שש שעות. - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שש שעות.

FeedMe

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה בכיתה ט'?

וואי לא יאומן באיזה גיל אנשים כבר מתעסקים עם הדברים האלה...

כל הכבוד... באמת! הלוואי שלי הייתה את המוטיבציה הזאת בגיל הזה(מי ישמע אני בגיל מופלג... כולה 22).

לגבי SCETCHUP - חיפשתי את זה בגוגל ולא מצאתי להוריד. איפה אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה הגיל אלא התרגיל ;D

להציב לעצמך זמנים זה רעיון מצויין!

הרי אפשר להשקיע בזה אינסוף שעות וגם אז לא תהיה 100% מרוצה.

אל תשכח, 20% תכנון חוסך 80% עבודה!

בהצלחה :xyxthumbs:

נכון... תודה רבה

קודם כל, כל הכבוד לך :xyxthumbs:

באמת יחסית לזמן הקצר שהקצבת לעצמך התוצאות מרשימות.

אני מקווה שתידבק בחידק המודינג ונראה פרוייקט 12 שעות אולי ::)

תשקיע יותר בעיצוב ותיכנון לפני, אני גיליתי בזמן האחרון את SCETCHUP, אחלה תוכנה לתיכנון של ומאוד קלה לשימוש.

בהצלחה בהמשך.

במקרה הספציפי הזה לא היה שום תכנון ועיצוב, הכל היה ספונטני עם המסקינג טייפ ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העבודות שאני ראיתי שעשו עם מספרי פח לא היו מביישות שום דרמל מקצועי - הכל עניין של נסיון ויכולת (אגב, סבא שלי פעם חתך לי חור למאוורר עם מספרי פח - ה-80 ממ הכי מדוייק שראיתי בחיי).

אם ככה, יש מצב שאתה נותן לי קישור לכמה שרואים בהם חיתוך מארז עם מספרי פח? ומה עובי המארז שלך?

הסיבה שאני שואל היא ששיש לי מארז ישן וג'נרי בבית שאין לי מה לעשות איתו, ובא לי לעשות אבל אין לי את דרמל או משהו בסגנון, אז אולי אני אנסה עם מספרי פח, גם ככה אני לא צריך את המארז ( וסליחה על הטיה הקלה ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נולדים עם דרמל אבל עם מיספרי פח כבר ASAF הוכיח שכן

חחחח

ארקדור אתה גם עשית איזה סדנה בהמון כסף לא ?

יש לי גם סדנה , ולצערי הכל שוכב שם (המון כלי עבודה, המון חומרים מרכיבי אלק' ועד פרספקס בונדו וכל מיני שטויות)

הצרה שבינתיים (עד אחרי ראש השנה , בגלל העבודה המטורפת (אני עובד אם אני לא בבסיס, אני בקושי בבית)

בקיצור - אני צופה גל של עדכונים אחרי ראש השנה, שכן אני בבסיס רק 3 ימים בשבוע ;) (ויוצא יומיות..)

ASAFY באמת תותח עם מספרי פח, הוא עושה איתם דברים בקנה מידה כאילו היה דרמל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי אני הייתי יודע מה זהמודינג בכיתה ט'. טוב נו... לא איחרתי בהרבה.

היה כאן מישהו שביקש SKETCHUP, הנה לינק: http://sketchup.google.com/download.html

חוץ מי זה הפרוייקט ניראה מבטיח אפילו שזה רק 6 שעות. בהצלחה בזמן הנותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעלום! :biggrimjackbox:

החלטתי לגנוב את הדיון לעצמי בחזרה :hat:

מונה העבודה לא זז שניה אחת קדימה כיוון שחסרים לי חומרים... סופשבוע טיול חוגי סיירות (בית על הגב!!) ויהיה איכותי :cool2:, ככה שהעדכון המלא הבא ייערך בראשון- שני, ואני מניח שהפרוייקט יסתיים כבר בשלישי. ואמרו אמן :beerchug:

בכל מקרה, אז מה עשיתי היום? test run.

הרכבתי כמעט הכל חזרה, עשיתי רשימה מציאותית של מה אני מתכנן ומה אני מקווה להספיק... וצילמתי בשבילכם ;)

אז שנתחיל?

grannysmodv30015vy9.jpg

הצד עם החלון... המאוורר מתחת לכלוב HDD ייצבע בצהוב, הכלוב של הסידירומים ייצבע בשחור ככל הנראה- אם יהיה לי זמן- הוא כולל פירוק של ניטים.

הפלאש עיוות קצת את הצביעה של המארז עצמו, במציאות היא כמעט חלקה לחלוטין, לפחות בתאורה של חדר רגיל... השקעים על הספק נובעים מהשיוף ממקודם ועושים אותו יפה בצורה מדהימה- רק חבל שזה לא משתקף בצילום. אם ייצא לי לקפוץ לנשר אני אביא גם כבלים מעוגלים. לסליבינג לא יהיה זמן. חוץ מזה אני מתכנן רגליות פרספקס מוארות ב-LED, אבל פרה פרה.

grannysmodv30017mj7.jpg

נתחיל מלהתייחס לצביעה. הצביעה יצאה טוב מאוד אבל התלכלכה מעט. רוב החלקיקים שאתם רואים הם אבק; יש שם רק שריטה אחת. היא תטופל אם יהיה זמן עודף.

לגבי החיתוך. זאת פעם אחרונה שאני חותך בחושך. וגם מסור דיסק לא יעיל לחיתוכים עדינים. למדתי בדרך הקשה ואני אחשוב על דרכים לתקן את זה.

smodv30018vk0.jpg

פאנל קדמי, משום מה הפלופי לא התפרק לי.. אז ככה זה יישאר. החלל הריק מלמטה יהיה פרספקס משוייף למראה חלבי, שיואר מאחורה באדום וכנראה ואחרוט עליו משהו בסיסי....

בקיצור- כמעט ויש איכות :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...