V3x VS. K610i - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

V3x VS. K610i

eliav-peretz

Recommended Posts

חח נזכרת להגיב?

אתה מדבר על ה-V3x??.

אם כן אז אין מה להתלונן על המצלמה...כי יחסית להרבה מצלמות אחרות היא עושה עבודה די טובה גם בצילום לילה...

הרמקול שלה די חזק דווקא..הוא התחיל לעשות בעיות ברמקול לאחותי בפלאפון רק בגלל Zuma (משחק מפגר!!)

עכשיו רק שמתי לב שהיא מטעינה את הפלאפון כל יום...כנראה שבאמת הסוללה חלשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אני מדבר על הV3X

וראיתי הרבה פלאפונים שכשמצלמים משהו בלילה אז לא יוצא סתם מסך שחור...או מסך שבמעורפל אתה יכול לראות משהו...

ושמע יש אצלי בפלוגה איזה חמש אנשים עם הפלאפון הזה...ואף אחד לא מרוצה ממנו וכולם מתלוננים על הסוללה והווליום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הקפיצו..

למה שיציק?

אתה מכניס אותו לכיס פתוח? O_o

לא, אבל ביד זה לפעמים מעצבן הרוחב שלו.

נראה לי שזה קצת מאוחר מידי...אבל ניחא...

קיצר יש לי את הפלאפון הזה כבר די הרבה זמן (מאמצע המלחמה בערך)

ויש לו פול בעיות

הרמקול שלו בשירים ממש חלש יחסית לכל שאר הפלאפונים...זה נושא ממש מציק

יש לו פול פאקים בתוכנה...כמו אחרי שאתה משחק הרבה המסך נכבה ואז צריך לפתוח ולזכור את הפומית אלף פעם עד שהוא חוזר לפעול

הסוללה שלו באמת מתה תוך זמן קצר...אבל אחרי איזה חודשיים היא התחילה להספיק יותר...עכשיו אני מעביר שמירות של 4 שעות ויורד בקושי קו (ואני מוריד שירים או גולש ומאזין למוזיקה)...

אני די מבסוט מהפלאפון הזה ממש נח עם אחלה פונקציות....אבל הבעיה של הרמקול החלש זאת בעיה ממש קריטית...שמעתי שיש איזה משהו שיכול להגביר את זה אבל לא מצאתי מזה...

ועוד משהו האיכות של המצלמה ממש איכותית...אבל בלילה אי אפשר לראות בה כלום (גם במצב לילה)

- הרמקול שלו לא מדהים(מבחינת ווליום), אבל גם לא עד כדי כך חלש. חוץ מזה, ניתן להגביר אותו..

-התוכנה שלו די טובה. לפעמים אחרי שמשתמשים באפלקציות ג'אווה או ניתוק שיחה לפני שמתחברים לרשת (כלומר לחייג ומיד לנתק, ואחרי זה מיד לסגור את הפומית, אז בפתיחה שלה הטלפון יעה ריסט. אבל זה נדיר ולרוב לא קורה.

- הסוללה שלו די טובה בסופו של דבר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח נזכרת להגיב?

אתה מדבר על ה-V3x??.

אם כן אז אין מה להתלונן על המצלמה...כי יחסית להרבה מצלמות אחרות היא עושה עבודה די טובה גם בצילום לילה...

הרמקול שלה די חזק דווקא..הוא התחיל לעשות בעיות ברמקול לאחותי בפלאפון רק בגלל Zuma (משחק מפגר!!)

עכשיו רק שמתי לב שהיא מטעינה את הפלאפון כל יום...כנראה שבאמת הסוללה חלשה..

יש גבול. zuma הינו אחד ה-משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שמגיע עם הטלפון גרסאת דמו ומי שרוצה לשחק במלא - חייב להוריד. האירוניה היא שהטלפון יוריד ואז יזהה עוד משחק באותו שם ויגיד לכם ביי ביי הורדה ו12 שקל שאורנג' גונבים עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שמגיע עם הטלפון גרסאת דמו ומי שרוצה לשחק במלא - חייב להוריד. האירוניה היא שהטלפון יוריד ואז יזהה עוד משחק באותו שם ויגיד לכם ביי ביי הורדה ו12 שקל שאורנג' גונבים עליה.

איזה שטויות. יש לי את ה-"דמו" וגם את המלא, זה פשוט מופיע פעמיים, צריך רק לזכור מי מהם המלא ואז הכל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...