ג'יגה ביט NF4 מגיע ל-70 מעלות,האם הלוח אם דפוק? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ג'יגה ביט NF4 מגיע ל-70 מעלות,האם הלוח אם דפוק?

ziv42

Recommended Posts

שלום רב וחג שמח

ברצוני לברר לגבי לוחאם ג'יגה ביט + ציפסט nforce4 ultra.

האם במצב עבודה נורמאלי הציפ עובד בטמפרטורה 70 מעלות צלסיוס ומעלה או שהטמפרטורה מצביעה על בעיה של תוכנה/חומרה?

האם הטמפרטורה הנ"ל גורמת לכיבוי המחשב?

הטכנאי בחנות אמר לי שהטמפרטורה נורמאלית

מעבד 939 דגם 3200

זיכרון 1GB A-DATA

כ. מסך ג'יגה ביט 6600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת תופעה ידועה בלוחות אלה. ב nforce4 ultra הצ'יפסט הזה למעשה לוקח פיקוד של גשר צפוני וגם דרומי שיש בלוחות אחרים. לכן הוא מתחמם יותר. ואין לך מה לדאוג אבל תעשה מה שאני עשיתי עם אותו לוח. תקנה מאוורר 20 שעולה כמה שקלים. ותרכיב אותו על הצ'יפסט עם ברגי פטנט על הצלעות של גוף הקירור. זה יוריד לך לפחות 15 - 20 מעלות לפחות. מניסיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

duk4u,

אני לא יודע איזה נסיון יש לך... אבל מהנסיון שלי עם המון לחות שלהם שום דבר לא מוריד ואין גם צורך להוריד.

חוץ מלאחרונה לא היה להם לוח אחד שאפשר להגיד שהוא "נחמד" ב-OC ולכן אם לא עושים OC (וגם אם כן) אין צורך לקרר...

הוא עובד מעולה ו"רגיל" לעבוד בטמפרטורה הזו.

כמו שכבר אמרת זו "תופעה" ידועה.. וזה ממש לא משנה אקטיבי-פסיבי.. הכל אותו קXה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. משכה תרמית תעזור? מרחתי על המעבד והוא עובד ב34 מעלות.

ב. יש לה במארז מאוורר 80 מ"מ מול הציפ, אולי לשנות את זרימת האויר? למרות שבשני המצבים הציפ בער

האם יש מיוחד לציפ'? האם זאת לא סיבה לכך שהמחשב נכבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב נכבה?

גם אם כן, רוב הסיכויים שזו לא הבעיה כי כמו שבטח הבנת זה ידוע וזו הטמפרטורה.

כמו שאמרתי, לפי הנסיון שלי זה לא עוזר שינוי\הוספה של קרור ויותר חשוב: -> אין צורך, אז למה להוציא כסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה70° שמזוהים בלוחות של גיגהבייט הם לא של NF4 (גם כן בלוחות ישנים יותר). הנתון הנ"ל מתייחס לAUX Power (אני מנחש שקבור מתחת לאחד המוספטים) ונשאר תמיד על 70 מעלות. אין סיבה לדאגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה70° שמזוהים בלוחות של גיגהבייט הם לא של NF4 (גם כן בלוחות ישנים יותר). הנתון הנ"ל מתייחס לAUX Power (אני מנחש שקבור מתחת לאחד המוספטים) ונשאר תמיד על 70 מעלות. אין סיבה לדאגה.

ועוד לא הבנתי מה היתרון במעבד\דיסק קשיח\זכרונות ובלה בלה שמתחממים כל כך... מה לעשות שפועל ככה מתנהגים רכיבים שצורכים חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד לא הבנתי מה היתרון במעבד\דיסק קשיח\זכרונות ובלה בלה שמתחממים כל כך... מה לעשות שפועל ככה מתנהגים רכיבים שצורכים חשמל.

ואני לא מבין למה משתמשים מגיבים כאשר אין להם מה להגיד ...

יש לך אזהרה 1 מתוך 3 על ספאם, בשלישית תורחק/תושעה מהפורום, כאשר נרשמת לאתר הסכמת לפעול לפי חוקי הפורום כדאי שתעבור על החוקים שוב ותשנן אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...