מחפש את המארז הזול ביותר שמאוורר טוב יותר מהטרנספורמר - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את המארז הזול ביותר שמאוורר טוב יותר מהטרנספורמר

dennis14

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שאני אלך על ה - ANTEC SUPER LANBOY.

ויש לי שאלה: מלבד שני מאווררי ה - 120 מ"מ שהוא מגיע איתם יש לו מקום לעוד 2 מאווררים, מהו גודלם? (הוא טוב מאד באוורור ביחס למחירו, נכון ?)

ומהו הגובה שלו?

לדעתי המארז הזה הוא המארז הטוב ביותר בתקציב של עד 500 ש"ח, אז למה לא ממליצים עליו בפורום?

לינקים:

1) http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=3158

2) http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1153&Pname=ANTEC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מהסיבה שליאור ציין

לדעתי הם לא שווים את ההפרש מה-6920

כן הסופר לאנבוי עדיף

ואני לא חושב שהוא עדיף על הטריטון ד"א...

וכמובן שכמו שליאור אמר אני גם חושב שהוא לא מצדיק את ההפרש במחיר וחוץ מזה,הערה קטנה,לדעתי האישית הוא מצועצע מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי 41.91 ס"מ, קטן מדי :'(.

נראה לי עדיף כבר לחסוך כסף ולקחת את ה - 6919 למרות שהוא לא עשוי מאלומיניום (מהם היתרונות העיקריים הנובעים מכך?)

נכון שאין סיבה מיוחדת להוסיף 30 ש"ח בשביל ה - 6920 על פני ה - 6919 (אם לא אכפת לי מהעיצוב) ?

ה - 6919 מגיע עם 2X120 עכשיו ולא עם 2X80+1X120, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי 41.91 ס"מ, קטן מדי :'(.

נראה לי עדיף כבר לחסוך כסף ולקחת את ה - 6919 למרות שהוא לא עשוי מאלומיניום (מהם היתרונות העיקריים הנובעים מכך?)

נכון שאין סיבה מיוחדת להוסיף 30 ש"ח בשביל ה - 6920 על פני ה - 6919 (אם לא אכפת לי מהעיצוב) ?

ה - 6919 מגיע עם 2X120 עכשיו ולא עם 2X80+1X120, נכון?

תודה על הסבלנות, קיבלתי תשובות לכל השאלות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא הולך ללאן פארטיס ולא צריך מארז קל מאלומיניום, אז ה- lanboy סתם בזבוז של כסף, יקר ולא מקרר יותר מדי טוב.

קודם כל, אל תגידו שהמאוורר הקדמי של הטרנספורמר לא אפקטיבי בכלל כי זה טעות! הכלוב שיש לו מול המאוורר לא חוסם לגמרי, ואתה יכול בלי בעיה להוציא את הכלוב הזה ( זה סה"כ מחובר בניטים ) ולשים את הכוננים הקשיחים בכלוב אחר, ולאורורה יש בדיוק את אותו כלוב ובדיוק באותה צורה הוא חוסם את המאוורר הקדמי, אבל אני לא שומע אף אחד מתלונן, ואני מניח שאתה רואה כמה מחמיאים עליו ( לפני שהעלו את המחיר שלו ), אז אם זה לא חוסם לגמרי באורורה, אז זה גם לא יחסון לגמרי בטרנספורמר! ושוב, אתה יכול בלי בעיה להוריד את הכלוב של הכוננים הקשיחים, הוא חלק נפרד מהמארז ומשאר הכלובים, הוא מחובר בניטים בלבד.

עכשיו המארזים של HEC שהומלצו פה, יש להם ממוצע ולא יותר מזה, סה"כ מאוורר של 120mm מאחורה ומקדימה, לא מחדש כלום, לאומת זאת לטרנספורמר יש 2 מאווררים בדלת של 80mm ( והם ממש אפקטיביים, אחרת אתה יכול לומר שהקירורים של הכרטיסי מסך שהם הרבה יותר קטנים, לא עושים כמעט כלום, והכרטיס אמור להישרף בימים הראשונים ש לו ), אחד מהמאווררים מול הכרטיס מסך שזה מיקום מצוין וחשוב, ומאוורר נוסף של 80mm בגג והוא מוציא את כל האויר החם, ותאמין לי, הוא עושה את העבודה מצוין!!!

אז תפסיקו להשמיץ את הטרנספורמר, הוא בעל טוב יותר מכל מאר אחר שתראה בארץ עד מחיר 500 ואף 600!!!

ודניס, תגיד לי, יש מצב שאתה תוריד לטרנספורמר במקרה שתקנה אותו את הכלוב של הכוננים הקשיחים ( זה לא בעיה )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...