רשמים ממפגש האוזניות החל מהפוסט ה-6. אתם מוזמנים גם לשאול שאלות. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים ממפגש האוזניות החל מהפוסט ה-6. אתם מוזמנים גם לשאול שאלות.

anatoli

Recommended Posts

זו היייתה אכזבההההה גדולללהההה !!! :\\\\ אני כל כך רציתי לשמוע את ה LD 2 :\\\\ ..... =))) אני רק מקווה שבפעם השניה אתה נותן קפיצה !:)....

וכנראה שזה יהיה בקרוב :) כל יום ANATOLI עושה שינוי חדש :) ....

שמע, ענאן, אני אוהב אותך והכל, אבל אתה טיפה שמוק. ציפור קטנה - שהיא לא ציפור ולא קטנה וקוראים לו אנטולי - לחשה לי שאתה ממש לא רחוק, והיית יכול להספיק להגיע בקלות.

אני הגעתי מאזור אשדוד, והיה מישהו הגיע מעכו, אז אם רצית להבריז לנו, פשוט היית אומר וזהו. אני כ"כ מאוכזב, שהייתי אומר משהו על בכי, אבל כבר השתמשתי בזה.

אוקיי אוקיי אני מודה הייתי ממש שמוק ומניאק!!! :-[

לא התכוונתי להבריז, באמת שלא :'(. אבל גם לא ידעתי שהייתם כל כך מעוניינים לשמוע את ה-LD2 :-\

שמע אסף אם אתה כל כך רוצה ויכול אז תאם איתי ואין לי בעיה שתקפוץ לפה לשמוע...

מקווה שיסלח לי... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם לאילו מכם שלא היו שם, ביום שישי נפגשנו אני, ענאן, ושי. שמענו את ה-K340, SR225, HD580, HD595. המגברים שהיו הם ה-LD2 וה-DV336i המשודרג. היה נחמד מאוד, הבדלים גדולים מאוד בין האוזניות.

ה-K340 היו מפורטות וטבעיות יותר מכל שלושת האחרות. ה-SR225 היו עם באס מאוד פאנצ'י ופירוט מצויין, לצערי ולצערו של שי, הן לא מתאימות לאוזן שלנו. ה-HD580 אהבו מאוד מאוד את השילוב עם ה-LD2 הבהיר אשר תרם מאוד לפירוט של האוזניות, יחד עם מיד-באס מוגבר קצת ובאס לא חזק בנמוכים המגבר והאוזנייה השתלבו טוב מאוד. ה-HD595 היו קצת שונות. כנראה שהתאמה טובה ממש בינן לבין המגבר לא הייתה. כלים מסוימים נשמעו אמיתיים וחדים יותר מאשר

ב-580, אך הצליל באופן כללי היה קצת שונה ופחות "נכון".

ד"א, כמה אלבומים שהאזננו להם ואני ממליץ לכולם בחום לשמוע:

Al Di Meola - Heart of the Immigrants

Diana Krall - Stepping Out

Gerry Rafferty - One More Dream

Jazz Classics - Volume 6

James Last - Biscaya

אני מניח שגם לשי ולענאן יהיה משהו להוסיף פה, נחכה לתגובה שלהם.

וכמובן, שי, תתחדש! :) מחכים למגבר החדש שלך!

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שזה הופך להיות תראד מפגשי בחסות אנטולי

היה אחלה יצא לי לשמוע את sr225 של ענאן, רציתי לשמוע אותם לאחר שחבר הביא לי לסופשבוע sr60 הסתקרנתי לראות מה עוד גראדו מציעים.

מסקנה : לא הרבה :silly: סתם, פשוט לא לטעמי .

כרגיל ה- k340 שלטו אפילו שהם היו פצועות ;) ,לא נורא הם יחזרו חזקות מתמיד אני בטוח.

ה-ld2 מגבר קטן ועוצמתי הרשים אותי כל כך שהזמנתי לי ld2++,הפתיע אותי כמה בקלות הוא מניע את ה- k340 .

