איזה רכב הייתם בוחרים ולמה ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רכב הייתם בוחרים ולמה ?

PayneBack3251

איזה רכב הייתם בוכרים ולמה ?  

1285 הצבעות

1. 1. איזה רכב הייתם בוכרים ולמה ?

Recommended Posts

תכלס אנשים ממורמרים' date=' קשה לי להאמין שמישהו מהמגיבים פה נהג ביונדאי שהוא יכול להעביר ביקורת (לנו הייתה יונדאי לנטרה ונהגתי בה במשך שנה וחצי, לטעמי זה היה טוב וכיף לנהיגה יותר מאשר המזדה 323 לנטיס שיש לנו היום. גם היונדאי שלנו לא בילתה במוסך הרבה ימים כמו שאנשים טוענים פה).

[/quote']תן לי לנחש המסע הכי גדול שהעמסת עליה היה 50 קילומטר ? והיא נוסעת 2 ביום ?

מזדה לנטיס 323 באמת לא נוחה יש לסבתא שלי כזה היא מחליפה כל 5 שנים

הבעיה באוטו צרפתי או ספרדי וכדומה (סיאט פיאט רנו יונדאי KAIA ועוד ) טוב לשנים בודדות בילבד וזה גם מיתקלקל

אם כבר מליסינג ואם לפרטי אסון

מי סע פה בפורד פוקוס החדשה ? ומי נסע בדגם 2003 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זול זה לא בהכרח רע

כל אחד ומה שהוא אוהב בגימור

לדעתי הגימור של מזדה 3 לא יפה ביגלל ועוד מלא חברות ובינהם ה לנסר (לא אבו) חוץ מההגה ועוד כמה חלקים יפים וטובים

אוטו ממש בטיחותי וממש נח וגם יפה לאחרונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלאנסר גרסת ליסינג יש לחבר שלי. לא נוח, די מיושן, סתמי להחריד.

מאזדה 3 היא הזריזה בחבורה, קשה מאוד. לא נוח. צפוף מאחורה.

פוקוס - מרווחת מאוד, נוחה מאוד, התנהגות כביש מצויינת. החסרון שלה היא שהיא האיטית בחבורה.

אלנטרה - לא נהגתי אף פעם, אבל אלה שכן אומרים שכדאי להתרחק.

מהחברה שלי ביקשתי פורד פוקוס שצפוייה להגיע בקרוב בתקווה רבה. רציתי 5 דלתות, אבל ליבואן יש רק 4 דלתות במלאי, בצבעים כחול ג'ינס מטאלי ואפור פחם מטאלי. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלאנסר גרסת ליסינג יש לחבר שלי. לא נוח, די מיושן, סתמי להחריד.

מאזדה 3 היא הזריזה בחבורה, מתלים קשים מאוד. לא נוח. צפוף מאחורה.

פוקוס - מרווחת מאוד, נוחה מאוד, התנהגות כביש מצויינת. החסרון שלה היא שהיא האיטית בחבורה.

אלנטרה - לא נהגתי אף פעם, אבל אלה שכן אומרים שכדאי להתרחק.

מהחברה שלי ביקשתי פורד פוקוס שצפוייה להגיע בקרוב בתקווה רבה. רציתי 5 דלתות, אבל ליבואן יש רק 4 דלתות במלאי, בצבעים כחול ג'ינס מטאלי ואפור פחם מטאלי. :nixweiss:

אתה במצב בדיוק כמו אבא שלי גם אצלו זה מהחברה בליסינג

נראה לי שלפי התגובות אני נוטה לבחור במאזדה 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם .

בתור אחד שהיה לו את כל הרכבים האלה מליסינג או השכרה במסגרת העבודה אני יכול להגיד לכם כמה דברים עליהם

פורד פוקוס - צפופה מקדימה איטית ובדגמים החדשים פחות כיפית לנהוג בה לא מומלץ אלא אם כן אתם אוהבים פוזה

מזדה לנטיס - נוח אם כי קצת איטי אבל מרגיש מוצק

מזדה 3 - מהיר אבל לא נוח מאוד (מתלים) ומרגיש קצת מצועצע

סובארו אימפרזה - מאוד לא נוח הכיסאות שלו פשוט זועתיים - זריז - אבל איטי

היונדאי גטס - טוב בתור שתסחבו בו הרבה דברים וקטן לחניות

היונדאי אלנטרה - הרכב הנוכחי שלי מהיר אבל לא זריז במיוחד מאוד מרווח מבפנים וכיסאות נוחים ולמרות כל הירידות פה של אנשים יותר מומלץ מרוב המכוניות פה

מיצובישי לנסר - אהבתי את המוט הילוכים אבל מאוד לא נוח ואני מדבר מניסיון כואב מה גם שתא הדלק קטן והרכב מאוד צפוף רכב לא מומלץ במיוחד

טויוטה - מהיר לא כל כך זריז - מרווח ודיי מרגיש מוצק בסה"כ דיי מומץ

הונדה סיוויק - אני לא ידבר על מהירות אבל הדגמים היותר ישנים 2005 שאני נסעתי עליהם הם מאוד מצועצעים ולא ממש מאובזרים מבפנים

לגביי שאר המכוניות במיוחד מדרגה אחת לא אכנס לדיבור עליהם היות ולא ממליץ אותם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר תפוקוס החדשות אבל לפי איך שהוא נראה אז הוא לא מהיר וזריז במיוחד..

