V3x VS. K610i - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

V3x VS. K610i

eliav-peretz

Recommended Posts

אז כמו שרשום למעלה:

V3x VS. K610i

המשפחה שלי עוברת לאורנג' בגלל השירות של פלאפון..אז מה המומלץ משני המכשירים האלה?

במסלול שמציעים לנו רק שתי המכשירים האלה אפשריים אז בבקשה לא להציע מכשירים אחרים..

אני נוטה יותר לכיוון של ה-V3x כי מנסיון שלי איתו הוא נוח ויש לו איכותית ונגן איכותי וגם מכיון שאני לא אוהב את המראה של ה-K610i..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממליץ V3X, בדיוק רציתי לקחת אחד.. אבל אורנג האלה רוצים 1400 ומשהן עליו כי אני לקוח עסקי.. אז אולי אני יקח אותו ברגיל ויחלף סים

המלצה שלי V3 - למרות ההסתייגות שלי ממוטרולה, אבל באמת מכשיר טוב (אולי טיפה רחב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל ביקורת על מכשיר ה-V3X כתוב שאורך חיי הבטריה שלו נורא קצר, ולדעתי זה אחד הדברים החשובים בפלאפון (ולא כמה שהוא אלגנטי ועשוי מחומרים מבריקים), כי זה ממש לא נוח להטעין פלאפון יום-יום ולעיתים אין גם אפשרות כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבנה יותר מידי על הנגן שלו... הוא עושה לי דיי הרבה בעיות , מצד שני המצלמה שלו ממש נחמדה ומספקת יחסית לפלאפון

יש לו מסך מדהים וממכר... אחרי שתתרגל אליו לא תוכל לחזור למסכים ה"רגילים"

יש לו גם פנס חזק מאוד שהוא מאוד שימושי בשבילי לפחות... לדוגמה שאני עולה על האש עם חברים באמצע הלילה באיזה חור בלי אור אז אני פשוט מפעיל את הפנס ותולה את הפלאפון על החולצה (סוגר אותו על הצוורון) וכך יש לי אור לאן שאני מסתכל ושני ידיים פנויות להעמסת שיפודים :smile1:

אתה יכול לשים בו כיום עד 2 ג'יגה של בכרטיס שזה גם מאוד שימושי לדחוף לשם לא רק שירים אלה עוד עשרות דברים

סך הכל מכשיר מאוד נחמד לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לשתיהם יש מצלמה של 2 מגה פיקסל..איך יכול להיות שאחת יותר טובה?

EvilSt!ng כמה עולה כרטיס 2 ג'יגה למוטורולה? זה מיקרו אס די נכון? :s05:

מישהו יודע אולי כמה יש לסוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל היום בפורום צילום דיגיטאלי ועדיין לא הבנת שכמות הפיקסלים לא מהווה מדד לאיכות?

בדיוק כמו שכמות הפיקסלים במסך לא מהווה מדד לאיכות (במובן מסויים) או כמו שכמות הזיכרון בנגן לא מהווה מדד לאיכות.

יש מלא דברים שקובעים את איכות המצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר ב K610i ללא ספק.

יש לו איכותית יותר ולדעתי הוא יותר נוח לשימוש.

המסך של הK610 הוא עלוב

והמצלמה שלו איבדה את היתרון בגלל שהורידו לו את האוטופוקוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...