DX10, יעשה שכבת תמיכה ב DX9? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DX10, יעשה שכבת תמיכה ב DX9?

rikus

Recommended Posts

קראתי איפשהו שVISTA בעקרון פועל רק עם DX10 אבל הוא יאפשר תמיכה תוכנתית שתעשה אמולציה ל DX9 ואז כרטיסים יפעלו עליה , כמובן בביצועים נמוכים יותר...

פיכס!

מישהו יכול לאמת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא ממש הבנתי מה אתה שואל...

בהנחה שכרטיס מסך DX9 זה ילד שיודע לעשות : 1+1=2

וכרטיס מסך של DX10 זה ילד שיודע לעשות: 3*4=12 ו 1+1=2

אז כרטיס של DX10 מן הסתם יריץ משחקים של DX9.

השאלה שלך אם כרטיס מסך DX9 ידע להריץ משחקים של DX10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שהוא לא יכול(וגם זה בספק, בטח יהיה גם סט פקודות שיבטל את הפונקציות של DX10)

השאלה שלי הייתה אם משיהו יודע עוד פרטים על העניין הזה, כי זה נראה לי קקה רציני הקטע עם האילוץ של ה DX10 לDX9.

כי מה שזה אומר שאפילו DX9 ירוץ לאט בגלל שהוא מועבר דרך DX10...?

בקיצור מי שיודע פרטים...אין לי מושג כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שהוא לא יכול(וגם זה בספק, בטח יהיה גם סט פקודות שיבטל את הפונקציות של DX10)

השאלה שלי הייתה אם משיהו יודע עוד פרטים על העניין הזה, כי זה נראה לי קקה רציני הקטע עם האילוץ של ה DX10 לDX9.

כי מה שזה אומר שאפילו DX9 ירוץ לאט בגלל שהוא מועבר דרך DX10...?

בקיצור מי שיודע פרטים...אין לי מושג כבר

הוא כן יכול כרטיסי DX9 יוכלו להפעיל משחקי DX10 קח לדוגמא את CRYSIS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CUTE, אבל הקטע עם הילד הוא לא ממש ככה כי זה לא כזה לינארי, DX10 היא מערכת שונה והיא מאלצת את עצמה ,ע"י תוכנה ולא חומרה, להיות DX9 (זה מה שהבנתי)מה שבטוח יוריד את הביצועים מהכרטיסים הכי טובים של DX9...תקנו אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת לא נכון,

DX זה בעצם ספרייה ענקית של קודים לאפקטים גראפיים, כדי להריץ קוד דראפי מסויים הכרטיס חייב לתמוך חומרתית בקוד הזה.

DX10 מציע שני דברים על פני DX9,

ברובו, הוא לוקח אלגוריתמים מDX9 ומציע דרכים הרבה יותר יעילות לבצע אותן, אבל זה דורש תמיכה מהחומרה.

חלקו הקטן, מוסיף אפקטים חדשים שלא קיימים בDX9 ולכן ברור שהוא דורש תמיכה חומרתית של DX10.

מאחר וGPU זה לא חומרה ניתנת לתיכנות, אין אפשרות לעשות עליו אמולציות של DX שהוא לא תומך בו.

תאורטית, אתה יכול להשתמש במעבד הראשי כדי להריץ כזו אימולציה אבל אין מעבד שמתקרב ללתת כוח עיבוד מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...