הישן יותר 2003 נסעתי אוטו סבבה לגמרי..

אני הייתי בודק אפשרות לקורולה ולוקח בלי לחשוב פעמים..

ואם אי אפשר אז את ה מזדה 3..

אוטו נחמד מאוד.. טיפונת צפוף מאחורה..

מבחינת מהירות נחמד לא יותר.. כאילו הוא מהיר יותר ממכונית ממוצעת אבל לא מספיק..

תיבת הילוכים טובה מאוד..הגה מתוקשר..

בהצלחה..

ובקשר לכל אלה שאמרו על היונדאי..

לאחי יש את הקופה 98 יידני...

אוטו בסדר גמור מבחינת אמינות...(בלי עין הרע..)

היה מספר פעמים באילת(מירושלים)

והרבה תל אביב וחוץ לעיר וגם לאיזור הצפון בערך פעם-פעמים בשנה..

במשך 3 שנים..

אמין מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוהג קבוע על המאזדה 3

אז אני יתן לך ביקורת עליה בלבד

מבחינת מנוע (1600) האוטו דיי כבד במידה ואתה לא לוחץ בנדיבות על הדוושה אבל בסך הכל הוא בסדר

ההילוכים מצוינים הטיפטרוניק מעולה אני משתמש בו תמיד להורדת הילוך כשאני מתקרב לצומת במהירות האור

המתלים נוקשים מאוד לא נוחים במיוחד אבל מתרגלים לזה.. (ספורטיבי??) גם המושבים קשיחים אבל לדעתי זה נוח מאוד כי אני סובל מכאבי גב אז קשיח = תמיכה טובה לגב

האוטו לא חסכוני במיוחד ועוד אני נוסע רגוע עם אתה בעל רגל כבדה תגלה מהר מאוד שהאוטו שותה דלק בטירוף

הקונסולה המרכזית נוחה אבל אין MP3

אה ושכחתי להזכיר שהמזגן חרא? לוקח לו זמן לקרר

סך הכל אני מרוצה מהאוטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MITSUBISHI LANCER :xyxthumbs:

הכי טוב מכול הרשימה הזאתי :nixweiss:

ויש לי אחת כזאת איוולושון 9 ליתר דיוק

ויש עוד כמה אבל עזבו רובם נקלתי בהם לתאונות קשות מעל ה200 קילומטר לשעה אבל מה לעשות :nixweiss:

כזה אני אוהב מהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בטח כל מי שכרגע עם יונדאי משבח אותה פסיכולוגיה עצמית

אבא שלי נהג על רב מכוניות הליסינג וכו ואני איתו מה שקרה בסובארו היותר חדשה פשוט זוועה שמו ברזל בצדדים של המושב איפה שהתחת וזה מעצבן מאד

לנסר עיצוב לא משהו אחלה מזגן מושב סביר שטיחים מאד כיפים ליחפים פה הגה קטן יפה ונח

פורד פוקוס קיבל זמני 2003 סוף ואני ממש היתאהבתי נח כאילו אין מחר מהירות סבירה אחרי הכל אנחנו בישראל ובפקק גם למבורגיני לא תעזור ושהכביש פתוח היא יכלולה בכיף להגיע ל 150 ככה שמה צריך יותר ? בולמים הכי טובים כמעט שהרגשתי אי פעם 0זעזועים) ממש תענוג

יונדאי אתם כבר יודעים 3 שנים עוד איכשהו בסדר אחרי לפח

יונדאי גטס זבל .

אלנטרה גם זבל אבל שיפור מהגטס

מזדה 3 ממש 'קטנה מאחורה מקדימה היא אחלה כיסאות עוקצים (אותי לפחות) אחרי זמן מה של נסיע די מהירה סה"כ אחלה אוטו לדעתי שהוא בא עם 4 דלתות זה הדבר הכי מכוער שאי פעם יצרו

מזדה 6 אין מה לדבר אחלה של אוטו

כנ"ל אקורד רק ששבאקורד יש גז קשה (אבל שאתה לוחץ על גז אתה טס ) עיצוב מאד אבל מאד מרשים

דיצו סיריון גם אהבה קלה שלי אוטו גבוה דק קטן בולמים מאד חזקים 4 ABS מזגן סבבה גודל אין מה לדבר מבפנים היא ענקים מבחוץ נראית קטנה

באה 5 דלתות במקור יש לה כח לחיה הקטנה

לסיכום היתי אומר לך לקחת את ה פורד פוקוס או את דיצו אחרי זה את המזדה ואת הלנסר ובקשר לטויוטה אם אבא שלך אוהב את העיצוב וזה נח לו אז כך יש לדודה שלי את האוטו הזה והוא אחלה של אוטו

בקשר ליונדאי קופה כבר אמרתי זשזה אוטו אחד מהבסדר שלהם אישית אני גם רוצה אחד כזה אבל לא מהחדשות אלה מהיותר ישנות

אישית דירוג

פוקוס 2003

דיצו חדשות סיריון

לנסר

טויוטה קורולה

מזדה 3

יונדאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...