רשמים ממפגש האוזניות החל מהפוסט ה-6. אתם מוזמנים גם לשאול שאלות. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים ממפגש האוזניות החל מהפוסט ה-6. אתם מוזמנים גם לשאול שאלות.

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה אחלה :xyxthumbs: באמת ששמענו פחות מוסיקה ממה שחשבתי אבל זה בגלל שהיו שיחות מעניינות.

מאוד התרשמתי מרמת הידע של האנשים במפגש בכל תחום שדיברנו בין אם זה על מגברי מנורות ,כרטיסי קול או מערכות סטריאו.

אנטולי היה מארח למופת ,כיבד אותנו בחטיפים ושתיה ואחר כך קינחנו בארוחה עם הרבה בשר :jump:

שמעתי כמה דיסקים מאוד מרשימים כמו הקלטה מיוחדת של ארבע עונות של וויולדי (פשוט מצוין).

השילוב שך הk340 עם הdarkvoice היה מאוד דינמי ,צלול אם כמות באס טובה בלי טרבל צורם בכלל ואם זאת עדין מרגש .

היה אפילו שני 595 (או 959 כמו שאסף קורא להם ;)) אז יכלנו לבדוק האם באמת burn in זה מיתוס או מציאות ,רוב הנוכחים הבחינו בשיפור ניכר בסאונד באוזניות הישנות יותר.

בקיצור למי שלא היה הפסיד (רמז)

נ.ב. אני עדין מחכה לראות מנורה מתפוצצת.

נ.נ.ב מנורות זה סקסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ה-Corda התמודדו עם ה-595?

האוזנייה היחידה שהקורדה לא הצליח להזיז היא ה-K340. הוא הצליח להביא אותה לעוצמת האזנה טובה, אך כבר בחצי אפשר היה לשמוע שהוא נחנק והעיוותים עולים גבוה מאוד בגלל שאין לו את ההספקים שהאוזנייה הזו דורשת.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח מאוד לשמוע שהיה לכם טוב ומהנה. :)

אבל מקווה שלא אכזבתי אף אחד יותר מדי בזה שלא יכלתי להגיע בסוף :-\

לא נורא, נקווה שיהיו עוד מפגשים כאלה ותוכלו לשמוע גם את הציוד שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו היייתה אכזבההההה גדולללהההה !!! :\\\\ אני כל כך רציתי לשמוע את ה LD 2 :\\\\ ..... =))) אני רק מקווה שבפעם השניה אתה נותן קפיצה !:)....

וכנראה שזה יהיה בקרוב :) כל יום ANATOLI עושה שינוי חדש :) ....

מותר לנו לדעת בדיוק איזה שידרוג נעשה למגבר שלך :)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שניתן. הלכתי אל חבר שמבין הרבה מאוד בשדרוג מגברים, פתחנו את המגבר, ואחרי ההלם הראשוני מאיכות הבנייה הגבוהה מאוד של המגבר הזה (משהו שלא ציפיתי משום מגבר ברמת מחיר שכזו) בתחלנו לבדוק מה אפשר לעשות. הרעיון הראשוני היה להחליף את קבלי היציאה אשר יושבים בין המנורה הגדולה לאוזניות. אחרי קצת חיפוש באינטרנט, ראינו שבהרבה גמברים עם סוג הגברה שהוא OTL עושים שימוש בקבל קטן מאוד במקביל לגדולים בשביל לשפר את הפירוט. שמנו קבלים מאוד איכותיים (Audio-Note audio capacitor silver foil paper-in-oil) ביציאה, וזה עשה שיפור מדהים! הפירוט והמיקרו-דינאמיקה השתפרו פלאים. לאחר מכן עשינו שידרוג קטן נוסף אשר במקרה שלי עוזר קצת גם כן בגלל חשמל בעייתי בארצנו. השינוי היה הוספת קבל נוסף בספק הכח במקביל למה שכבר יש שם. התוצאה היא אות חשמלי נקי יותר מהספק אל שלב ההגברה. סך הכל השקעה כספית לא גדולה כלל וכלל (במקרה שלי, כבר זכור לכם שיש קשרים, לא? ;) ), והבדל גדול מאוד בסאונד.

