Scarface - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Scarface - הדיון הראשי

First Squad

Recommended Posts

שיחקתי, ממש קצת (החלק הראשון, שהוא מאבד הכל) - לדעתי משחק ממש מהנה, המכוניות הרבה יותר טובות מ-.

הגראפיקה סבירה בהחלט, בערך ברמה של . מה שפחות אהבתי, זה את הממשק - העכבר לא הכי נוח ולא הצלחתי לשנות מקשים.

screenshot016xy8.jpg

screenshot013wi3.jpg

screenshot014kj5.jpg

screenshot009sg3.jpg

screenshot002iv0.jpg

כל התמונות הנ"ל (מלבד הראשונה), צולמו ברזולוציה 640x480 (לא הספקתי לשנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי זונת גראפיקה זה לא קללה זה כינוי למה שאתה אומר.

אתה אומר שלVC הייתה אותה גראפיקה ואתה אהבת את זה נכון? אז אם אתה אומר שהייתה להם אותה גראפיקה אתה בעצם יורד על VC(על הגראפיקה של VC יותר נכון).

אה ועכשיו מה שכתבת על הצללים וזה זה חלק מהמושג זונת גראפיקה(תחפש בגוגל זה לא קללה).

זה לא מעליב אגב זה רק אומר שאתה אוהב גראפיקה יותר מדי וזה בסדר שלא תבין אותי לא נכון אבל בגלל זה לרדת על כל המשחק? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לכל האוטיסטים פה

דחפו אצבע

http://img166.imageshack.us/img166/7629/scarfacess7.jpg

שיחקתי מזהה שיחקתי

יותר ממך אל תדאג , ומשחק ג-ר-ו-ע

ואל תביא לי מאתרים , תעשה תמונה מהמשחק תראה מזה צל , ריבועים (ואני שיחקתי עם x1900xt אז אל תשווה בכלל)

ומי שאמר פה זונת גראפיקה לא יודע מי ההומו האוטיסט הזה כי אני שעה מנסה להסביר

שזה לא הסיבה שאני לא אוהב את המשחק, כי ל VC הייתה גרפיקה בול אותו דבר ואהבתי אותו רצח

עריכה : שימו לב בסרטון שהילד המפגר הביא

כשמסובבים את המצלמה , שימו לב טוב לצל , של הידיים והראש

משולשים וריבועים

וואי וואי איזה גבר ראפר אמיתי יו התחיל לקלל יאא עשית עליי רושם יו איזה גבר אתה :lol: עדיף שתסתום את הפה, אגב ישלך טעם גרוע במוזיקה.

אתה קשה הבנה או מה?זאת גירסאת הפליסטיישן 2 מה שאומר שגירסאת המחשב (בקשר לגראפיקה) יותר טובה פי כמה.

Scarface יותר טוב מVC נקודה

נו ו אתה מביא לי תמונה, זה לא מוכיח כלום

טוב אם ככה אז אני רוצה להשוויץ קצת ולומר שיש לי Crysis :P

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הריב המטופש הזה ימשיך- התרד הזה יהיה סגור!

אתם חייבים לרדת לרמה כזו של דיבור :kopfpatsch:?!

סליחה המנהל , אבל היחיד פה שדיבר פה לא יפה זה Salwaby

הוא אמר כמה מילים מאוד לא יפות ופוגעות .

אוקיי לכל האוטיסטים פה

דחפו אצבע

http://img166.imageshack.us/img166/7629/scarfacess7.jpg

שיחקתי מזהה שיחקתי

יותר ממך אל תדאג , ומשחק ג-ר-ו-ע

ואל תביא לי מאתרים , תעשה תמונה מהמשחק תראה מזה צל , ריבועים (ואני שיחקתי עם x1900xt אז אל תשווה בכלל)

ומי שאמר פה זונת גראפיקה לא יודע מי ההומו האוטיסט הזה כי אני שעה מנסה להסביר

שזה לא הסיבה שאני לא אוהב את המשחק, כי ל VC הייתה גרפיקה בול אותו דבר ואהבתי אותו רצח

עריכה : שימו לב בסרטון שהילד המפגר הביא

כשמסובבים את המצלמה , שימו לב טוב לצל , של הידיים והראש

משולשים וריבועים

פשוט מזעזע איך שבנאדם מדבר. בחיי לא ראיתי באף פורום כזאת רמת דיבור נחותה ולא יפה.

