איזה רכב הייתם בוחרים ולמה ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רכב הייתם בוחרים ולמה ?

PayneBack3251

איזה רכב הייתם בוכרים ולמה ?  

1285 הצבעות

1. 1. איזה רכב הייתם בוכרים ולמה ?

Recommended Posts

אני מניח שאלה שלא מדברים מנסיון אישי מדברים מניסיון של ההורים שלהם או עפ"י מבחנים או סקירות שראו באינטרנט (לא שזה נותן תמונה מלאה אבל זה יותר טוב מכלום...).

ההפנייה לפורום הייתה מיועדת לפותח הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בספק אם הרבה מפני שרוב האנשים פה הם בכלל בלי רישיון.

אני בטוח שיש פה אנשים שיש להם עם זה ניסיון ישיר עם ליסינג (ראול?) אבל בכל מקרה, פורום מחשבים זה לא המקום הכי טוב לשאול...

אפשר לנסות פה:

http://www.carsforum.co.il/vb/

הרכב שלי הוא לא ליסינג, וטוב שכך. מלבד המס על השווי למס אני לא משלם כלום (אין עלות ליסינג).

הרכב הוא של החברה (הם קונים את הרכבים ולא שוכרים אותם). כל העלויות, דלק ללא הגבלה, תיקונים, השתתפות עצמית במקרה של נזק ומה שלא יהיה עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל כי זה מעניין ספציפית לפורום הזה בגלל שיש כאן הרבה תגובות שזה נשמע כאילו רוב האנשים כאן הם סוחרי שעברו על מאות אם לא אלפי רכבים והם מכירים כל ס"מ מעוקב ברכב שהם מדברים עליו

[ltr]everything I said was based on reviews. both the mazda and focus are very good, however, the reviews are never for the bottom on the line model, which is what leasing give. that means that other from the engine everything from the review still applies.

now, you don't need a review to tell you that the 04+ focus, which is a 1300kg car with 99hp engine, will be very slow. now the mazda is just as good as the focus but it's more powerful.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מזדה ולנסר נוחות לך או שאין לך עצבים בגב או שבחיים לא נהגת במכונית אירופאית

אין בכלל מה להשוות, בנסיעות ארוכות (שעתיים פלוס) מכוניות יפניות, קוראניות ושאר הקקה פשוט שוברות את הגב

אני יודע שהלנסר הישנות לא נוחות, אבל הדגם של 07-6 נוח בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]everything I said was based on reviews. both the mazda and focus are very good, however, the reviews are never for the bottom on the line model, which is what leasing give. that means that other from the engine everything from the review still applies.

now, you don't need a review to tell you that the 04+ focus, which is a 1300kg car with 99hp engine, will be very slow. now the mazda is just as good as the focus but it's more powerful.[/ltr]

אלא אם כן נהגת ברכב הרבה זמן לפחות 3 חודשים ברציפות אני לא חושב שיש לכם זכות להגיד האם אוטו שווה השקעה או לא מבחינת ליסינג

היות ואתה לא ממש חווה את הרכב על בסיס יום יומי לגביי ביקורות זה הכל עניין של טעם מהירות זה גם עניין שמשתנה בהתאם לבן אדם ובמיוחד נוחות שזה הדבר הכי חשוב ברכב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן נהגת ברכב הרבה זמן לפחות 3 חודשים ברציפות אני לא חושב שיש לכם זכות להגיד האם אוטו שווה השקעה או לא מבחינת ליסינג

היות ואתה לא ממש חווה את הרכב על בסיס יום יומי לגביי ביקורות זה הכל עניין של טעם מהירות זה גם עניין שמשתנה בהתאם לבן אדם ובמיוחד נוחות שזה הדבר הכי חשוב ברכב

[ltr]your right, speed is something of varying importance from one person to another, but there is a minimum. a friend of my mom bought a yaris recently, she is a women and relatively old (~60) and even she said the car is too slow and that it doesn't pull.

if you ask me the minimum stands at 110 HP/ton for an automatic and 100 HP/ton for a manual.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיצובישי לאנסר-רכב פשוט אין בו את כל הגאדג'טים של מאזדה אך יש בו בדיוק את מה שצריך לנסיעה, חשמל,מזגן.

מבחינת נוחות הנסיעה(גם נהגתי וגם נסעתי מאחורה ומקדימה) אין טענות יש מרווח לרגליים אם אתה מתחת יש מקום לראש.

עיצוב-ללאנסר עיצוב די מגניב,לא ספורטיבי מטורף כמו של המאזדה אך לא בנאלי כמו של היונדאי.

מאזדה 3- מגניב שהוא בא מאובזר,בגרסה שהוא מגיע דרך העבודה זה בד"כ שתי כריות אוויר רדיו דיסק,בקרת אקלים(בונוס...),אבל בניגוד למפוארת כל אלה נשלטים מהקונסולה המרכזית לא דרך ההגה.

מבחינת נוחות הנסיעה(שוב נהגתי ונסעתי מאחורה ומקדימה) לא נוח מאחורה אין ממש מקום מושבים קשים בולמי זעזועים קשים(ספורטיבי) ואין מרווח לרגלים

מקדימה יש מקום אבל עוד פעם מושבים קשים...

עיצוב-היה חדשני אבל נגמר...

אלנטרה-מצטער אך לא נהגתי אלא רק נסעתי כנוסע אז אני יכול להגיד שלא היו לי בעיות חוץ מהשעמום של האוטו הזה...

פוקוס-לא יכול להגיב עקב העובדה שלא נסעתי אי פעם באוטו הזה...

סך הכל הבחירה שלי היא הלנסר אוטו שהוא באמצע הוא הממוצע בין השובבות והספורטיביות של המאזדה לעיצוב הבאנלי והישן של היונדאי האיטית והפחות זריזה בחבורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...