איך אני מארגן לאן פארטי עם כמה חברים??? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מארגן לאן פארטי עם כמה חברים???

yuval1101

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היתי בכמה וגם אני מיתעסק עם השרתים בבית ספר ברכזות וכו

המלצה שלי למישחקים היא CS כל הסוגים או DOD:S שדומה לCOD החדש זה מישחקים שפשוט כיף לשחק ברשת

אגב גם RA אשר ברשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ באמת נורא חכם בוא תסביר לי איך עם כבל בלבד אתה מחבר כמה מחשבים?

הוא צריך או 2 כרטיס בכל מחשב ואז זה יעבוד בצורה של TOKEN או לחבר הכול ביחד ע"י ראוטר-יותר מעשי נראה לי למרות שהיום יש לוחות שבאים עם 2 כרטיס מובנים גם

תעשה מה שהואר אמר, רק ככה זה יעבוד, בדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני בסוף מחבר הכול ע"י ראוטר שלא בשימוש ( אני מקווה שהוא יעבוד כי כל הזמן היה לו נפילות באינטרנט, אם לא אני אצטרך לקנות SWITCH ).

ומי שיש לו נסיון עם מיני לאן פארטי של כ-4 מחשבים סה"כ, יכול לומר לי מניסיון אם מחשב אחד יוכל להחזיק 3 מחשבים ועוד לשחק בו תוך כדי ( במשחק חדש ודי כבד )?

ואיזה משחקים אלה DOD ו-RA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי ובמיקרא בקרוב יהיה לי קונרו 6600 ו2 גיגה חחחח

על פרסקוט 2.8 עם גיגה או חצי גיגה אני לא זוכר כי הוספתי מיזמן עוד חצי

8 אנשים שיחקו איתי וגם אני שיחקתי מהמחשב הזה בקאונטר סטריק

עריכה : לא סורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה רמה של משחקים מחשב יכול להיות גם שרת וגם לשחק בו בלי שהוא יותר מדי יתאמץ עד לרמה מסוכנת?

ומחשב של ג'יגה פנימי ופנטיום 4 יכול להחזיק 4 מחשבים?

ו-AC/DC, אז אתה אומר שאם אני אשק במחשב שהוא שרת רק לעוד 3 מחשבים במשחק כמו UNREAL 2006 ו- PREY אז זה יחזיק את זה, נכון?

נ.ב

אני מקווה שאתם לא מתבלבלים, אם אני אשחק במחשב שהוא גם שרת אז הוא יהיה די חזק, ולא כמו המחשבים שאני מראה פה שהם חלשים ואני אשתמש בהם לשרת שיחזיקו 4 מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג בקשר למישחקים האלה אף פעם לא שיחקתי בהם חוץ מזה שאתה יכל לנסות עכשיו

אם אתה אומר שיש לך 3 או 4 מחשבים בבית אז תהפוך את המחשב שלך לשרת ואז תיכנס מהאחרים אם זה יכרתע אז אני לא חושב שזה ילך טוב עם המחשב שלך אם זה ילך חלק אז אני מאמין שעוד מחשב אחד יכל להיות בסדר או אפילו מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שיש לי רק 3 מחשבים בבית, ואחד מהם ממש ממש חלד ואני לא יכול לשחק בו במשחקים נורמלים ( כאלה שאני אצה לשחק ) :-\

אבל אם שיחקתה 8 מחשבים על שרת במשחק כמו קאונטר, אז אני מניח שמחשב אחד יוכל להחזיק עוד 3 מחשבים ומשחק חזק יותר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...