לוח אם חזק ל- Overclock - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם חזק ל- Overclock

charly0

Recommended Posts

אני מתכונן לרכוש בקרוב אחד מן הבורדים הבאים:

מי להערכתכים יתן את המיטב עבור הכסף ואם אפשר איפה ניתן למצוא אותו במחיר הטוב ביותר כיום

(אגב מאוד מעניין אותי הלוח של המבוסס 975X)

ASUS P5B DLX

ASUS P5W DH DLX

ABIT AW9D-MAX

המלצות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך דווקא על הלוח P5W DH גם טוב לOC אני חושב שהו לא יורד ברמה מהP5B אולי הוא קצת יותר יקר אבל יש לו יותר פיצ'רים ושלט...

אם אני מסתכל על אתרים בכל אני רואה שיש יותר משתמשים (OCRS) שמשתמשים בלוח הזה

זה הדילמה הכי גדולה בין שני הלוחות האלה עוד לא ראיתי הוכחה חד משמעית (מבחנים) שמעידים מי טוב יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך דווקא על הלוח P5W DH גם טוב לOC אני חושב שהו לא יורד ברמה מהP5B אולי הוא קצת יותר יקר אבל יש לו יותר פיצ'רים ושלט...

זה הדילמה הכי גדולה בין שני הלוחות האלה עוד לא ראיתי הוכחה חד משמעית (מבחנים) שמעידים מי טוב יותר..

אל תשכח שה-P5W לא יעמוד בבאסים גבוהים כמו ה-P5B, ולכן הוא צריך להעדיף אותו רק אם הוא קונה קונרו "אמיתי".

אם הוא יקנה E6300/E6400 וירצה ללכת איתם עד הסוף הוא יצטרך לוח שמגיע לבאסים גבוהים מאוד וה-P5W לא יאפשר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה P5W עולה באזור ה 1700 ש"ח. זה נראה לכם הגיוני להוציא כזה סכום בגלל שלט מזורגג ?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת אחרונה על הלוח Asus P5W DH Deluxe ומעבד 6400

http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/asus_p5wdh/

רק חיזקת את הנקודה שלי.

הלוח בביקורת הגיע לבאס של 450 עם E6400 וככל הנראה לא ממצה את כל הפוטנציאל של המעבד.

כמעט כל לוח 965P היה מביא את המעבד לקצה.

אל תשכח שעוד לא דיברנו על הפרשי המחירים בין ה-P5W לבין לוח 965P ממוצע או יוקרתי אפילו כמו ה-P5B DELUXE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...