G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות! - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות!

T-Flash

Recommended Posts

היכולות המקסימליות של החברה לא רלוונטיות אם הן לא מהוות שוק נאות, במקרה של 4000 שקל לכרטיס, זה אומר שאולי 20 איש בישראל יקנו את הכרטיס, ואולי 3000 איש ברחבי העולם, זה לא שוק, זה הייפ.

אני אומר שתוסיף שני 00 ליד כל מיספר שאמרתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 659
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

link=topic=209293.msg1844178#msg1844178 date=1160396008]

אני אומר שתוסיף שני 00 ליד כל מיספר שאמרתה

אוקי, ניהיה לארג'ים, נוסיף שני אפסים, זה עדיין לא מתקרב לאחוז אחד מהמכירות של כל כרטיסי החברה, כמו שאמרתי, שוק לא רלוונטי, למה שהם אפילו ייתרחו על צריכת חשמל עבורו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר בעצם, זה שכרטיס ספינת דגל יכול להתבסס על תכנון לא-יעיל ולסבול מאינספור תופעות לוואי (כמו צריכת חשמל מוגזמת)

אבל כל עוד הוא מקנה ליצרן את המקום הראשון בביצועים זה מה שחשוב? כי גם ככה הכסף הגדול מגיע מכרטיסי מיינסטרים ומטה?

אם ככה אני ממש מסכים איתך, וחבל שזאת המציאות בימינו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל הקטע אבל ... היום זה מי הכי טוב

וזה מה שהם רוצים להראות שהם כרגע הכי טובים

ואז שזה מבוסס הם יראו שהם גם יודעים חלש

אבל בלי שום קשר, אני לא הייתי דואג להם כל כך לגבי המחירות של הכרטיס הזה

כי הוא ימכור טוב , לא חסר (ויש יותר מדי) בעולם בזבזנים עם יכולות בוא נגיד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי אבל אני לא מבין על מה ההתלהבות המטורפת?

בשביל כזה מפרט טכני מטורףףףףףף 19K ב05 זה לא מדהים.

אם נתחשב בזה שה19XT שלי עם OC קל עושה 13K אז שכרטיס ענק עם ליבה עצומה שעשירה בכל טוב ו384 ביט יעשה 19K זה לא נשמע מטורף.

מה גם שCF של X1900XTX בXS עשו 22K על אויר (שבסה"כ יעלו קצת יותר מG80 GTX וצורכים את אותו הספק +- של הG80 לפי התחזיות).

וחוץ מזה, לא משקף הרבה.

במיוחד לכרטיס שעדיין לא יצא (חכו שהוא יצא ויהיו לו ויבדקו אותו גם במשחקים...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G80 יושק ב8 בנובמבר יחד עם האירוע הלאן של נוידיה!!

What is it?

GeForce LAN is NVIDIA's way of saying "Thank you" to our fans, by hosting a two day-long BYOC LAN party with tournaments, contests, tons of free stuff, and more! Attendees will not only be able to play games on PCs featuring the latest technology, but also will be eligible to participate in the following activities:

- Raffle with big prizes from industry partners - both days!

- Surprise contests with big prizes - both days!

- Witness the launch of NVIDIA's next generation PLATFORM (GPU and MCP together!)

קישור:

http://www.pdxlan.net/nvidia/news.php

זה מתקרב אלינו בצעדי ענק אנשים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממממ??? זה כמו שההבדל בין 6600GT ל X1900XT לא גדול..

ממש ממש לא.

6600GT מוציא 3.5K

X1900XT מוציא 13K ועם OC רציני וטוב הוא מגיע גם מעבר לזה בהרבה.

יש בניהם 10K הפרש ולא 6K.

ובכל מקרה,

מבחינתך הבבדל בין 13K ל 19K זה לא הבדל גדול בשביל דור חדש?

ו 2 X1900XTX צורכים ספק הרבה יותר חזק מספר של 450W.

זה לא העניין של דור חדש.

זה העיניין שזאת ליבה בגודל אוטובוס עם 128 צינורות עיבוד "אוניברסלים" שרצים בתדר מטורך של 1.38GHZ (להמרות שגם 700mhz מספיקים כדי שזה יהיה מטורף) ו2 בקרי שמספקים רוחב פס אדיר של 384ביט.

מדובר פה בעליית מדרגה טכנולוגית עצומה שלא הייתה בין דורות קודמים כמו X850XT PE->X1900XTX!

אז תסלח לי אבל לפי נתונים יבשים זה צריך להיות הבדל הרבה יותר גדול ממה שיש בין X850XT PE לX1900XTX,

ולכן אני מפקפק ב19K.

נחכה שהוא יצא סופית ונראה אותו גם במשחקים, אני דיי סבור שאם זה באמת המפרט הטכני שלו אז הוא ייתן יותר מ19K...

ובקש להספק, X1900XT + X1900CF בסטוק צורכים בערך 220W-230W והם יכולים להסתדר על ספק 450W איכותי...

אם היה ליברטי 450W הוא היה מחזיק אותם, אמנם בלחץ אבל מחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...

מחשב ממוצע עם X1900XT מוציא כ 10K

מחשב ממצוע עם 6600GT מוציא כ -3.5K

ההבדל אכן 6K-7K

3.5 עם 6600GT..?

יש לי 6800 לא מוחלש ואני מגרד את ה 3200 עם 3200 ולוח A8N DELUX.

ד"א השוואתי תוצאות וזה מה שאני אמור לקבל, ה 6600GT יגיע אולי ל 3000.

מה שנכון הוא שמי שמראה תוצאה עם X1900XT יש לו ב"כ מחשב חזק אותו , אולי על אותו מפרט יהיה רק 6K הפרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח איזה ספקולציות :smile1:

שורה תחתונה עדיין לא ידוע למה G80 מסוגל באמת, ובנצ'ים שאי-אפשר לראות פשוט לא נחשבים

אבל אם הוא אכן יוציא 19K ב3Dmark05 זה יהיה נחמד מאוד בתור התחלה. אל תשכחו שגם 7800GTX היה מהיר רק ב30-40% מ6800U, ואז הגיעו 7900GTX ושות' ונתנו הפרש יותר מרשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...