אנשי מילואים מפריעים לנאומו של אולמרט, ערוץ 10/22 - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשי מילואים מפריעים לנאומו של אולמרט, ערוץ 10/22

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

רק 7 אחוז תומכים באולמרט המושתן הזה

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=397087&sid=126

ליברמן לשילטון בעזרת השם נחסל את כל הערבים!!!

עוד אינטיליגנט

אני ממליץ לך במקרה ועוד לא עשית -להתגייס למג"ב ככה תוכל לפוצץ תצורה למלא ערבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אכן כך, כשראיתי זאת שמחתי מאוד שסוף סוף יש אומץ לחיילים ולאזרחים לתבוע מראש הממשלה ומאחרים אשר אחראים לכל המחדלים הגדולים שהתגלו בעת מלחמת לבנון השנייה לקחת אחריות אישית וללכת הביתה.רק כך מנהיגינו יידעו להיות יותר אחראים ומסורים לאינטרסים של העם והמדינה ולא רק האינטרסים האישים שלהם.לכן אני תומך בכל לב באנשים אלו ומחזק את ידיהם ואומר להם חזקו ואמצו ואל תרפו ממנהיגינו עד אשר הם יפנו את כיסאותיהם. כדי לתקן את מחדליהם במהרה ככל שזה יעשה מהר יותר כן ייטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחמק מהשאלה...

מי שמדבר. אתה מתחמק מהשאלות שלי, למה שהוא לא יתחמק משלך?

כמו שכבר אמרתי, אני בעד ועדה ממלכתית

אבל אולמרט נגד. למה? אם לוועדה הזו יש את כל הסמכויות של ועדת חקירה ממלכתית, למה לא להקים ועדת חקירה ממלכתית?

אבל אני גם מאמין שאם הועדה הממשלתית תקבע שיש מקום שראש הממשלה יסיק מסקנות אישיות אולמרט יתפטר.

הוועדה שאת חבריה בחר אולמרט תקבע שהוא צריך להתפטר? הוועדה שכמה מחבריה כבר נאלצו לפרוש אחרי שהתגלה ניגוד עניינים מהותי בין חברותם בוועדה ותפקידם או קשריהם לאולמרט?

ולמה אולמרט מנסה למנוע ממבקר המדינה לחקור, תוך כדי הפגנת בורות מדהימה בחוק?

נאגב, אני בעד נתינת סמכויות גדולות יותר לראש הממשלה והקשחת האפשרות להפילו ע"י הכנסת, כי זה ייתן לראש הממשלה אפשרות לעשות דברים יותר אמיצים ונכונים, מבלי לחשוש שזה לא יעבוד והקואליציה תתפרק. מצד שני, במקרה כזה חובה שראש הממשלה ייבחר אישית. בעצם, זה בכיוון של נשיאות.

Been there, done that. כבר שכחת איך ביבי וברק נבחרו? שכחת כמה זמן הם שרדו ואיך הם נאלצו להתפתל כדי לשרוד? בחירות ישירות מחלישות את המפלגות הגדולות בצורה משמעותית. ראה"מ לא יכול לתפקד שכאין לו מנדטים בכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמדבר. אתה מתחמק מהשאלות שלי, למה שהוא לא יתחמק משלך?

אם היתה לי תשובה על עניין מבקר המדינה היית מקבל :nixweiss:

אבל אולמרט נגד. למה? אם לוועדה הזו יש את כל הסמכויות של ועדת חקירה ממלכתית, למה לא להקים ועדת חקירה ממלכתית?

למה? שאלה טובה

גם עליה אין לי תשובה

אבל יש לי שאלה, למה אתה שואל אותי?

פשוט אמרתי שהועדה הממשלתית היא הדבר הכי קרוב שיש לזה כרגע (וזה גם משהו)

הוועדה שאת חבריה בחר אולמרט תקבע שהוא צריך להתפטר? הוועדה שכמה מחבריה כבר נאלצו לפרוש אחרי שהתגלה ניגוד עניינים מהותי בין חברותם בוועדה ותפקידם או קשריהם לאולמרט?

