GSkil למיניהם - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GSkil למיניהם

hen1235

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מבין שאתה מרגיש 60 רמות מעל כולם

אבל תזכור שזה פורום ואין בכניסה שלט "למבינים בלבד" ::)

חלק מהרעיון בפורום הזה הוא share the knowledge.

בשביל זה אנחנו פה.

אם זה לא מתאים לך-

הדלת פתוחה החוצה כמו פנימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מרגיש 60 רמות מעל כולם

אבל תזכור שזה פורום ואין בכניסה שלט "למבינים בלבד" ::)

חלק מהרעיון בפורום הזה הוא share the knowledge.

בשביל זה אנחנו פה.

אם זה לא מתאים לך-

הדלת פתוחה החוצה כמו פנימה

למען האמת ההודעה שלי היתה מכוונת אליך, אין לי בעיה אם מי שלא מבין (אני אוהב ששואלים, ככה לומדים.).

אתה לעומת זאת, הגבת כתשובה ("אבל קרוב ;D") למרות שהמידע אינו נכון. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כופר. ועכשיו די עם הספאם

LIORP23, אתה יכול בבקשה לנקות באמת את שניי העמודים האחרונים ? קראתי את שנייהם בפחות מחצי דקה כולל זמן הטעינה של הדף בEXPLORER מרוב שהם מוספמים , עכשיו הגיע הזמן לקצת הסברים , ההבדל בין SDRAM ו-DDR לדורותיו הוא שSDRAM כותב רק בעליית מתח ( כלומר כשהמתח יורד הוא מושבת עד לעליה הבאה) לעומת DDR , DDR II , DDR III , וDDR IV שכותבים וקוראים גם בעליה וגם בירידה , כך נוצרת המכפלת של 2 , יש עוד , זה שכתוב על הזיכרון שהמקס שהוא יכול להגיע יציב בלי אוברקלוק זה 800 לדוגמא (400 , אבל 800 אפקטיביים) לא אומר שברגע שתפעיל את המחשב איתם הם יעבדו על 800 , זה תלוי ביחס בין הFSB/HTT (מהירות העברת הנתונים בין המעבד והגשר הצפוני במקרה של אינטל , ומהירות העברת הנתונים בין המעבד ישירות לזיכרון במקרה של ) לבין מהירות הזיכרונות, יחס של 1:1 אומר שעל כל 1 בFSB יהייה לך 1 (2 אפקטיביים , הסבר למעלה) במהירות הזיכרון , יש כמובן יחסים אחרים אבל זה כבר עניין לאוברקלוקרים . עמרי שוסטר , תרגע בבקשה עם הספאם , עד לא מזמן הייתי גם אני שואל למה הכוונה והיום אני שולף לך כזאת הרצאה , כלומר , מישהו (BUNG במיקרה הזה :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:) הסביר לי הכל ולכן אני יודע, תעשה אתה דבר דומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDR3 ו4 לא קיימים אלא רק בכרטיסים גראפיים. וזה לא נכלל לפה.

נכון , אבל העיקרון של נשמר גם בהם , ולדעתי ישוכלל ביציאת III למערכות שלמות ולא רק לכרטיסי מסך שמדורגים כHIGH END

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...