הופתעתי לטובה מהמסך ?CMV 221D 22'' LCD 5ms ולכן קניתי אותו! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הופתעתי לטובה מהמסך ?CMV 221D 22'' LCD 5ms ולכן קניתי אותו!

kob27

Recommended Posts

יש לי מסך LCD מעולה, LG1970HR עם 2MS ועם האוכל בא התאבון, אני רוצה גדול יותר ואחרי שהבנתי שאני אוכל לטוס בפלייט סימולטור של מייקרוסופט גם במסך רחב widescreen אז החלטתי שאני אקנה אחד כזה אז התחלטי לחפש ולברר והיום יצא לי לראות את המסך של ?Chi Mei? (גם אני שאלתי "מי?") בגודל 22" עם רזולוציה של 1680X1050 ועם 5ms ואני חייב להגיד שהוא מסך טוב מאוד, אני לא מומחה במסכים אבל ראיתי את המסך בפעולה כברקע רץ סרט ומסביב מסכים נוספים מובילים כמו סמסונג, ויוסוניק וגם המסך שכרגע יש לי LG1970HR והמסך של ?Chi Mei? הראה ביצועים לא פחות טובים ואולי אף טובים יותר, כמובן לדעתי וכל זאת בעין בלתי מזויינת. ועכשיו לדובדבן, זהו מסך גדול "22 ורחב והמחיר שלו ב KSP רק 2350 ש"ח, מאוד מפתה. חיפשתי עליו קצת ביקורות באינטרנט וכמעט ואין אבל בסוף מצאתי http://www.pcauthority.com.au/review.aspx?CIaRID=3022 אומנם לא משהו עם מספרים וגרפים אבל הם לא קוטלים אותו.

מה אתם אומרים שווה קנייה? ידוע לכם משהו עליו שיכול לעזור לי להחליט?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה דברים מעניינים על ?Chi Mei? שמצאתי באחד הפורומים בחו"ל

Here some background info on ChiMei:

CHIMEI LCD monitors are designed and produced by Chi Mei Optoelectronics Corp, also known as CMO. CMO is currently ranked number four LCD panel manufacturer in the world with more than twenty million pieces of LCD panels produced in year 2004, and the output may achieve up to 25 million pieces of LCD panels in year 2005 for both LCD monitors and LCD TVs. From this year, some models of Samsung LCD TVs are adopting CMOs 30 and 32 LCD panels.

About CHIMEI

CHIMEI has been dominating in ABS (plastic material) for last 30 years as the number one manufacturer in the world. It is also currently ranked the world number four in LCD panel manufacturing. CHIMEI produces the LCD monitors by using its own LCD panels, backlight, and all sorts of components to ensure the best quality with competitive price. CHIMEI also dose OEM for other famous brands such as Samsung, Dell, and as a proof of world leading quality.

CHIMEI is currently producing LCD panels from the size of 15 to 50 in its five factories located in southern Taiwan, and is setting up its 7.5- and 8-generation factory with further 3 billion US dollars invested.

According to IDCs report for Q1 2006, CHIMEI LCD monitor accounts for 10% of total LCD monitors market ranked as the number five supplier in Australia

אם זה נכון זה מאוד מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי זה נורא מעניין המסך הזה...למרות שאני מפחד מחברות לא ידועות.

אני אשקול לרכוש אותו,רק אם לאנשים יש נסיון איתו או אולי ראו אותו...

אני ראיתי אותו היום והוא הפתיע אותי לטובה, ראיתי איתו סרט והאיכות לא פחות טובה מה LG1970HR שאני דרך אגב החלטתי שאני מוכר (פרטים ב TradeZone) והחלטתי לקנות אותו, החלטה כמעט סופית. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סרט ראית איתו? והאם ראית איתו משחק עתיר גרפיקה ואפקטים?

ושים לב מה רשום בביקורת (שלא הייתי קורא לה ביקורת אלא סקירה קצרה בלבד):

A 5ms response time is claimed but some colour changes clearly lag when playing games and watching HD video
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי איזה סרט פעולה באיכות טובה ולא ראיתי איתו משחק עתיר גרפיקה ואפקטים. ושים לב להמשך המשפט שאתה העתקת מהסקירה:

That said, its better than most 20+-inch LCDs and we enjoyed watching with so much display in front of us.

הם לא קוטלים אותו ואף אומרים שהוא טוב יותר מרוב מסכי "20 , ושוב פעם לי יש מסך LG1970HR שהוא ללא ויכוח מסך מעולה ולפי מה שאני ראיתי ה Chimei 221D לא רחוק ממנו בביצועים כשמדובר בצפייה בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רק שימוש במסך לפחות זמן יותר ארוך ממספר ימים יוכל לתת לך תשובה אמיתית אם המסך טוב או לא..

אני לא הייתי פוסל רק בגלל שמדובר בחברה לא מוכרת בארץ.

יכול להיות שבשוק שגדול פי 100 מאיתנו (אנחנו במדינתו הקטנה לא נחשבים כשוק בכלל) הוא המוביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ל-CMO פאנלים זולים ומחורבנים, ופאנלים פחות זולים שנותנים ביצועים מצויינים.

שבוע הבא אמור להגיע אלי מסך שמכיל פנל CMO 42" ברזולוציה 1920x1080 אשר אמור להיות מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אחד כזה. אני משתמש ומרוצה מאוד.

איזה קנית, את CMV 221D "22 ? מאיפה קנית? והאם תוכל בבקשה להגיד איך המסך במשחקים, האם יש מריחות? כי אני ראיתי בו סרט פעולה וראו בו מצויין אבל מעניין אותי לדעת איך הוא עם משחקים עם גרפיקה טובה.

תודה ותתחדש.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...