ובסוף דפקנו ככה שווארמה טובה בכיכר חדרה ,היה טעים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראד מפגשי בחסות אנטולי that is :)

מי ייתן שיהיו עוד רבים. אני כבר מריח את המפגש הבא. ממה שהבנתי מקום אפשר לסדר (ממה שרמזת לי בעבר ;)), ציוד יהיה דיי הרבה אני מניח. אני אביא את המגבר המשודרג, האוזניות עם השינויים, אתה תביא מגבר נוסף, נביא עוד כמה אנשים, יהיה נחמד. אני כרגע חושב לכיוון חנוכה. אבל נראה מה יהיה :xyxthumbs:

עכשיו רק נחכה שענאן יגיד מה הוא חושב על הציוד שהיה אתמול. אני מקווה בהחלט שהדיון הזה יאסוף עוד קצת חומר, אם כן, אני אבקש מ-Yot שיחבר את הפוסטים הרלוונטים לדיון המעולה על האוזניות שיש בדביקים (אשר לצערנו ננהל בגלל טיפשות של נובים).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נתחיל קודם כל בזה שהיה ממש אחלה ומעניין.

כאמור הציוד היה ה-little dot 2 וה-DV336i המשופר יחד עם האונזיות K340, SR225, HD580, HD595. המקור היה כרטיס הקול EMU 1212M.

לצערי לא יצא לי להקשיב הרבה ל-HD595 ובמיוחד לא ל-HD580. אבל ההתרשמות שלי ממה שהספקתי לשמוע היא של-HD580 עם ה-LD2 היה פירוט לא רע בכלל וצליל מאוד נעים וחם שהתאים מעולה למוזיקה הקלאסית שהקשבנו לה. הכינורות נשמעו אמיתיות למדי ולא רע בכלל עם אוירה כללית טובה מאוד. בקשר ל-HD595 יש לציין שהן לא היו כל כך רעות עם ה-LD2. ארבעת העונות נשמעו לא רע יחסית, אם כי פחות טוב מאשר ב-580 .אך כמובן שיותר טוב מאשר ב-SP225 שפשוט ניתן היה לשמוע בבירור שלא נועדו למוזיקה כזאת. מכיוון שצלילן לא היה עמוק מספיק לטעמי (לא יודע מה ההגדרה שלכם לעומק אבל קשה לתאר מוזיקה) ואפשר לאמר גם שצלילם לא היה אמיתי מספיק בארבעת העונות למשל. דבר נוסף בקשר ל-595 זה על אף ששי טען כי הן סובלות מחוסר באס למיטב זכרוני שנינו הסכמנו שיחד עם ה-LD2 היה להם לא מעט באס.אם כי לעתים מעט מרוח מדי ולא פאנצ'י מספיק כמו ל-SR225. ולפי תיאורו של שי מהיכרות קודמת עם האוזניות האלה אפשר להגיד שעם ה-LD2 היה להם אופי חדש לגמרי ונשמעו אחרת. נסיתי לבחון אותם עם כמו NIGHTFALL של BLIND GUARDIAN, והן היו גם לא רעות, אם כי הפירוט לא היה טוב כמו ב-SR225 וגם הדיסטורשן מדי פעם לא חד מספיק לטעמי (מה שכמדומני הבחנתי בו פעם אחת ב-K340) אך אין ספק שהיה להם אופי צליל שונה מאוד מלגראדו.

בנוגע למגברים, לצערי לא התמקדנו בזה מספיק אבל בהחלט אהבתי את ה-DARK VOICE המשופר. כאשר ה-LD2 הפגין ביצועים, פירוט ועוצמה מרשימים בהחלט ובטח שלמחיר שלו. בהחלט אפשר לאמר שה-LD2 נותן תמורה מעולה למחיר.

בקשר ל-AKG של אנאטולי. אני אישית מאוד אהבתי. לא יודע איך הן יהיו במוזיקה יותר בכיוון רוק ומטאל אבל בג'אז, הקלאסית וכד' שהקשבנו איתם לדעתי הן היו פשוט מעולות. פירוט מעולה ממש. הליטוף של התופים עם מין מברשת כזאת (נראה לי שזה מה שזה היה) בקטע מהאלבום של דיאנה קראל נשמע מפורט כמו שאף אוזניה אחרת לא יכלה להציג (הכי קרובה הייתה ה-SR225 אבל לא מספיק גם), וזאת יחד עם שאר התופים שהופיעו מהכיוונים השונים והפסנתר שנכנס מאוחר יותר היוו חווית שמיעה מדהימה. לפי דעתי ל-K340 יש את הצליל הכי אמיתי מבין האוזניות שהיו שם, במיוחד במוזיקה הקלאסית ששמענו.

