שש שעות. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שש שעות.

FeedMe

Recommended Posts

שלום חברי פורום יקרים... :)

כמו ש-Pro Modder ועוד כמה שעזרו לי בת'רד הלדים יודעים, התחלתי היום בפרוייקט שש השעות.

מהו הפרוייקט הזה? המטרה היא לדחוף כמה שיותר בכמה שפחות זמן. שש שעות עבודה נטו- לא כולל ייבוש צבע- והיעדים הם חיתוך חלון בצד, חיתוך חלון מקדימה ועליו חריטה שתואר ב-LED, רגליות שקופות ומוארות חדשות למארז, צביעה, חיתוך מקום למאוורר בגג, הוספת מאוורר בדלת, ולהאיר כל הכל בלדים. די הרבה בשביל שש שעות, לא? :D

אז איך מספיקים? הדבר הראשון היה לוותר על דברים לא נחוצים באמת. למשל שיוף מאוד מדוקדק אחרי החיתוך- אני ממילא מתכוון לחפות הכל בגומי U, אז לא היה טעם בשיוף עד המוות ממילא- את זה תוכלו לראות בתמונות- החיתוך באמת לא משוייף עד תום. :-X

דבר שני הוא שימוש בכלים כבדים :smile1:. והרי הרשימה:

smodv30004qe5.jpg

מסור דיסק- כלי מאוד מאוד מאוד עצמתי, מעיף ניצוצות כמו מטורף, קשה מאוד לשליטה אבל חותך פח כמו מים.

grannysmodv30007pu1.jpg

מקדחה בתפקיד פצירה/נייר מים/ ראש שיוף

smodv30008ci6.jpg

מכשיר (אקדח, בסדר גיא.) ניטים. חוסך זמן התעסקות בדקיחות, ברגים ושאר נאחס.

smodv30001gu6.jpg

אי אפשר בלי המולטיסקיל החביב :P

ומה חסר..? קורבן!

grannysmodv30002jf1.jpg

מחשב ישן.. עם סלוט במקום סוקט 8)

אחרי שעתיים וחצי עבודה מתוך השש, התוצאה היא כזו:

smodv30005pk5.jpg

לא משוייף- כבר הסברתי למה. הצביעה לא גמורה כמובן, יש לי עוד את השאר לעשות בשחור, ואז קו הצביעה יהיה ישר. אפשר לראות על הגג את החור למאוורר מבצבץ.

smodv30003iw0.jpg

הפאנל הקדמי אחרי צביעה- לא רואים את הצביעה של הכונן. שימו לב לחלק המפורק- שם ישתלב החלון הקדמי.

אז שוב תודה לPROMODDER, ולכל מי שעזר לי בת'רד עם הלדים... וצפו לעדכונים.. זה לא יכול לקחת הרי יותר משש שעות, נכון? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נחמד מאוד..

בהצלחה ב 4 השעות הנותרות..

שמחתי לעזור.

---

מקדחה כזו לא ראיתי אפילו בארגז כלים של סבא..

מאיפה הבאת אותה? חח אתה יכול למכור אותה במכירה פומבית בתור פריט היסטורי..

הרגת אותי עם המקדחה הזו באמת.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה יש ועם זה ננצח :cool2:

יש לך עוד הצעות? כדי שזה יהיה "יפה" ולא "נחמד"?

עריכה

בשביל דבילים xD כמו דן שלא הבינו, החלק מעל הקטע הצהוב עוד לא צבוע! עוד לא! הוא ייצבע בשחור מט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שתסיים את ה 6 שעות אני ממליץ לך לעבור לשלב השני (אולי 60 שעות או משהו בסגנון) ולייפייף את מה שכבר עשית. באמת שאני לא רואה שום סיבה לחיפזון, ד"א אהבתי את החיתוך של החלון, צורה מקורית ויפה.

ומקדחה כזאת בדיוק הייתה לסבא שלי עוד לפני שעלינו לארץ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שתסיים את ה 6 שעות אני ממליץ לך לעבור לשלב השני (אולי 60 שעות או משהו בסגנון) ולייפייף את מה שכבר עשית. באמת שאני לא רואה שום סיבה לחיפזון, ד"א אהבתי את החיתוך של החלון, צורה מקורית ויפה.