אתה בן אדם ששקוע בקונספירציות

לי יש אמון גם בועדה הזאת

(ובכלל, מההיכרות הקצרה שלי איתך על גבי הפורום, בטח אם היתה ועדה ממלכתית היית מתלונן על כך שברק הרכיב אותה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היתה לי תשובה על עניין מבקר המדינה היית מקבל :nixweiss:

למה? שאלה טובה

גם עליה אין לי תשובה

לי יש. אולמרט רוצה לשלוט בחוקרים כדי להבטיח שלא יפגע מתוצאות החקירה. הוא לא יכול להשפיע על מבקר המדינה, הוא לא יכול להשפיע על ועדת חקירה ממלכתית. אז הוא נגד. הסבר פשוט, ברור, עקבי והגיוני.

אבל יש לי שאלה, למה אתה שואל אותי?

כדי לדעת מה דעתך. אתה זה שטוען שהכל נעשה בתום לב, זה נשמע לך הגיוני?

אתה בן אדם ששקוע בקונספירציות

לי יש אמון גם בועדה הזאת

(ובכלל, מההיכרות הקצרה שלי איתך על גבי הפורום, בטח אם היתה ועדה ממלכתית היית מתלונן על כך שברק הרכיב אותה)

לא פסלו כבר שלושה מחבריה? ואת הוועדה הממלכתית היתה מרכיבה בייניש, לא ברק (ברק בטח היה עומד בראשה).

אתה ממשיך לא להבין את הטענות שלי נגד ברק, כמה חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש. אולמרט רוצה לשלוט בחוקרים כדי להבטיח שלא יפגע מתוצאות החקירה. הוא לא יכול להשפיע על מבקר המדינה, הוא לא יכול להשפיע על ועדת חקירה ממלכתית. אז הוא נגד. הסבר פשוט, ברור, עקבי והגיוני.

לשלוט בחוקרים?

איפה אתה חושב שאנחנו חיים? בספר 1984?

ואת הוועדה הממלכתית היתה מרכיבה בייניש, לא ברק (ברק בטח היה עומד בראשה).

בכלל סיבה למסיבה בשבילך

זה היה נותן לך חומר לעוד המון קונספירציות :)

אתה ממשיך לא להבין את הטענות שלי נגד ברק, כמה חבל.

אכן חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשלוט בחוקרים?

איפה אתה חושב שאנחנו חיים? בספר 1984?

לשלוט בחוקרים == לקבוע מי יהיו החוקרים. שוב, לא שמת לב לכך ששלושה מחברי הוועדה שבחר אולמרט נפסלו בגלל ניגוד עניינים? את חבריה של ועדת חקירה ממלכתית הוא לא יכול למנות.

בכלל סיבה למסיבה בשבילך

זה היה נותן לך חומר לעוד המון קונספירציות :)

המציאות דופקת בדלת, מצלצלת בפעמון, ואתה - "זו סתם קונספירציה". אני נתתי הסבר. ואתה מה, ניסית להפריך אותו? הצגת הסבר חלופי? לא. הסתפקת ב- "קונספירציה".

רוצה לנסות שוב, ברצינות הפעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איזה בעסה הייתה המלחמה....

אמרו בהתחלה 50 איש נהרגו, ואתה כולך כזה בשמחה, בסבבה, וואי, 50 חיזבלונים הורדנו, דפקנו להם בניין

ואז הם באים ואומרים שנהרגו רק 22...

איזה מבאסים!! יא אללה! חייבים לערוף ראשים על הביאוס הלאומי הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשלוט בחוקרים == לקבוע מי יהיו החוקרים. שוב, לא שמת לב לכך ששלושה מחברי הוועדה שבחר אולמרט נפסלו בגלל ניגוד עניינים? את חבריה של ועדת חקירה ממלכתית הוא לא יכול למנות.

נכון, נפסלו, וטוב שכך.

