קניית מסך LCD בחו"ל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מסך LCD בחו"ל

Mantis

Recommended Posts

בעוד כחודש דוד שלי מגיע מגיע לביקור מארה"ב, והוא הציע לקנות מסך בשבילי.

התקציב שלי היה 2000 - 2500 ש"ח למסך 19 בארץ אבל ראיתי שבארה"ב המחירים הם 40-50% פחות אז נראה לי אני יוציא פחות.

עכשיו כמה שאלות:

1 - הכרטיס מסך שיהיה לי כנראה הוא X1950PRO אז האם כדאי לי להשקיע במסך 16X12 (או יותר)?

2 - בנוגע לפיקסלם מתים או בעיות אחרות במסך, חשבתי הכי בטוח זה שדוד שלי ינסה את המסך אצלו לכמה זמן, ואם תהיה בעייה יחליף, זה לדעתכם יעבוד או

שצריך לעבוד עם המסך לאורך זמן כדי לראות בעיות? (לא שיש לי ממש ברירה).

3 - מה עם המכס/מע"מ, כמה צריך לשלם והאם אין אפשרות להמנע?

4 - אם המסך מתקלקל יש בעיקרון מקומות לתיקון בארץ (גם אם זה בתשלום)?

אשמח להצעות למסכים טובים ב 200-400$

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה- 2007WFP יהיה עדיף (משמעותית)

הוא באמת מסך טוב אבל הוא WIDE SCREEN, אני מעוניין ברזולוציה 1600X1200 כדי שאוכל לראות טוב במשחקים ולפי מה שהבנתי ברזולוציות אחרות כמו 1680x1050מה שיש ל במשחקים התמונה מעוותת, תקן אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעט משחקים לא תומכים ברזולוציה רחבה, אבל כשהם כן תומכים זה הרבה יותר כיף מאשר 4:3

נשמע מעניין, אני בעיקר משחק בפלייט סימולטור של מייקרוסופט ואחרי שבדקתי אכן ניתן לשחק עם רזולוציה 1680X1050 וכרגע אני שוקל באמת להחליף את ה LG1970HR המצויין במסך גדול יותר וה DELL2007WFP הוא אופצייה, אך אני חייב לציין שגם Chimei 221D עם אותה הרזולצייה נלקח בחשבון, ראיתי אותו היום ואת ביצועיו והוא מסך מרשים ביותר עם תצוגה יפה עם צבעים חזקים וברורים ומאוד מהיר, הנה ביקורת קצרה (כמעט ואין עליו ביקורות באינטרנט) http://www.pcauthority.com.au/review.aspx?CIaRID=3022

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה זה להעביר אותו במכס.

במיוחד ככל שאתה לוקח מסך יותר גדול. אם אתה מדווח עליו קח בחשבון שאתה תשלם לפחות פי שניים מיסים או לא יותר. גם אני באותה סירה אני לא יודע איך להעביר את המסך במכס כי הוא גדול מידי.

בכל מקרה ה

ViewSonic VP2130b Black 21.3" 8ms

מסך טוב. לא זול אבל הייתי הולך עליו במקומך אם הכיוון הוא 4:3.

אבל אם אתה רוצה רחב לך על ה

NEC Display Solutions 20WMGX2 Silver 20.1" 6ms Widescreen LCD

מסך משהו בן זונה. גם לא זול אבל איכות לפנים.

או על ה

SAMSUNG 215TW Black 21" 8ms Widescreen LCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מחשב+מסך חדשים במיוחד ל GOTHIC 3 ולצערי ראיתי שהמשחק לא יתמוך במסכי 16:10 :pissed:

הבעיה הכי גדולה זה להעביר אותו במכס.

במיוחד ככל שאתה לוקח מסך יותר גדול. אם אתה מדווח עליו קח בחשבון שאתה תשלם לפחות פי שניים מיסים או לא יותר. גם אני באותה סירה אני לא יודע איך להעביר את המסך במכס כי הוא גדול מידי.

חיפשתי קצת על הנושא ומה שהבנתי זה שעל מוצרי מחשב לא משלמים מיסים אלא רק מע"מ (?15.5%).

והבנתי שגם על זה הפשר לקבל החזר של 7-8% ע"י מילוי החזר מס, מישהו יכול לאשר?

בכל מקרה ה

ViewSonic VP2130b Black 21.3" 8ms

מסך טוב. לא זול אבל הייתי הולך עליו במקומך אם הכיוון הוא 4:3.

