בעיה במחשב, אולי במעבד? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב, אולי במעבד?

skuki1

Recommended Posts

שלום!

בימים האחרונים, המחשב שלי נוטה להתקע, הכוונה או שהוא נתקע ואז יש מסך כחול, או שהמסך מתחיל לרצד בצורה מטורפת עד שהוא נתקע.

אני חושד שהבעיה בחומרה.

המעבד שלי הוא 2.8C וכרגע ראיתי שהטמפרטורה שלו במנוחה היא 55 מעלות. האם זה הגורם לבעיה? איך אני יכול להוריד טמפרטורה?

אולי משהו אחר דפוק? ספק? אולי המסך לא בסדר (ריצודים)?

בבקשה תעזרו לי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הטוב ביותר הוא יצירת קובצי Dump של מספר תקיעות ובדיקתם.

בנוגע לטמפרטורה, 55 זה לא ממש גבוה למעבד המצויין.בכל מקרה ,אם יש לך הידע המתאים נסה לרענן משחה תרמית.

איזה כרטיס מסך יש לך?

אם זה מאוכלי האנרגיה (80W+) יש סיכוי שהבעיה בספק, בכל מקרה נסה לעדכן של כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הטוב ביותר הוא יצירת קובצי Dump של מספר תקיעות ובדיקתם.

בנוגע לטמפרטורה, 55 זה לא ממש גבוה למעבד המצויין.בכל מקרה ,אם יש לך הידע המתאים נסה לרענן משחה תרמית.

איזה כרטיס מסך יש לך?

אם זה מאוכלי האנרגיה (80W+) יש סיכוי שהבעיה בספק, בכל מקרה נסה לעדכן דרייברים של כרטיס המסך.

כרטיס מסך - 9800 pro.

להזכירך הליבה של המעבד הוא נורת'ווד, אז אמרו לי ש55 זה כן גבוה. אני אבדוק לגבי משחה טרמית.

אתה יכול להסביר שוב את הקטע של קבצי DUMP? לשלוח לי מדריך או משהו כזה?

אני משתמש בדרייברים הכי מעודכנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק רב אם הבעיה היא בטמפרטורה, אמנם 55 זה מעל הנורמל אבל לא בצורה משמעותית.

כרטיס המסך שלך בהחלט מזוללי האנרגיה ולכן יש מצב שהספק אשם, הוא גנרי או משהו יותר טוב ?

בספרית הWindows ,במידה ולא ביטלת את האופציה הזאת, ישנה ספריה בה המחשב שומר מידע על בעיות מערכת קריטיות.

c:\Windows\Minidump

הקבצים מסודרים לפי תאריך ה"תקיעה"

בעזרת תוכנת Debugger ניתן לפתוח את הקובץ הבינארי ולזהות מה הפיל את המערכת.

בדוק את הקישור הבא http://www.microsoft.com/whdc/DevTools/Debugging

אם תצרף מספר קבצים מהימים האחרונים אולי אוכל לסייע בפיענוח שלהם וכך אולי תוכל לקצר את תהליך ה"נסיון וטעיה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק רב אם הבעיה היא בטמפרטורה, אמנם 55 זה מעל הנורמל אבל לא בצורה משמעותית.

כרטיס המסך שלך בהחלט מזוללי האנרגיה ולכן יש מצב שהספק אשם, הוא גנרי או משהו יותר טוב ?

בספרית הWindows ,במידה ולא ביטלת את האופציה הזאת, ישנה ספריה בה המחשב שומר מידע על בעיות מערכת קריטיות.

c:\Windows\Minidump

הקבצים מסודרים לפי תאריך ה"תקיעה"

בעזרת תוכנת Debugger ניתן לפתוח את הקובץ הבינארי ולזהות מה הפיל את המערכת.

בדוק את הקישור הבא http://www.microsoft.com/whdc/DevTools/Debugging

אם תצרף מספר קבצים מהימים האחרונים אולי אוכל לסייע בפיענוח שלהם וכך אולי תוכל לקצר את תהליך ה"נסיון וטעיה"

תודה על התגובה

אני קצת מסתבך, אתה יכול להכנס לאיסיקיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...