G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות! - עמוד 20 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G80 הדיון הרשמי: עמ' 51 - מלא ביקורות חדשות!

T-Flash

Recommended Posts

הוא (ה GTS) ירד דיי מהר לאיזו 2.2-2.5 אלף שקל..

1060 שקל .

ה520 גם אחלה ויכול לספק עד 480W ל 12V ויחסית במחיר שפוי יותר 780 שקל .

היה.. עם ה 7800 דואל .. סתם מציק , כי היה צריך לכבות את הכרטיס עצמאית.. :bash:

אני מעדיף לכבות את הכרטיס עצמאית מאשר לקנות ספק ב1K :\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 659
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1060 שקל .

ה520 גם אחלה ויכול לספק עד 480W ל 12V ויחסית במחיר שפוי יותר 780 שקל .

אתה בטוח במה שאתה אומר? אם ככה הליבראייטי 500W וה620W ממש ממש לא שווים

במחיר פחות משל ה620W אתה מקבל את הספק שהצעת שמספק 50A ובמחיר של ה500W עוד 80 שקל אתה מקבל 40A במקום 32..

אתה בטוח שהוא מספק 480W מלאים?! זאת אומרת 40A?

עריכה:

---Triple 12V Rails provide independent reliable power to the CPU, video card and other components with a combined rating of 50A (40A on 520W) maximum! Advanced circuitry design that automatically enables power sharing between the triple +12V rails in an event of overload on any single +12V rail.

WOW צודק אחי.. אז הספקים האלה הרבה יותר משתלמים מהאנמרקסים!!!

יש משהו גם בסגנון אבל 400W של של החברה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש ביקורות עליו...

http://www.corsair.com/corsair/HX_power_supply.html

ניראה לך שאתה לא משלם על הספק שבא עם הכרטיס ?

אבל זאת הנקודה, זה ספק רק של הכרטיס, הוא צריך להחזיק רק את הכרטיס, אתה לא מצפה שהוא יעלה כמו ספק שנותן הספק למערכת שלמה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס בפיק צורך 225W, עכשיו תוסיף לכך את שאר החלקים, מדובר בצריכה מסיבית של מתח, וEnermax 500W יקרוס בפיק.

אם אתה שם אותו על מערכת מעפנה, זה כבר סיפור אחר, אבל אז הכרטיס לא מנוצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס בפיק צורך 225W, עכשיו תוסיף לכך את שאר החלקים, מדובר בצריכה מסיבית של מתח, וEnermax 500W יקרוס בפיק.

אם אתה שם אותו על מערכת מעפנה, זה כבר סיפור אחר, אבל אז הכרטיס לא מנוצל.

תקרא כמה הודעות לפני את החישובי A שעשיתי הליבראייטי 500W יחזיק בהחלט..

אבל הוא לא ספק כזה משתלם עדיף את הקרוסאיר 520W בתוספת 70 שקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לפחד 500W של ליבראייטי יחזיק.. לפחות בלי OC.. אפילו ליבראייטי 400W יכול להחזיק ואני יוכיח את זה..

תראה את זה ככה..

מעבד הקונרו E6600/E6400/E6300 כל אחד מהם בנפרד צורך 76W שזה בעצם 6 ושלישA (עושים W חלקי הV שזה 12 ויוצא הA)

לוח אם צורך בד"כ בערך 3.5A כונן אופטי 1 1.5A דיסק קשיח 1 0.5A

והכרטיס מסך הזה במידה והוא יהיה 200W(כרגע לא יודעים מה הצריכה לפי שמועות אמור לצרוך 200W)

זה בעצם 16 ו2שלישA

בעצם יוצא..28.5A תוסיף מאווררים וזיכרון יצא לך 30A כמעט.. וזה רק כשהמערכת על המאמץ הכי מלא להכל גם למעבד וגם לכרטיס..

ליבראייטי 400W מספק 30A שזה בעצם בדיוק מה שיצא לנו במאמץ הכי גבוה של המערכת.. ככה שאפילו ליבראייטי 400W מחזיק אותה..

ליבראייטי 500W מספק 32A ככה שגם אם תעשה OC לא רציני זה יחזיק..

לייבראייטי 600W מספק 36A ככה שיחזיק גם OCים טיפה יותר רציניים..

בקיצור אפילו לייבראייטי 400W יכול להחזיק את המערכת.. ככה שה500W יחזיק אותו גם..

(כל מה שאמרתי כרגע זה במידה והכרטיס יצרוך באמת 200W ולא יותר..)

וכל החישובים של הA זה ליאור אמר לי האחראי על פורום ספקים.. ככה שלא המצאתי מעצמי..

ה500W יחזיק לך אין לך מה לפחד.. :xyxthumbs:

תודה רבה על ההסבר....כבר חשבתי שסתם קניתי את הליברטי 500...

