קניית מסך LCD בחו"ל - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מסך LCD בחו"ל

Mantis

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק השבוע שמעתי על מישהו שקנה את המסך 204B בחו"ל , בשמחה ובצהלה חיבר הבחור את המסך למחשב וגילה שיש לו 6 פיקסלים שרופים

באסה. אבל בכל מקרה, לפחות ב מחליפים רק על 8 ומעלה פיקסלים שרופים.

ולי למען האמת האמת לא מפריעים פיקסלים שרופים...כל עוד הם לא ממש בולטים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שחושבים להבריח !!! במקרה שנתפסתם עוברים במסלול הירוק ובידיכם (לעניינינו) מוצר מחשב (במקרה הזה זה מסך) אתם תשלמו כפל מה שהייתם אמורים לשלם מלכתחילה ,כלומר פעמיים 15.5%. אז לא חבל? היות ושווה מאוד להביא ציוד מחשב מארה"ב במיוחד מסכים , תדאגו למצוא סייל טוב על המוצר שאתם מחפשים ואני מתכוון סייל ממש טוב לא הבדל של 20% במחיר לעומת הארץ,אלא מחיר יותר טוב, תשלמו בארץ את המע"מ בלי לדאוג , ועוד לדחוף משהו עדין כמו מסך LCD למזוודה "ולעטוף" בבגדים (זה הדבר הכי מטופש שקיים,פעם ראיתם איך מעמיסים ופורקים מטען למטוס ומהמטוס ???? גם עם תעטפו את המסך בדובון ו6 מזוודות קיים סיכויי די גדול שהו יינזק) ותביאו את המוצר באריזתו המקורית. ופשוט תעלו אותו למטוס איתכם, אם אני עליתי עם ה 3007 ולא עשו לי בעיות אז בטוח שלמסכים קטנים יותר גם לא יעשו בעיות.

שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שחושבים להבריח !!! במקרה שנתפסתם עוברים במסלול הירוק ובידיכם (לעניינינו) מוצר מחשב (במקרה הזה זה מסך) אתם תשלמו כפל מה שהייתם אמורים לשלם מלכתחילה ,כלומר פעמיים 15.5%. אז לא חבל? היות ושווה מאוד להביא ציוד מחשב מארה"ב במיוחד מסכים , תדאגו למצוא סייל טוב על המוצר שאתם מחפשים ואני מתכוון סייל ממש טוב לא הבדל של 20% במחיר לעומת הארץ,אלא מחיר יותר טוב, תשלמו בארץ את המע"מ בלי לדאוג , ועוד לדחוף משהו עדין כמו מסך LCD למזוודה "ולעטוף" בבגדים (זה הדבר הכי מטופש שקיים,פעם ראיתם איך מעמיסים ופורקים מטען למטוס ומהמטוס ???? גם עם תעטפו את המסך בדובון ו6 מזוודות קיים סיכויי די גדול שהו יינזק) ותביאו את המוצר באריזתו המקורית. ופשוט תעלו אותו למטוס איתכם, אם אני עליתי עם ה 3007 ולא עשו לי בעיות אז בטוח שלמסכים קטנים יותר גם לא יעשו בעיות.

שיהיה בהצלחה

תודה על הטיפ.

וקודם אמרת שמשלמים רק מע"מ כל עוד אין לו יצייאות אנאלוגיות או דיגיטליות למחשב - אתה מתכוון ל DVI-A ו DVI-D ? כי למשל ל VP2030B יש יציאות , אבל גם לDELL שאתה הבאת, אז אני מניח שזה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו ראיתי ש GOTHIC 3 כנראה כן יתמוך במסכים בתצורה רחבה ( אבל כנראה שלא מהתפריט של המשחק :kopfpatsch: )

אז אני כרגע מתלבט בין שני מסכים:

ה VIEWSONIC VX2025WM שהיתרונות שלו הם:

- מסך רחב, לפי מה שהבנתי יותר מהנה במשחקים ועדיף לשימוש בשולחן עבודה.

- יותר זול - עולה 320$ לעומת ה VP שעולה 410$

- איכות התמונה כנראה יותר טובה (לא בהרבה)

-הרבה יותר קל - שוקל 6+ קילו לעומת 9 של ה VP (יכול להוות שיקול מכריע)

וה VIEWSONIC VP2030B

יתרונות:

- מסך 4:3 רואים שמיים במשחקים :)

- בטוח תומך ב G3 שבשבילו אני קונה את המסך+ בטוח לא יהיו בעיות במשחקים עתידיים

- יש לו PIVOT (אני קורא לפעמים ספרים שלמים במחשב!)

- אחריות יותר מקיפה לפיקסלים מתים (כל פיקסל שרוף לעומת רק צבעים מסויימים בVX)

מה דעתכם? (יכול להיות שאני טועה בחלק מהנקודות, אנא האירו את עיני)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...