ד"א, אם הכל יילך כמו שצריך, צפו פגיעה בעתיד הקרוב משידרוג נוסף שקשור למנורות, משהו מאוד מיוחד :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כהרגלי באתי בהקדמה של 9 דקות - שלא כמו השאר שהגיעו חצי שעה אחרי - וישר התחלתי בשיטתיות להשוות בין הציוד עם המוזיקה שהבאתי. את שאר האנשים זה פחות עניין, והם לא התנהגו בתור סטריאוטיפים של אלה שיש להם אובססיה לתחום טכני מסויים. בשטח זה ניראה פחות כמו מפגש , ויותר כמו מפגש של אנשים עם . לא שזה רע - חוץ מהקטעים של הבכי בשירותים אחרי שירדו עלי, דווקא היה כיף.

מה גם שאנטולי הוא אחלה מארח, ויש לו אחלה בית ואחלה אוכל. אז גם אם לא אכפת לכם מאוזניות, תבואו - אנטולי נדיב. ;D

אשר לציוד(לפי ההתרשמות שלי - לא לפי ערכים מוחלטים, למי שעלול להתבלבל):

-הAKG של אנטולי הרשימו אותי ברמת הפירוט, ולא פחות ברמת הכוח שצריך כדי ל"הניע" את הדבר הזה. הדבר היחיד שבעייתי שהאוזניות האלה לא ממש טובות במוזיקה שהיא מהירה. במוזיקה יחסית איטית שומעים פירוט נוסף בצליל; במוזיקה מהירה זה נמרח.

- את המגבר של אנטולי פשוט אהבתי, בעיקר בגלל הפירוט והצצליל ההרבה יותר טבעי. חוץ מזה שכמעט שרפתי אותו (לא בבורותי - בגלל חוקי פיזיקה) הכל היה סבבה.

- מה880 לא היה לי הרבה זמן להתרשם, אבל ניראלי שאהבתי את האוזניות. הדבר היחיד זה ה"צקצוק" בתדרים מסויימים. אני לא יודע אם אהבתי את הצליל יותר מאת זה שלה שלי, אבל הרבה יותר אהבתי את "המגע" ותחושת איכות בנייה יותר גבוהה. הפאדים ממש נוחים.

- את ה595 לא יצא לי לשמוע הרבה, אבל התרשמתי שהצליל בכלליות הוא טוב ומזכיר לי מעט את האוזניות שלי.

- המגבר הזה שאני לא זוכר איזה דגם הוא(מישהו יכול להזכיר), אבל יש לו סידור ממש מפגר עם מחובה להגברה בין החיבורים - זה דווקא הצליח להרשים אותי מאוד באיכות ובעוצמה למגבר .

-על ה580: הולי פאקינג שיט, הדבר הזה לוחץ! זה לא שזה כ"כ לא נוח, אלא שאנשים עם שיעור כמו שיש לי, אחרי 10 דקות של האזנה יקבלו צורה של האוזניות על השיער שלהם.

האוזנייה היחידה שהקורדה לא הצליח להזיז היא ה-K340. הוא הצליח להביא אותה לעוצמת האזנה טובה, אך כבר בחצי אפשר היה לשמוע שהוא נחנק והעיוותים עולים גבוה מאוד בגלל שאין לו את ההספקים שהאוזנייה הזו דורשת.

Anatoli.

אכן, רק ששכחת שבנוסף לזה, המגבר הזה נשמע טוב רק עם האוזניות שלי (DT931) :P.

שמח מאוד לשמוע שהיה לכם טוב ומהנה. :)

לא נורא, נקווה שיהיו עוד מפגשים כאלה ותוכלו לשמוע גם את הציוד שלי...

שמע, ענאן, אני אוהב אותך והכל, אבל אתה טיפה שמוק. ציפור קטנה - שהיא לא ציפור ולא קטנה וקוראים לו אנטולי - לחשה לי שאתה ממש לא רחוק, והיית יכול להספיק להגיע בקלות.

אני הגעתי מאזור אשדוד, והיה מישהו הגיע מעכו, אז אם רצית להבריז לנו, פשוט היית אומר וזהו. אני כ"כ מאוכזב, שהייתי אומר משהו על בכי, אבל כבר השתמשתי בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- המגבר הזה שאני לא זוכר איזה דגם הוא(מישהו יכול להזכיר), אבל יש לו סידור ממש מפגר עם מחובה להגברה בין החיבורים - זה דווקא הצליח להרשים אותי מאוד באיכות ובעוצמה למגבר .

