סקר : מה הכי חשוב לי בסלולרי שלי - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : מה הכי חשוב לי בסלולרי שלי

KoM

סקר : מה הכי חשוב לי בסלולרי שלי ?  

866 הצבעות

1. 1. סקר : מה הכי חשוב לי בסלולרי שלי ?

• מצלמה איכותית
    • נגן MP3 משוכלל
    • מסך גדול ומפואר
    • עיצוב מיוחד\דקיק
    • סוללה חזקה
    • עמידות בשואה גרעינית
    • ממשק נוח
    • שיוציא שיחות וגם זה לא חובה...

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא תלוי במפעילת תקשורת, אלא במכשיר עצמו, אין הרבה מכשירים כיום שתומכים בWIFI, אבל לדעתי בדור הרביעי (לדעתי הדור השלישי זה מין דור מעבר ותו לא) הWIFI יהיה מיינסטרים ולגיטימי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעוד פרטים:

"נקודה חמה"(Hot Spot) בתקן Wi-Fi, מאפשרת בעזרת ציוד קצה תואם, להתחבר לרשת הפרוסה.

דוגמאות:

1. ארגונים יכולים להקים רשת לעובדים המצוידים במחשבים נישאים או מחשבי כף יד בעלי התקן Wi-Fi, כך שכולם יוכלו להתחבר לאינטרנט מכל מקום בטווח הכיסוי, ובנוסף, לגשת לקבצים הנמצאים במחשבי החברה.

2. נקודות חמות ציבוריות - ישנם מקומות בהם מוקמות תשתיות Wi-Fi כשירות לציבור - לעיתים שירות כללי ופתוח, ולעיתים כשירות סגור.

טווח הקליטה:

הכול תלוי בציוד.

בשטח סגור עם ציוד ממוצע תוכל לקלוט בטווח של כ-100 מטרים, ובשטח פתוח כ-300 מטרים.

http://www.pocket.co.il/community/showthread.php?t=7782

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

שהיה אפשר להתקשר, שלא יוכלו לגנוב

לגנוב תמיד יוכלו, אבל יש תוכנות לסימביאן אשר עוזרות למצוא את המכשיר.

להתקשר - מן הסתם ::)

כמו שתגיד אני קונה פרארי כדי לשמוע מהרמקולים... אבל אם אפשר לנסוע במכונית אז למה לא?

למה אתה מקפיץ ת'רד בן חודשיים?

זה במילא בסטיקי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בגרסת סימביאן שלך, אני אישית מתשמש ב Guardian הנה סיקור קצר שכתבתי עליה פעם בפורום אחר:

Guardian תוכנה נגד גניבות (חינם)

גנבו לכם פעם את הפלאפון? התוכנה הזאת מזהה אם החליפו SIM וישר שולחת SMS למספר שבחרתם עם המספר של ה SIM ששמו במקום ומאפשרת לכם לעשות הרבה דברים אחרים זה לא בטוח שתקבלו את הפלאפון חזרה אבל תתנחמו בזה שהתוכנה שולחת לבן אדם SMS כל 10 שניות (אם הגדרתם אותה ככה) מה שכן גם בלתי אפשרי לראות אותה או למחוק אותה אם אין במכשיר SIM שהגדרתם מראש בתור אחד שמותר

תוכנה גאונית לא מזמן הייתי אצל אורנג' שפירמטו אותו ועדכנו לי גרסה של המכשיר, הבעייה שהייתה לי עדיין לא נפתרה אז הם צרבו לי אותו מחדש רק אז הבעייה נפתרה אבל ה GUARDIAN עדיין היה שם פשוט בלתי אפשרי להסיר את התוכנה בשום אמצעי בלי לדעת את הקוד שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...