ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65: - עמוד 27 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65:

T-Flash

מה אתם חושבים יהיה בקופסא?  

1089 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים יהיה בקופסא?

Recommended Posts

• תגובות 750
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה לי שתוך שעה כבר מקבלים תשובות..

חוץ מזה קחו בחשבון שמלא אנשים נרשמו , לא רק מהפורום

ואני לא רואה באנר של ההגרלה..

גם אני לא , אז כנראה מישהו מהצוות זכר להוריד אותו ולהריץ את התוכנה של ההגרלה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא זכית ::)

לך תדע ... :cool2:

וואי, איזה מקל תקוע לכם בתחת שאתם כל כך לחוצים?

א. לא מתאים למנהל פורום להגיד "תחת"

ב. סתם בא לי לזכות במשהו ... מתאים לי LCD , לחברים שלי מתאים 7900GTX , יתאים לחלום האוברקלוק שלי מערכת מים , יתאים לבריאות שלי מאוורר עם פילטר , וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע ... :cool2:א. לא מתאים למנהל פורום להגיד "תחת"

ב. סתם בא לי לזכות במשהו ... מתאים לי LCD , לחברים שלי מתאים 7900GTX , יתאים לחלום האוברקלוק שלי מערכת מים , יתאים לבריאות שלי מאוורר עם פילטר , וכו'

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח................

ואם תזכה בלוח אם --- זה יהיה מבעאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח................

ואם תזכה בלוח אם --- זה יהיה מבעאס

לוח לאוברקלוק דווקא לו , הבעיה היא שזה כנראה יופיע בהגרלה הבאה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אנשים, תרגעו.

רק הזוכים מקבלים הודעה בדואר. חוץ מזה, אף אחד לא ישב עם סטופר וישלח הודעות ב21:00:01 בדיוק.

מעבר לזה, יקחו מספר ימים עד שיפורסמו שמות הזוכים מהסיבה הפשוטה שצריך ליצור קשר עם כל אחד מהזוכים.

אם נגיד יש מישהו שלא מצליחים ליצור איתו קשר במשך שבוע, אני מניח שהפרס מוגרל שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אנשים, תרגעו.

רק הזוכים מקבלים הודעה בדואר. חוץ מזה, אף אחד לא ישב עם סטופר וישלח הודעות ב21:00:01 בדיוק.

מעבר לזה, יקחו מספר ימים עד שיפורסמו שמות הזוכים מהסיבה הפשוטה שצריך ליצור קשר עם כל אחד מהזוכים.

אם נגיד יש מישהו שלא מצליחים ליצור איתו קשר במשך שבוע, אני מניח שהפרס מוגרל שוב.

היי אנחנו מתוחים תן להפציץ !!! חוץ מזה יפרסמו את התוצאות בעמוד הראשי ולא רק במייל , וכן אתה צודק יש לך נקודה , לוקח זמן ליצור קשר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל המשתתפים בהגרלה היו מתוחים כמוך אין שום ספק שכבר יצרו איתם קשר לפני שעה וחצי.

לא הבנתי את השורה שלך , אבל שיהייה , לא יודע מה איתכם אבל אני הולך לישון , NOTIFIER יקפיץ אותי עם צריך ובמקרה וזכיתי במשהו , לילה טוב לכל המאזינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...