אחרי הפסילה ועם כל הסמכויות שניתן לתת לועדת חקירה היא כשרה בעיני (למרות שגם אני הייתי מעדיף ממלכתית)

המציאות דופקת בדלת, מצלצלת בפעמון, ואתה - "זו סתם קונספירציה". אני נתתי הסבר. ואתה מה, ניסית להפריך אותו? הצגת הסבר חלופי? לא. הסתפקת ב- "קונספירציה".

כי ככה זה עם קונספירציות

רוצה לנסות שוב, ברצינות הפעם?

לא, גם כי אין לי זמן ואני צריך לזוז

וגם כי אין לי כח לזה עוד פעם.

מילא אם שני המקרים היו בעליון, אז יכולת לטעון שהיה מקרה של איפה ואיפה

אבל אקסלרוד הורשע במחוזי ולא הגיע לעליון

ג'בארין כן הגיע לעליון וזוכה

ואז אקסלרוד זוכה על בסיס הפסיקה של ג'אברין

מזה תפרת קונספירציה שלמה על ברק

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אתה כותב שאין לך זמן ואח"כ נכנס לויכוח ישן? מצחיק מאוד.

לעניין (מה שאתה מסרב לעשות): שלושה מחברי הוועדה שבחר אולמרט נפסלו. לגמרי במקרה לשלושה מהאנשים שהוא ואנשיו בחרו לשבת בוועדה היה ניגוד אינטרסים, וזה בכלל לא קשור לעובדה שהוועדה יכולה לפגוע בו. לוועדה הממשלתית יש "את כל הסמכויות של ועדת חקירה ממלכתית", אבל אולמרט מתנגד לוועדת חקירה ממלכתית וזה בכלל לא קשור לעובדה שוועדת חקירה ממשלתית לא יכולה להורות על פרישתו וועדה ממלכתית יכולה. אולמרט מנסה להגביל את בדיקת מבקר המדינה, למרות שמבקר המדינה בכלל לא כפוף לו, וזה לא קשור בכלל לעובדה שהתוצאות עשויות להיות לא נעימות לאולמרט.

רואה? סתם צירופי מקרים חסרי משמעות.

קונספירציות אפשר להפריך. די בקלות בד"כ. אפשר להראות שיש לעובדות הסבר אחר. אבל אתה אפילו לא מנסה. להיפך, לפחות בנוגע למבקר המדינה כבר הודית שאין לך הסבר. מה שלא מפריע לך לקבוע שההסבר שלי הוא קונספירציה. למה? כי אתה אמרת.

ואם אתה מתעקש לחזור לאקסלרוד מול ג'אברין... עדיין לא הצלחת לקלוט את העובדות בסיפור הזה? שוב:

אקסלרוד זוכה בשלום, הפרקליטות עירערה למחוזי ושם הוא הורשע. אקסלרוד ביקש לערער לעליון אבל שם קבעו שאין לו זכות עמידה - לא הסכימו אפילו לשמוע את העירעור.

ג'אברין הורשע בשלום. עירער למחוזי ושם סירבו לבטל את ההרשעה. ביקש לערער לעליון והפעם דווקא הסכימו לשמוע את העירעור. למה את שלו כן ואת של אקסלרוד לא? אבל גם העליון סירב להפוך את ההרשעה. ג'אברין הגיש בקשה לברק וזה אישר לו לערער שוב לבג"צ, בהרכב מוגדל. והפעם הוא זוכה, כשבג"צ משנה לחלוטין את המשמעות של הפקודה למניעת טרור.

עכשיו אקסלרוד חזר לבג"צ. איך יתכן שעבור יהודי ימני יקבע שהחוק אומר X ועבור ערבי שמאלני יקבע שאותו חוק בדיוק אומר Y? ברק נאלץ למצוא דרך לצאת מהסבך שהוא עצמו יצר. אבל אין אפשרות לבטל פסק דין חלוט, אלא אם התגלו ראיות חדשות שיכולות להצדיק משפט חוזר, וכאן לא היתה שום ראיה חדשה. אז הוא ניסה לפנות לנשיא, שיחון את אקסלרוד. הנשיא סירב. הצעד הבא שלו היה להורות על קיום משפט חוזר, כשהפרקליטות תבקש לזכות אותו בהתחשב בפרשנות החדשה של בג"צ לפקודה למניעת טרור. אבל איך אפשר להביא למשפט חדש, אם אין ראיות חדשות? וכאן ברק המציא הלכה משפטית חדשה: אפשר להביא למשפט חוזר גם אם הפרשנות של בית המשפט את החוק השתנתה...