אני חושב שהוא חייב התנצלות לכל חברי הפורום על זה שהוא קרא להם אוטיסטים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה Anyboy על ההגנה שלך! :xyxthumbs:

עוד משהו, לדעתי הת'רד הזה היה מיועד להתרשמות חיובית למשחק ולא שלילית.

כמו ש Anyboy אמר אם אתה(Salbway) לא אוהב את המשחק אז אתה לא אוהב!

אל תרד לרמה נמוכה.

הגבת פעם אחת וזהו. אתה ממשיך להתעקש על דעתך אבל על מה? אם חושבים שזה טוב אתה חייב להידחף ולומר שזה לא טוב? הבהרת את הנקודה אתה לא צריך כל פעם שמישהו אומר: יאללה איזה משחק יפה! להתחיל פה ריב ולהגיד איזה משחק זה.

פשוט תפסיק :spam: (חח לצחוק!LOL)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת מעצבן כל השפה הזאת!

לדתעי, יש ל-ACARFACE מטרה במשחק, בניגוד ל-SA, וזה מה שהופך אותו להיות טוב יותר.

SA בעל הרבה אפשרויות יפות וזה ממש מציאותי, אבל זה סתם שטויות בלי שום קשר לעלילה וחבל, הם רק חשבו על מה להוסיף, אבל לא חשבו איך לקשר את זה לעלילה וזה דפק אותם, אני מניח ומקווה שב-4 הם כבר יעשו את הכול טוב יותר עם עלילה טובה ושהכול יהיה קשור לעליה ( כמו מה שנראה ב-SCARFACE )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי, איך אני יכול לשמור בו ? ?

אתה צריך להגיע לנקודה כלשהי במשחק (לעבור משימה, או משהו כזה) ואז שואלים אותך אם ברצונך לשמור.

אחד מהעקרונות של משחקי זה תשומת הלב לפרטים הקטנים, וכמובן גם חופשיות מלאה במשימות. לא נראה לי שיש חיקוי טוב של שני הדברים האלה.

אם כך, אני חושב ש-Scarface יתאים לך יותר. לדוגמא, כשאתה גונב אוטו, תאונת פגע וברח וכד' - מדווחים למשטרה.

עם זאת, כאשר המשטרה מגיעה אליך (אם היא מגיעה, לא תמיד) - מדברים איתך ולא ישר עוצרים אותך (אתה יכול להתחמק בעזרת השיחה).

וזאת רק דוגמא אחת ששמתי לב אליה ורק התחלתי לשחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להגיע לנקודה כלשהי במשחק (לעבור משימה, או משהו כזה) ואז שואלים אותך אם ברצונך לשמור.

אם כך, אני חושב ש-Scarface יתאים לך יותר. לדוגמא, כשאתה גונב אוטו, תאונת פגע וברח וכד' - מדווחים למשטרה.

עם זאת, כאשר המשטרה מגיעה אליך (אם היא מגיעה, לא תמיד) - מדברים איתך ולא ישר עוצרים אותך (אתה יכול להתחמק בעזרת השיחה).

וזאת רק דוגמא אחת ששמתי לב אליה ורק התחלתי לשחק!

רק כך ? סעמק יש לי עכשיו 216 סמים ועוד פוול כסף :x חח אני חייב איך שהוא לשמור את זה :x

עריכה:

מצאתי דרך סוסה לשמור, פשוט לכו לבנק ותפקידו כסף :) ואז זה שומר =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...