ומקדחה כזאת בדיוק הייתה לסבא שלי עוד לפני שעלינו לארץ ;D

אני בהחלט אחשוב על להשקיע בזה.. אבל קודם אני אחליף לג'אנק הזה את החומרה.

זה לא חיפזון, זה יעד.. לך תבין :silly:

החיתוך של החלון רנדומלי...

והמקדחה באמת מסבא ז"ל.. כל הציוד שיש לי חוץ מהדרמל, גם דברים מטורפים כמו רתכת ומשייפת תעשייתית (וקומפרסור 20 כ"ס), וגם הידע הבסיסי, באו מהאדם המדהים הזה שהיה מוכשר כל כך בשתי ידיו. חבל שהוא נפטר כל כך צעיר.

מסתבר שקלעתי בול.. :)

---

הייתי מוסיף חריטה שתתן "מסגרת פנימית" לחיתוך חץ שלך ומאיר אותה בכתום\אדום יכול לצאת ממש יפה.

אוקי, חריטה חריטה... אבל רשמתי לפניי. תודה.

חחחח נראה פרויקט טוב, אבל לדעתי אם כבר משקיעים הרבה זמן בכל דבר.

אתה עשית את זה בשש שעות מדהים!!

עשיתי את זה בשעתיים וחצי... אני מתכנן לגמור הכל בשש שעות

יונתן, תעשה לי ילד!!! ;D

מודינג ב-6 שעות? זה נשמע מגניב.

בסוף אני בא לראות אותו עובד?

יאללה, תמשיך!

למה לא תבוא, אתה הרי מהסביבה :) ולמה רק שש שעות? כדי שזה ייגמר מהר ואני אוכל להתפנות להמשיך בכתיבה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון מעניין מאוד, ביצוע - טעון שיפור...

בשעתיים וחצי אפשר לעשות הרבה יותר ממה שעשית... (אלא אם כן זו פעם ראשונה שלך...)

אני חושב שזו טעות לא לשייף כלל את החיתוך הגס במיוחד שלך... לפחות תשייף כך שלא תחתך או יכנס לך שפיץ לאצבע כשתיגע בזה או תעביר על זה את כף היד... :-\

בהצלחה בהמשך גבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהביצוע טעון שיפור זה כי יש לי שתי ידיים שמאליות. ככה היה וככה יישאר. לגבי איכות העבודה אני בחיים לא אגיע לרמה של SSR או פרו מודר.

לגבי השיוף. זה חלק לחלוטין. קשה להאמין אבל זה חלק. פשוט הקו לא אחיד ולא ישר. זה יתוקן בעזרת גומי U.

וזאת בגדול פעם ראשונה שלי, כן.

באותה המכה- עדכון!

צבעתי את הספק לשחור בעצת ליאור פרץ, אך בהרכבה נשרט כל הצבע. משום מה התלהבתי מזה ומצאתי את עצמי מאוד מהר משייף מקטעים ממנו בחזרה ~_~

אני אבוד לגמרי, אה, dimax?

grannysmodv30fj9.jpg

המצב קשה, מור. אולי תעיף אותי מהצוות ותעשה לעצמך טובה? =\

אה, יש לי כבר רעיון לשיקום, ימומש מחר אחרי הצהריים.

מי ששואל לגבי הטיימר- הוא מצביע שעתיים וארבעים.

אני מאמין שאני אוכל לגמור את כל הצביעה וצביעה מחדש של הספק לפני שהוא ינקוף שלוש ורבע שעות לא כולל זמן ייבוש.

אני גם אתחיל מחר את המעגל של הלדים- סה"כ צפויות לי שעה ועשרים של עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, איש יעדים.

עם גישה כמו שלך אתה יכול להצליח לא רע בעולם העסקים ;).

הייתי עושה איזה ברק חשמל על הספק. אם יש לך זמן- צבע או חיתוך.

---

תיזהר עם הלדים, תבדוק את הנגדים,( +) ו (-) טוב שלא תצתרך לפרק ואז תיכשל במשימה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...