תסביר לי בבקשה איפה אתה רואה כאן משהו סביר.

אבל לו זו היתה הבעיה היחידה, ניחא; אף אחד לא מושלם ואפילו אהרון ברק יכול לטעות. אבל אני הבאתי שורה לא קצרה של תיקים בהם בג"צ פסק כך עבור הימין וההיפך עבור השמאל. זוכר למשל את שניצר מול אלוני? במקרה הזה אגב יש כבר דוגמה טובה יותר, פרס לתומרקין. לתומרקין יש פה הרבה יותר מלוכלך מאשר לשולמית אלוני - במקרה אחד, למשל, הוא אמר שהוא יכול להבין את השואה כשהוא רואה את החרדים. אבל בג"צ סירב להחזיר את ההחלטה לוועדת הפרס.

פעם אחת זה מקרה. פעמיים זה צירוף מקרים. שלוש וארבע וחמש פעמים זה כבר מצביע על תבנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, אולמרט - בידיעה ש-93% מהעם מאוכזבים ממנו, צריך לכל הפחות לאפשר לעם את ה"שקט" שלו ולהקים וועדה ממלכתית, ולא להשתין על העם בקשת, ולהקים את הוועדה הכי אוהדת לו שהצליח, מבלי שזה סוכל דרך גילוי של ניגוד עניינים שלא הצליחו להסתיר.

בשורה התחתונה, עם כל האנטגוניזם שהוא מעורר על המהלך הזה, עוד ברוב חוצפתו בא ומצהיר מעל כל במה "אני הייתי בסדר גמור" מבלי שהוא מאפשר למישהו אחר, חוץ ממנו עצמו (אני מניח שהוא לא אובייקטיבי ביחס לעצמו :P) לבחון את זה ברצינות.

אני לא סובל את הבן אדם. היה שלב קטן בתחילת המלחמה שהחלטתי ש"אולמרט מפתיע לטובה" ומתנהג שלא כמו שהייתי מצפה מהתולעת שהוא. כנראה שזה מאוד מאכזב שהוא בכל זאת מפגין תולעיות קיצונית, ואת העצבים על זה אני מוציא כאן...

אז נכון, OMRIJ, אני לא לחלוטין אובייקטיבי, בלשון המעטה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה קדימה לדעתי תימחק כמעט לחלוטין בבחירות הבאות.

אולמרט מחזיק בכסא כי הוא חושב שהוא תורם למדינה (מה שלא נכון) וגם כי הוא בעיקר תורם לכיסו ולעצמו.

ביבי לא יותר טוב ממנו לדעתי -אני לא שוכח מהר לצערי..

מי נשאר ? פרץ ? ממש לא

ליברמן ? גם לא

אולי כוכב עולה חדש ? -ברוורמן ? מישהו בסגנון הזה -נראה לי שלמישהו חדש יש יותר סיכוי מכולם ביחד..

אולי ציפי לבני, קראתי היום סקר ש 51% תומכים בה (עם כי זה לא אומר בהכרח שהם יצביעו לה).

בכל מקרה, ועדה ממלכתית עלולה לקחת יותר מדי זמן ועד אז אולי כבר נהיה בעוד מלחמה ועדיין לא יהיו ימ"חים.

אני בכלל לא מבין למה בכלל מתחילים לחפש את הבעיות ולא מתקנים אותן. מה הבעיה להתחיל לדאוג למשל שבאופן שנתי כוחות הקרקע יקבלו מפות מעודכנות של שטחי אויב (לא רק לבנון או עזה), אין כאן שום צורך בחקירה או בבדיקה. או לקבוע תקנה של זמן מינימלי של אימונים למילואים לפני צבאית. גם כאן לא צריך לחקור, צריך לפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...