ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65: - עמוד 28 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההגרלה הגדולה של HW-Zone! עמ' 65:

T-Flash

מה אתם חושבים יהיה בקופסא?  

1089 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים יהיה בקופסא?

Recommended Posts

סעמק.

לא זכיתי :,(

ד"א, אני לא מבין משהו- היה כתוב שאסור לשלוח מייל פעמיים עם אותו שם, אבל השאלה היא אם הם בכלל ישימו לב אם אותו

בנאדם ישלח מ-2 כתובות אימייל שונות כניסה להגרלה, כי הרי הם לא קוראים את כל השמות של המשתתפים בהגרלה, אלא רק את

אלו של הזוכים אז יכול להיווצר מצב שבנאדם שלח 100 פעמים אימייל (פתח 100 חשבונות בוואלה) מכתובות שונות ואחד מהם יעלה בגורל

והם לא יעלו על זה שהוא שלח 100 אימיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 750
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איך אתה יודע שלא זכית?

הם התחילו כבר לשלוח תשובות לזוכים?

סעמק.

ד"א, אני לא מבין משהו- היה כתוב שאסור לשלוח מייל פעמיים עם אותו שם, אבל השאלה היא אם הם בכלל ישימו לב אם אותו

בנאדם ישלח מ-2 כתובות אימייל שונות כניסה להגרלה, כי הרי הם לא קוראים את כל השמות של המשתתפים בהגרלה, אלא רק את

אלו של הזוכים אז יכול להיווצר מצב שבנאדם שלח 100 פעמים אימייל (פתח 100 חשבונות בוואלה) מכתובות שונות ואחד מהם יעלה בגורל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק.

על ראש הגנב בוער הכובע ?

חברה תירגעו :P

טוב נו... זכותכם להשתגע, זה באמת מותח.. אפילו אני מתוח :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שחלק לא הבינו P:

מישהו יכול לפתוח המון חשבונות באתרים שנותנים תיבות אימייל בחינם, ולשלוח מכל תיבה את הפרטים שלו להגרלה.

בתיבה contest@hwzone.co.il יש נגיד 10000 מיילים מאנשים שנרשמו, אבל רק אם נכנסים לאימייל רואים

את הפרטים שכתובים בתוכו.לכן, יכול להיות שמישהו יירשם להגרלה 100 פעמים, אבל מכתובות שונות, ורק אם הוא יזכה ב-2 מוצרים הם

יעלו עליו (אני מניח שהם לא קוראים את כל אלפי המיילים של אלה שרק נרשמו ולא זכו...).

אני לא יכול להגיד שלא חשבתי לעשות את זה ^^, אבל בסוף החלטתי (למען ההגינות D:) שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, ההגרלה הראשונה רק נסגרה הערב. יקחו עוד מספר שעות עד שיבחרו הזוכים. יש לבצע בדיקות נגד כפילויות/רמאויות (ויש לנו דרכים), ליצור קשר עם הזוכים ולאשר איתם את הזכיה, ועוד.

הודעות לזוכים בהגרלה הראשונה ככל הנראה ישלחו במהלך 24 השעות הקרובות.

בינתיים אתם מוזמנים להשתתף בהגרלה השניה:

http://hwzone.co.il/5years/2nd_giveaway/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, ההגרלה הראשונה רק נסגרה הערב. יקחו עוד מספר שעות עד שיבחרו הזוכים. יש לבצע בדיקות נגד כפילויות/רמאויות (ויש לנו דרכים), ליצור קשר עם הזוכים ולאשר איתם את הזכיה, ועוד.

הודעות לזוכים בהגרלה הראשונה ככל הנראה ישלחו במהלך 24 השעות הקרובות.

בינתיים אתם מוזמנים להשתתף בהגרלה השניה:

http://hwzone.co.il/5years/2nd_giveaway/

תודה לך , מנהל יקר, הרגעת את כולנו , אני לא קיבלתי מייל אבל עכשיו אמרת בעקיפין שיש עוד סיכוי , אז אני אשמח (לא שיש לזה השפעה על ההגרלה) לקבל אחד בכל מקרה גם עם לא זכיתי , כבר נרשמתי לשניה , ואני אשמח גם להשתתף בא ,

פרסים מגניבים!

הדבר הזה פשוט אדיר, לא ציפיתי מהאתר שישקיע עד כדי כך בגולשיו!

נרשם עכשיו לשני.

נו , אין יומולדת בכל יום הא? בכל מקרה על תזלזל , ושוב תודה לעמרי עמוס על ההגרלה הענקית שהוא אירגן לנו ... :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...