הופתעתי לטובה מהמסך ?CMV 221D 22'' LCD 5ms ולכן קניתי אותו! - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הופתעתי לטובה מהמסך ?CMV 221D 22'' LCD 5ms ולכן קניתי אותו!

kob27

Recommended Posts

תודה על התמונות והכל... ממש מרשים!

איך בדיוק בדקת את המסך בחנות? הם חיברו לך אותו למחשב עם ונתנו לך להוריד את התוכנה לבדיקת פיקסלים שרופים? נשמע לי יותר מדי נחמד בשביל להשמע כמו KSP שאני מכיר...

יש להם כבר במחשב שלהם את DPB שפשוט צובע את המסך בכמה צבעים ואתה רק בודק בעין שלך שאין פיקסלים שרופים, הם כבר מוכנים לכך במידה ותרצה לבצע בדיקה, וכן הם חיברו לי אותו למחשב שלהם והם באמת היו נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה בעסה קניתי את המסך ביום שישי והיום צץ לי פתאום פיקסל תקוע :'(

עכשיו אני אצתרך ללכת לKSP שיחליפו לי אותו.

האם בדקת בחנות ביום הקניה שאין פיקסלים שרופים? כדאי שתתקשר לפני ותשאל אם הם מחליפים על פיקסל אחד, עד כמה שידוע לי לפי האחריות של KSP הם מחליפים רק מעל 4 פיקסלים שרופים במסך "19 ומעלה למשך 14 ימי עסקים, ולאחר מכן מעל 10 פיקסלים שרופים למשך 3 שנים, לא ממש הוגן אבל זה מה יש, אז כדאי שתבדוק לפני שאתה נוסע לחנות עם המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אני גם בתיכנונים לקנות מסך יש לי כמה שאלות אליך

איזה כרטיס מסך מחובר למסך?

משחקים כמו BF ועוד משחקים בדקת איך הוא רץ?

איזה חיבורים יש מאחורה(יש DVI גם?)

בפאנל תצלם אותו איזה אופציות יש וכו'

שוב סליחה על כל השאלות פשוט נראה לי שאני גם יקנה אותו תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אני גם בתיכנונים לקנות מסך יש לי כמה שאלות אליך

איזה כרטיס מסך מחובר למסך?

משחקים כמו BF ועוד משחקים בדקת איך הוא רץ?

איזה חיבורים יש מאחורה(יש DVI גם?)

בפאנל תצלם אותו איזה אופציות יש וכו'

שוב סליחה על כל השאלות פשוט נראה לי שאני גם יקנה אותו תודה

יש לי כרטיס מסך X800XT PE

אני בעיקר "טס" בסימולטורים כמו FS9 של מייקרוסופט ו LOCK ON של איגל דיינמיקס שבשניהם גרפיקה מדהימה ודורשת מחשב חזק עם כרטיס גרפי טוב ורואים מצויין במסך ללא מריחות וכו'.

יש חיבור רגיל וחיבור DVI שאיתו חיברתי את המסך למחשב.

לגבי האופציות בפאנל יש את הדברים הרגילים- בהירות, נגודיות ,חדות, צבעים, ויש 3 מצבים מוגדרים אוטומטית: אקונומי (חסכוני), תמונה, טקסט.

בסה"כ המסך הזה במחיר שלו הוא מציאה ובאמת שאם חשבתם לקנות מסך LCD והתקציב שלכם הוא בסביבות ה 2300 ש"ח כדאי לכם לשקול ולבדוק את המסך הזה

"22 רחב שרואים בו מדהים והמחיר... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרטיס מסך X800XT PE

אני בעיקר "טס" בסימולטורים כמו FS9 של מייקרוסופט ו LOCK ON של איגל דיינמיקס שבשניהם גרפיקה מדהימה ודורשת מחשב חזק עם כרטיס גרפי טוב ורואים מצויין במסך ללא מריחות וכו'.

יש חיבור רגיל וחיבור DVI שאיתו חיברתי את המסך למחשב.

לגבי האופציות בפאנל יש את הדברים הרגילים- בהירות, נגודיות ,חדות, צבעים, ויש 3 מצבים מוגדרים אוטומטית: אקונומי (חסכוני), תמונה, טקסט.

בסה"כ המסך הזה במחיר שלו הוא מציאה ובאמת שאם חשבתם לקנות מסך LCD והתקציב שלכם הוא בסביבות ה 2300 ש"ח כדאי לכם לשקול ולבדוק את המסך הזה

"22 רחב שרואים בו מדהים והמחיר... :xyxthumbs:

אוקיי תודה קידמת אותי זה נשמע ממש מסך אחלה אבל אני עדיין צריך לבדוק איך הוא במשחקי FPS ומשחקים שהתנועה בהם היא מהירה ושם הזמן תגובה חשוב יש מצב שיש לך איזה משחק כזה משהו אקשן\ארקיידי עם תנועה רבה פיצוצים והכל שתגיד לי איך הוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך משנה 5ms זה אמור לעבוד חלק בכל מישחק העיקר שהוא גדול ורחב ושהמחיר שלו מישתלם זה מה שחשוב! ;)

גם אני קונה את המסך החודש עם המחשב החדש מסך פצצה לדעתי מסך מישתלם ביותר שווה קניה.

ושתידעו לכם ליקנות מסך ב3 4 אלף שקל ושהוא אותו גודל(22") זה לא מישתלם וכל אחד יגיד לכם את זה גם אם הפרמטרים שלו יותר טובים במקצת מהCMV זה לא מישתלם בכלל!!! חבל על הכסף! המסך הזה פשוט מציאה! לרוץ וליקנות! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא ה- 22 אך ראיתי היום את ה- 20" בחנות. צבעים בהירים ותמונה יפה.

לעומת זאת זמן תגובה איטי יחסית של 8 מ"ש - כן רואים מריחות שלא יספרו סיפורים.

אני משחק הרבה עם הילדים שלי - ובזווית שהם יושבים המסך יראה כמו נגטיב.

ממליץ לכל מי שמחפש מסך (כל מסך) - לראות אותו בפעולה בחנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא ה- 22 אך ראיתי היום את ה- 20" בחנות. צבעים בהירים ותמונה יפה.

לעומת זאת זמן תגובה איטי יחסית של 8 מ"ש - כן רואים מריחות שלא יספרו סיפורים.

אני משחק הרבה עם הילדים שלי - ובזווית שהם יושבים המסך יראה כמו נגטיב.

ממליץ לכל מי שמחפש מסך (כל מסך) - לראות אותו בפעולה בחנות!

אבל אני מדבר פה על הדגם CMV221D שזה ה "22 עם 5ms ואין בו שום מריחות ואין בעיה בצפייה בזווית, מה הקשר למסך "20 עם 8ms שהוא כנראה דגם פחות טוב? לך תבדוק את המסך שאני מדבר עליו ותן את חוות דעתך.

לגבי משחק עם פיצוצים- אני "טס" ב LOCK ON שזה סימולטור קרבי ויש מהירות ופיצוצים ויריות ואין שום בעיות ורואים מצויין ברזולוציה 1680X1050 תמונה חדה וברורה ורואים כל עשן, פיצוץ וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה החליפו לי אתמול את המסך לאחר שנמצא פיקסל תקוע ;D

מה שמעניין אותי במסך הוא הניגודיות. לפי מה שכותבים באתרים השונים זה 1:700 אבל בחוברת ההדרכה שקיבלתי עם המסך רשום שזה 1:800

למישהו יש מוסג איזה מהם היא הנכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...