התלבטות בין מספר נגני MP3, עזרה בבקשה..? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מספר נגני MP3, עזרה בבקשה..?

someone

Recommended Posts

התקציב שלי הוא בערך 1500 שקל, דרישת חובה אחת היא שיהיה אפשר לבחור שירים לפי התיקיות והקבצים, ולא לפי הג'אנר, האמן, האלבום וכדומה..

אין ממש צורך בהצגת וידאו, תמונות זה סתם בונוס, אבל שניהם לא ממש עקרוניים לי, 6GB זה המינימום זיכרון שאני רוצה, עדיף מאוד שיהיה מטען חשמל ולא רק כי אני בצבא רוב הזמן.. ועמידות המכשיר גם די חשובה. גודל לא הכי משנה בעולם כל עוד הוא נכנס לכיס.

הנגנים שביניהם אני מתלבט:

Ipod Nano 8GB

Iriver H10 6GB

Iriver E10 6GB

Iriver E320 (יכול להיות שאצליח לגרד טיפה את התקציב אם הוא שווה את זה)

Creative Microphoto 8GB

Creative vision M (שוב, חורג, ואלא אם הוא ממש יותר טוב מהאחרים כנראה אוותר)

Iaudio X5 או X5L 20GB

כל המלצה, עזרה, נסיון אישי יעזרו מאוד, כמובן שעדיף לפרט גם את הבחירה שלכם כדי לעזור לי להחליט..

תודה ענקית מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הSANDISK לא נותן אפשרות לשמוע לפי קבצים ותיקיות כמו בIRIVER למשל (היה לי H120 שנגנב, אני מחפש צורת בחירות שירים כמו שלו, לא כמו של הSANDISK) ואני פשוט לא יכול להסתדר עם זה, אז הוא לא אפשרות, ובקשר לMPIO, אני מחפש חברה עם שם רציני, שתתמוך במוצרים שלה בעתיד, ועם קהילות פעילות באינטרנט, אז גם הוא די מבוטל..

במה הMicrophoto יותר טוב מהIRIVER או הIAUDIO?..

טוב, אחרי בדיקה גם בMicrophoto אין אפשרות לשמוע לפי הדרך שאני רוצה, אז גם הוא די מבוטל..

ועוד אנשים בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mpio זה לא שם רציני?

אתה חי בעולם הזה?

http://www.mpio.com

קרא קצת.

ואוריפ- היום נגני הארדיסק עמידים בהרבה ממה שהיו פעם. הגיע הזמן להפריך את העובדה לשעבר הזו, היום ההבדל בעמידות לא כזה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נפילות? של 20 ס"מ על משטח רך או מגובה חצי מטר או יותר על משטח בטון..

אני לא חושב שמי שמחפש עמידות מחפש נגן HD, מה לעשות, זה לא זה.

המיני שלי חטף נפילות ימים ושמאל על משטחי בטון או רצפות מגובה של לפחות מטר-מטר וחצי והוא מנגן מעולה..

זה קצת בולשיט הקטע של הרגישות.. היה לי מכשיר של IRIVER שאחרי 2 נפילות נדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע...ה IAUDIO הוא מכשיר בלטה...אתה מחפש מכשיר שנכנס לכיס...ככה שה IAUDIO וה H320 יורדים מפה...

אני אישית מציע לך לקחת את ה H10 כי איכות השמיעה שלו היא בין הטובות שיש כיום...וגם הוא מכשיר דיי דק...

אבל...הייתי מציע לבדוק את ה E10 שהוא יותר קטן מה H10...הH10 שלי שרד נפילות מגובה של חצי מטר...לפחות 2 3...ועובד כמו גדול...מכשיר מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...