בהחלט לא זול. אבל בכל זאת אפשרות. יש עליו איפשהו ביקורת מקצועית?

וה 8MS לא יפריע למשחקים?

אני פתוח לעוד הצעות :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mantis- לגבי התשלום במכס ,אכן רק משלמים מע"מ (15.5% ) כל עוד למסך אין יציאות אחרות פרט לדיגיטאלית או אנאלוגית למחשב . במקרה הזה ה יהיה פצצה בשבילך, אני למשל הבאתי לפני חודש את ה- 3007WFP והוא ממש מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mantis- לגבי התשלום במכס ,אכן רק משלמים מע"מ (15.5% ) כל עוד למסך אין יציאות אחרות פרט לדיגיטאלית או אנאלוגית למחשב . במקרה הזה ה יהיה פצצה בשבילך, אני למשל הבאתי לפני חודש את ה- 3007WFP והוא ממש מדהים.

באמת זה חדשות מצוינות חששתי מלהביא את המסך במכס.

אני קונה מחשב+מסך חדשים במיוחד ל GOTHIC 3 ולצערי ראיתי שהמשחק לא יתמוך במסכי 16:10 :pissed:

חיפשתי קצת על הנושא ומה שהבנתי זה שעל מוצרי מחשב לא משלמים מיסים אלא רק מע"מ (?15.5%).

והבנתי שגם על זה הפשר לקבל החזר של 7-8% ע"י מילוי החזר מס, מישהו יכול לאשר?

בהחלט לא זול. אבל בכל זאת אפשרות. יש עליו איפשהו ביקורת מקצועית?

וה 8MS לא יפריע למשחקים?

אני פתוח לעוד הצעות :yelclap:

הביקורות של מי שקנו אותו טובות הרוב נתנו לו 5\5 . בהנחה שקיבלת אחד שעובד אם אתה שואל אותי תגיד למי שמביא לך אותו שיבדוק אותו ואז יביא.

אם אתה הולך לא על מסך רחב זו הבחירה הכי טובה בשבילך.

לא ואין מריחה.

אם זה יקר לך... אני ממליץ לך ללכת על ה 204B-BK Black 20.1" 5ms .יוצא לך כולל מכס 1700 שקל.

גם אני עוד לא החלטתי על איזה סוג אני אלך.

אני לא יודע אם כל המחשקים יתמכו ב 16:10 . ואם לא אז לא בא לי להתקע עם מסך כזה בגלל זה אני נוטה יותר ל4:3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו קראתי על ה ViewSonic VP2030b שהוא כמו הVP2130B רק אינץ' קטן יותר אבל 160$ יותר זול, נראה לי יותר משתלם - יש עליו ביקורת חיובית כאן: http://www.behardware.com/articles/619-14/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html ויש אותו ב410$ בNEWEGG.

יש משהו מוזר שלא הבנתי: את ה L2000C יש בארה"ב ב660$ (2500 ש"ח) ובארץ ב3000 ש"ח - כלומר אם אתה משלם מע"מ אז כבר לא משתלם לקנות את המסך הזה בחו"ל.

עכשיו את הVP2030B יש ב - 410$ - 1800ש"ח בחו"ל ובארץ הוא עולה לפחות 4200 ש"ח כלומר יותר מפי שתיים... ואלה מסכים שאמורים להתחרות אחד בשני... נראה לי עשו בארץ מ ViewSonic מותג בעוד שבחו"ל הוא בכלל לא...

ferdy.g - אוקיי, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה ה-L2000C במחיר זול הרבה יותר:

http://www.ewiz.com/detail.php?p=LG-L2000C&c=PG&pid=749d83762c44df2251786a270ebfe7563108913d490acd04f15c109b6d05904a

החנות הזו קיבלה הרבה ביקורות טובות ב-PRICEGRABBER וגם ב-RESELLER RATINGS:

http://www.resellerratings.com/seller5721.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטעות רשמתי 660$ - זה 560$ (2450 ש"ח) . :silly:

530 זה יותר טוב, 2300 ש"ח אבל פלוס מע"מ זה כבר 2700 ובשביל 300 ש"ח אני לא יודע אם שווה לאבד את האחריות.

גם לפי הביקורת שהבאתי ה VP3020B יותר טוב מה L2000C וגם יותר זול שם. תודה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...