הזמנתי שני X1950XTX תגידו איך מערך הקרוס פייר? - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי שני X1950XTX תגידו איך מערך הקרוס פייר?

musari

Recommended Posts

זה התחביב של הבנאדם, מה לעזאזל אתה רוצה ממנו?!

יש אחד שהתחביב שלו מכוניות, קונה מכונית יקרה. אחד התחביב שלו גננות, קונה מכסחת דשא יקרה.

הוא אוהב מחשבים. מה הבעיה שלך? פשוט תגיד שאתה מקנא וזהו?

מוסרי-תתחדש! אחלה מחשב, תהנה ממנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, אנשים לא מבינים שזה בכלל לא נחמד שכל הזמן אומרים למישהו שהוא לא עושה עם הכסף שלו דבר טוב רק בגלל שזה לא מה שנמצא אצליהם בראש כרגע

שהכסף יהיה שלכם תעשו איתו מה שאתם רוצים

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ככה

הוא קנה הרבה דברים די מיותרים כיוון שלא חסר ולא כואב לו אז מה אכפת לו לקבל קצת יותר בהרבה יותר כמו כרטיס קול שזה הוא צריך לרמקולים שלו

הוא קנה הרבה דברים מיותרים בוא נאמר ככה

אבל אין לי זכות לאמר לו מה לעשות תיתחדש :xyxthumbs:

אני היתי עושה אותו דבר רק חוסך מיותרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו איזה קטע התקנתי וינדוס מחדש התקנתי את כל הדריברים והמחשב עדיין מראה לי שיש התקן PCI שלא הותקן הכנסתי את כל הדיסקים שקיבלתי ועשיתי ישחפש בעצמו והוא לא מוצא לי כלום מה אפשר לעשות איך אפשר לזהות מזה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח תמחשב ותראה איזה כרטיסים שם מחוברים ל PCI, ואז תדע מה הכרטיס הלא מזוהה.

אבל יש רק אחד והוא מותקן שזה הכרטיס קול זה מה שמשגע אותי והשני כרטיס מסך שהוא גם מותקן עכשיו גם אני מוחק את התקן הלא ידוע הזה מהרשימה הוא חוזר לי עשיתי לו התקן באופן אוטומטי דרך הוינדוס והוא לא מוצא דריברים הכנסתי לו את כל הדריברים וגם בדיסקים הוא לא מצא התקנה תואמת...מזה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=204400.msg1807893#msg1807893 date=1158922231]

אבל יש רק אחד והוא מותקן שזה הכרטיס קול זה מה שמשגע אותי והשני כרטיס מסך שהוא גם מותקן עכשיו גם אני מוחק את התקן הלא ידוע הזה מהרשימה הוא חוזר לי עשיתי לו התקן באופן אוטומטי דרך הוינדוס והוא לא מוצא דריברים הכנסתי לו את כל הדריברים וגם בדיסקים הוא לא מצא התקנה תואמת...מזה יכול להיות?

אם כל מה שמחובר ל PCI מחובר ועובד אז פשוט תתעלם מהסימן הזה. (זה לפחות לא הסימן של ה WGA :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר שנסחספת קצת עם המחשב שלך.. אבל אולי זה רק אני.

מה לעזאזל אתה הולך להריץ על שני כאלו ?? אחד לא היה מספיק? לא קיים היום משחק בשוק שלא היה רץ מושלם על כרטיס אחד. ואם אתה חושב קדימה קצת אז זה בכלל נראה לי דבר שגוי בהתחשב בכך שאוטוטו יוצא DX10 - שגם ארבע כרטיסים לא יתמכו בו.

אבל שוב , אולי זה רק אני חושב ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר!

מוסרי עשה את ההחלטות שלו ואני חושב שהוא מספיק גדול בשביל להחליט לבד

אין מקום יותר להערות האלה על "זה ככה וזה אחרת" ו"אני הייתי עושה אחרת"... זה לא מטרת הת'רד

אז מעכשיו- די עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...