Pimeta-HOME MADE

::) ::) ::) ::) ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAKG של אנטולי הרשימו אותי ברמת הפירוט, ולא פחות ברמת הכוח שצריך כדי ל"הניע" את הדבר הזה. הדבר היחיד שבעייתי שהאוזניות האלה לא ממש טובות במוזיקה שהיא מהירה. במוזיקה יחסית איטית שומעים פירוט נוסף בצליל; במוזיקה מהירה זה נמרח.

רק מראה כמה ההבדלים בין אנשים גדולים. אני דווקא חושב על האוזנייה הזו בתור אחת האוזניות הכי מהירות שיצא לי לשמוע (ויצא לי לשמוע הרבה :)). יכול להיות שתנאים אחרים של שקט ושל יותר זמן היו עוזרים לך לשמוע את זה גם כן. הפעם היה קצת קשה להתרשם מהציוד בגלל הרבה רעש, לך היה מזל שהגעת ראשון והספקת לעשות השוואה קצרה בין האוזניות והמגברים.

חוץ מהקטעים של הבכי בשירותים אחרי שירדו עלי, דווקא היה כיף.

אתה יודע שאנחנו אוהבים אותך אלכס, זה היה הכל בצחוק :) סך הכל יש לך קצת בעיות שמיעה, מה שלא ממש עוזר לאודיופילים :silly:

יש לך חבר שיודע אלקטרוניקה ברמה כזו ?? :o

הדבר היחידי שאתה יכול עכשיו להוסיף זה איזה נורה ממש ממש טובה :) הבעיה היא שלא קל למצוא אחת כזו ...

הרמה של האלקטרוניק שם היא לא גבוהה במיוחד, התיכנון של המגבר מאוד פשוט (מה שתורם הרבה לסאונד). אין שם אפילו קבל בין המנורות, מה שאומר שיש קבל אחד פחות בדרך של הצלילף ולכן הצליל טוב יותר. מבחינת מה שאפשר לעשות יש הרבה. אפשר להחליף את החוגה ל-ALPS, להחליף את הקבלים, להחליף את הדיודות בספק כח, יש המון. אבל מבחינת ההבדלים יהיו קטנים מאוד, וההשקעה הכספית תהייה גדולה. ואכן הדבר הבא שאני הולך לעשות (כפי שציינתי) קשור למנורות. אני כרגע בתהליכים של להביא מארה"ב מנורה מאוד מאוד נדירה ויקרה (במחיר נמוך למזלי). אם זה ייצא לפועל, המגבר יעלה עוד רמה למעלה. אם לא, אז נצטרך לחיות עם הציוד כמו שהוא עכשיו (לא שזה כל כך רע :)).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת היה קצת באסה שלא שמעתי את ה-ld2 אני עכשיו בתהליך של חיפוש של מגברים בתקציב הזה בערך 200-250 $~ .

גם רציתי לשמוע משהו מאודיו טכניקה וakg ,לא נורא היה הרבה ציוד אחלה המגבר של וינסנט האוזניות של בייר ,וכמובן AKG K340 :xyxthumbs:

אני חושב לקנות את המגבר הזה -http://www.firestone-audio.com/cgi-bin/product.asp?pdtseqnm=1

מה אתם אומרים יש לכם המלצות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה לא הכי קשור לנושא, אבל נסלח לך. אני אישית בתקציב הזה הייתי הולך על LD2+ שאמור להיות טוב יותר מה-LD2. בקרוב ממה שהבנתי יוצא גם LD2++ שאמור להיות עוד יותר טוב. יש גם מציאות מדיי פעם בלוחות של head-fi, תבדוק שם.

ד"א, שי או אסף, יש מצב שאחד מכם שכח אצלי? אלכס ורפי אמרו שהם את שלהם לקחו.

מפגש הבא אני מקווה שנצליח לעשות גדול יותר (מה שאומר שצריך מישהו שיש לו מקום גדול יותר), ככה נוכל להגיע 10-12 אנשים, למקם כמה מערכות במקביל, ולהביא כמות גדולה יותר של ציוד. אצלי הצלחנו לסדר 2 מערכות, אבל לכמות גדולה של ציוד זה לא יספיק.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...