דבר נוסך הוא בקשר ל-EMU 1212 שהרגשתי הבדלים לא קטנים בכלל בינו לבין האודיופיל שלי. שכן גם משום מה הייתי צריך להגביר פחות במגבר מאשר אצלי על אף שה-EMU היה רק ב-80%.

בכלליות למדתי שיש בעסק הזה הרבה עניין של טעם אישי מעבר ליכולות הפירוט, החדות, האמתיות והתכונות השונות של האוזניה.

הבעסה היחידה בכל המפגש הזה היא שאבא שלי קנה מדיות זולות מאוד לצריבה. עד כדי כך שכל המוזיקה שצרבתי עליהם כדי לשמוע אותה אצל אנאטולי הייתה דפוקה ולא שמענו כלום מהסגונות היותר הרועשים שאני נוהג לשמוע לעתים קרובות. וחבל כי רציתי מאוד לבחון את שאר האוזניות וביוחד את ה-K340 וה-HD595 בסגונות כגון מטאל ורוק ואפילו מטאל ברוטאלי. ככה שהיו לי דברים טובים מאוד שלא יצא לשמוע עם הציוד שהיה שם ולהשמיע עם שלי.

זהו לעכשיו. יש עוד מה להגיד אבל נראה לי שכבר הגזמתי :silly:

לא נורא. אני מניח שאנאטולי לא ינדנד לי יותר לכתוב פוסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אותו הדבר. מצאתי מאיפה להביא את החלקים. הבעיה היא שמעבר ל-25יורו משלוח (החלקים עולים פחות מ-40, וגם זה כי לקחתי כמה חלקים נוספים), יש עוד 30יורו עמלות על העברה בנקאית. AKG לא מוכנים לקבל , אז אני מקווה שהם יסכימו לקחת western-union או שאני אשלח להם מזומן בדואר, זה יחסוך הרבה כסף.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ld2 מגבר קטן ועוצמתי הרשים אותי כל כך שהזמנתי לי ld2++,הפתיע אותי כמה בקלות הוא מניע את ה- k340 .

מה איך מתי ?!

לא אמרתם לי כלום :\\\\

מתי אתה הזמנה ?! אולי נעשה הזמנה ביחד ... תביא לי פרטים בפרטי ... בבקשה ...אסף

....

אנשים אני צריך יותר מידע על המגבר LD++ מה אתם יכולים לומר לי על הצליל שלו ? איך הוא בנוי ?! פתחתם אותו ? מה הסוג מנורות שמקבלים?

באיזה צורה הוא עובד ?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-LD2 קיבל המון ביקורות מצויינות בזמן האחרון ואמור להיות ממש משתלם למחירו.

האתר הרשמי של הייצרן: http://www.little-tube.com/forum/

ואם האתר לא עובד לך:

http://cgi.ebay.com/Little-Dot-2-II-Headphone-Tube-Amp-Amplifier_W0QQitemZ190050718989QQihZ009QQcategoryZ3280QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

(מוכר רשמי של הייצרן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבל המון ביקורות מצוינות, אבל גם כמה שליליות. הבעיה שלו עם מסוימות היא שהוא לא מאוזן. עם ה-HD580 זה היה שילוב מדהים! ל-580 יש גבוהים לא מפורטים מספיק, באס גדול מאוד, אבל לא הדוק. ה-LD2 נתן להן את הפירוט בגבוהים, את ההדיקות במיד-באס ואת הבאס הגדול של האוזניות הוא הכניס לפרופורציה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חברים יקרים!

לאחר כמה שבועות של המתנה אנחנו מארגנים את האוזניות השני של הפורום אודיו שלנו :)

כל המעוניין להגיע מוזמן לפנות אליי או אל שי (a12beat). פרטים נוספים יש בדיון הדביק על המפגש. כדאי מאוד להגיע, הפעם הזאת הולכים להיות שינויים גדולים יחסית בציוד לעומת פעם שעברה. ציוד ברמה גבוהה יותר, ועם חלקים נדירים יותר, כמו גם כמה מייצוג של חברות שפעם שעברה לא היו.

הפעם המפגש יהיה אצל שי ולכן המקום גדול יותר, ואנו מקווים שגם המפגש יהיה גדול יותר עם יותר אנשים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...