אמרת שאפשר לעשות עם הליברטי 500 OC פשוט... כמה זה בערך???[e6600]

יש מצב שהספק יחזיק מ2.4 ל3.0 ??[רק לגבי הספק...]

תודה רבה על ההסבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר....כבר חשבתי שסתם קניתי את הליברטי 500...

אמרת שאפשר לעשות עם הליברטי 500 OC פשוט... כמה זה בערך???[e6600]

יש מצב שהספק יחזיק מ2.4 ל3.0 ??[רק לגבי הספק...]

תודה רבה על ההסבר...

יש גם לזה חישוב.. וכן למהירות 3.0 תצטרך עוד 1.75A+- שזה בעצם 30A + 1.75A זה 31.75A והאנמרקס שלך מחזיק 32A..

ככה שעד מהירות מעבד 3ץ0 הספק שלך יחזיק את הכל במאמץ מלא..(אבל שוב זה רק במידה והכרטיס מסך יצרוך 200W אם יצרוך יותר כבר תהייה בבעיה..

אם יצרוך פחות תוכל לעשות OC גם יותר גבוה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהמורה שלי לאלקטרוניקה אומר

אין מספיק חשמל אם תפעילו מחשב שצורך כל כך הרבה מתח+קומקום+דוד+מדיח כלים+מכונת כביסה

נגיד צירוף של מכשירים זוללים מתח=בחלק מהבתים (במיוחד הישנים)זה לא יחזיק מעמד :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מספיק חשמל אם תפעילו מחשב שצורך כל כך הרבה מתח+קומקום+דוד+מדיח כלים+מכונת כביסה

נגיד צירוף של מכשירים זוללים מתח=בחלק מהבתים (במיוחד הישנים)זה לא יחזיק מעמד :-[

לא נראה לי שNvidia מספיק אידיוטים בשביל לא לשקול את זה :x.

http://xtreview.com/addcomment-id-837-view-geforce-8800-gtx-review.html

לפי הבנצ'ים הכרטיס ממש תלוי במעבד, על קוואד קור הם השיגו 12000 ועל דיו אקסטרים 10500, הכרטיס נראה ממש לא משתלם למערכת ממוצעת.

ממ... אבל אי אפשר רק ללכלך על הכרטיס, נכון? אז מממ... בואו נגיד משהו טוב :x... ממ... אה! כן! בכתבה אומרים שהקירור לא מרעיש :x.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד צירוף של מכשירים זוללים מתח=בחלק מהבתים (במיוחד הישנים)זה לא יחזיק מעמד

הספק לא כל הזמן ישתמש בכל הA30 35A רוב הזמן הוא ישתמש בהרבה הרבה פחות.. פשוט במאמץ הכי מלא של המחשב הוא ישתמש בהכל..

אבל בקצב הזה שלאט לאט המחשבים צורכים יותר ויותר חשמל אולי מתשיהו זה יהווה בעיה.. אני לא הכי מבין בקטע הזה יכול להיות שגם אז זה לא יהווה בעיה..

בכתבה אומרים שהקירור לא מרעיש :x.
זה מים..?
הכרטיס נראה ממש לא משתלם למערכת ממוצעת.

מי שקונה כזה כרטיס בד"כ אין לו מערכת ממוצעת..

אני די לא מבין למה כולם מתלוננים על הכרטיס.. סוףסוף יצא DX חדש.. הזיכרון הליבה וכל הדברים אצלו גבוהים

הבדיקות שלו ב3DMARK גבוהות ועוד עדיין לא בדקו אותו ממש במשחקים.. אני בטוח ששם הוא ירשים ממש

בדרך כלל מי שקונה כזה כרטיס גם יש לו איזה ליבראייטי 400W שמחזיק את זה בגבוליות.. (מקסימום שיחכה לכרטיסים שהם לא יהיו ספינות הדגל וטיפה פחות טובים שיצרכו קצת פחות חשמל) למי שיש 500W אין לו בעיה אם לא עושה OC..

המחיר שלו די גבוהה אבל הוא יצנח ותחשבו שהוא גם ספינת דגל וגם תומך בDX חדש.. כרטיסים כאלה אמורים לעלות ככה בהתחלה..

אני אישית מציע למי שמתכנן לקנות את הכרטיס שיחכה כמה חודשים שהמחירים יצנחו..

בקיצור נחכה לבאנצים במשחקים ובאנצים שיבדקו במדיוק כמה חשמל צורך.. נקווה שזה יהיה אחלה כרטיס ויצדיק את מחירו.. :)

---כמה שאתם אומרים ככה וככה אתה תיראה כשהוא יגיע הרבה יקנו אותו... ולא יקנו GX2 או 1950XTX למרות שהמחיר יהיה זול יחסית.

כרטיס יצליח ויצליח בגדול

צודק בהחלט!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...