים שאפילו זברה אתה מתביישת בהם ( :o )

והדעה הזו מתבבסת ע"י נסיון פה באתר (ויש המון נסיון למרות שתאריך הרישום\מ"ס ההודעות מטעה)אשר ליאור בטוח יסכים איתי, שאתה

פשוט נכנס בכל פוסט של בסיגנון זה ומריץ הודעות ארוכות המבוססות על דעה ללא נסיון במארזים אחרים וכל מי שלא מסכים איתך נהיה שקרן וטיפש.

כל טוב,

חן חן...

ומאחל לך המון טרנספורמרים בחיים ואם לא לפחות שיהיה לך חור בגג וכן, לא לשכוח.... בונוס של קתודה ומאוורר ציבעוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yuval1101

חוץ מ-נואש,שקרנים,עיוורים,פאן בויים ואיקון שדבוק לך לעכבר ( :lol: )

אתה לא ממש יודע לנהל דו שיח אה?

אתה בונה דו שיח סביב כתיבה ארוכה וטיפשית וחוזרת על עצמה נון סטופ....

3 92 מילימטר שנמצאים במיקום מצויין לקרור הדיסקים ולא חסומים ע"י שום דבר.

הם חסומים ב-100% ע"י הכלוב של הדיסקים הקשיחים כך שהאויר שהם זורקים לא יגיע לשאר חומר המארז, ויעבור רק על הדיסקים הקשיחים ומשם יצא החוצה דרך הרשת, יש שמוכיחות את זה

2 92 שנמצאים בדלת אחד לכרטיס מסך ואחד למעבד, למרות שהם לא הכי התלהבות ומנסיון לא ממש עוזרים לטמפרטורה (עדיין יותר טוב מ-2 80)

באמת עדיף 2 של 92 על 2 של 80, אבל זה לא מה שהופך את הטרנספורמר לטוב יותר, בנוסף, המיקום של המאוורר מול המעבד גרוע, אז זה לא נותן יתרון לצ'יפטק בגלל המאוורר מול המעב ( ואת זה גם ליאור אמר )

1 120 מאחורה

אז אתה בונה את כל המערך שלך סביב 80 שנמצא בגג.... אם לטרנספורמטור היה את אותו סרקולציה\גודל מאווררים... גם הוא לא היה צריך את זה בגג.

זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי, מזאת אומרת, לא היה צריך את המאוורר בגג? זה אף פעם לא יזיק עוד מאוורר, ואם אתה אומר שהוא צריך את המאוורר הזה כי הקירור צולע, אז מה תגיד על -CM 830 שהוא מפוצץ במאווררים והוא נחשב למארז עם הקירור הטוב ביותר? שהקירור שלו גם גרוע ולכן הוא צריך הרבה מאווררים?

בנוסף אני יודע מנסיון בשטח ולא יעזור לך מליון פעם מה שתגיד שלמרות שיש 2 של 120 ב-HEC הוא טוב יותר, נקודה.

אז שוב,

HECים למינהם וצי'פט לדעתי שנבנתה ע"י נסיון בשטח וצפייה בטמפרטורות ע"י מערכות זהות, טרנספורמר לא ניתן בכלל להשוואה ואם זה הופך אותי לשקרן\עיוור\נואש או פאן בוי של כל החברות ובמחלמת אנטי נגד הטרנספלוץ.

אז לבריאות.

אני יוצא מהדיון המטופש הזה הרי במקום להגיד דברים הגיונים אתה נכנס לפסים שאפילו זברה אתה מתביישת בהם ( :o )

והדעה הזו מתבבסת ע"י נסיון פה באתר (ויש המון נסיון למרות שתאריך הרישום\מ"ס ההודעות מטעה)אשר ליאור בטוח יסכים איתי, שאתה

פשוט נכנס בכל פוסט של בסיגנון זה ומריץ הודעות ארוכות המבוססות על דעה ללא נסיון במארזים אחרים וכל מי שלא מסכים איתך נהיה שקרן וטיפש.

כל טוב,

חן חן...

ומאחל לך המון טרנספורמרים בחיים ואם לא לפחות שיהיה לך חור בגג וכן, לא לשכוח.... בונוס של קתודה ומאוורר ציבעוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...