הגיע הזמן לתחרות... - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לתחרות...

Pro modder

Recommended Posts

אני מאמין שעם 15 משתתפים

ואני מניח שכ-50 חברי פורום [לא כולל משתתפים יגיעו]

ופרסום נכון באתרים כמו YNET WALLA NANA ואפילו באתר של החברה הנותנת חסות

ופרסום מפה לאוזן של חברי הפורום

אפשר להגיע גם לכ-200 איש שזה מכובד בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

200 איש זה שאיפה אופטימית מאוד. למסיבות רשת גדולות עם פרסום באתרי קהילות וטורנירים רבים מגיעים בממוצע 500-750 איש. למוקדמות אליפות עולם ואירועים בסדר גודל דומה מגיעים קרוב ל 1000 אנשים. לתחרות מודינג נטו אני לא מאמין שידיעו יותר מידי. אפשר להוסיף תחרות לאוברקלוקינג אולי אטרקציות נוספות. קחו בחשבון שמנכ"ל .פרו, ניצן, עבר לעבוד ב VGAMES והמקורות שלי אומרים שתהיה מסיבת גדולה בעוד כמה חודשים. השאלה היא אם אתם רוצים לארגן משהו עצמאי או להתלבש על אירוע גדול באמת ששם גם החשיפה תהיה גדולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להתלבש על אירוע קיים..

לא צריך להיות Prophet כדי לדעת שתהיה מסיבת רשת גדולה בחודשים הקרובים.. 8)

בטח בחנוכה הם מתכננים משהו.

מה יש לקחת בחשבון, שניצן עבר?

ניצן או זה שתמיד הרמים את כל האירועים של .. בגלל שהוא עבר רוב הסיכויים שלגיימר יקח קצת זמן לארגן משהו כזה..

ולVGAMES אין שום מוניטין וניסיון באירועים כאלו....

ניראה מה יהיה ..

בכל מקרה תהיה תחרות, גם אם "הגדולים" לא יארגנו אירוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים שמבחינת חשיפה - להתלבש על אירוע של או משהו כזה זה עדיף.

מצד שני, רוב הקהל שם הוא ילדים שמתעניינים בלשחק קאונטר(בלי להעליב) ותו לא. אז זה גם שיקול שצריך לקחת בחשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה כבר יאפשרו לנו לעשות מה שאנחנו רוצים באירוע קיים? כלומר כמה שטח וזמן יתנו לנו ( אני באמת שואל ולא ציני)?

אבל מצד שני, אן נערוך אירוע משלנו של תחרות בלבד, כמה כבר הוא יארך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שנערוך תחרות לבד בלי אירוע ב"גב" ..

התחרות חייבת להיכנס לאירוע גדול.

שטח וזמן זה לא בעיה.. בתחרות הקודמת הוקצה שטח (זה לא צריך להיות משהו יותר מידי גדול , משהו כמו 5X5 מטר יספיק בשביל להעמיד כמה שולחנות ולהציג עליהם את המחשבים).. גם זמן זה לא בעייתי כי ברגע שמוקצה לך שטח אין משהו אחר לעשות בו מלבד התחרות , מה עוד שזה במקביל לאירוע הגדול ומשמש אטרקציה להרבה אנשים.

מה שצריך זה אישור של מארגני האירוע ואני בטוח שעם קצת הסברה והצגת יתרונות נוכל להשיג אישור כזה, במיוחד אם זה ממישהו שעוסק בתחום הגיימניג והחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להגביל את האירוע רק לתחרות?

למה לא להציע כמה הרצאות בסיסיות\דיונים מתקדמים במודינג כמו שעושים בכל פגישת קוד פתוח\לינוקס.

זה יכול למשוך עוד אנשים מתחילים שלא ראו דרמל בחיים(כמוני), לתת עוד נפח לאירוע, ובכלל להיות מאוד מעניין.

אם כבר משלבים את האירוע עם אירוע אחר, אז לדעתי אירוע שהוא יותר בכיוון של חומרה או יתאים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה לי רעיון שיכול להיות משו אדיר

מודינג של האירוע

אנשים שיתנדבו ישבו בשולחנות

וילמדו אנשים שרוצים בקטנה איך משתמשים בדרמל

הסבר קצר על דיסקיות וכו'

ויהיה שולחן עם 4-5 או יותר

שכולם יכולים לנסות עליהם דברים אבל עם השגחה כדי לא להרוס סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שהמארגנים של הארוע שניכנס בו ( בתקוה שיהיה אחד כזה ), יסקימו לעשות דברים כזה עם דרמל? מרעיש מדי.

אבל מדריכים ודיונים נראים ממש אחלה :xyxthumbs:

ואני בטוח שכל ארוע של מחשבים ישמח לקבל אותנו אחרי שנראה לו את הפרויקטים המדהימים שיש פה באתר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אכן צודק.

עדיין אפשר להביא כלים ומכשירים שמשתמשים בהם למודינג , להסביר עליהם , להראות איך משתמשים בהם וללמד אנשים שלא יודעים- בסיסי כמו חיתוך חלון, חיבורי לדים ותאורה, הוספת מאווררים ופתחי אוורר.. זה יכול להעשות על יבש תוך דגש על הטכניקה.

בנוסף אפשר לייעץ בכל מה שקשור לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיה דגש גדול על באירוע אז למה שלא יהיו הדגמות על רטוב?

חוץ מזה תמיד אפשר לתפוס פינה\כיתה ולעשות את זה ואני בספק שזה יפריע למישהו. או שאפשר לצמצם סדנה כזאת לחצי שעה-40 דקות ככה.

גם על יבש זה טוב בכל מקרה... אבל אין כמו לתת לאנשים חדשים להתנסות. מאוד קשה לעשות צעדים ראשונים במודינג למי שלא התנסה בזה בכלל. הסיבה היחידה שהפרוייקט שלי יצא כמעט בלי פשלות היא אבא שלי. מה לעשות בדור שלנו אפשר להיות מומחה מחשבים אבל לא לדעת איך להשתמש במלחם.

אני בן 22 ורק לפני יומיים למדתי שימוש בסיסי במלחם.

אני לא מנסה להתנשא כי אני חדש מאוד בתחום, אבל אני חושב שלא צריך לנסות להחביא את המודינג מאחורי דברים אחרים. במידה וזה כן יהיה חלק מאירוע גדול אחר, אז צריך לתת לנושא דגש מאוד גדול. הסיבה שאין לזה קהל בארץ היא כי זה נושא לא מוכר(וגם דורש קצת עבודה פיזית). זה לא שאנשים לא מתעניינים בזה לדעתי, הם פשוט לא מכירים את זה.

שאלה לפרו מודר: קודם כל - כל הכבוד על היוזמה. אמרת שחנויות מחשבים מראות התעניינות. זה קצת מפתיע אותי... אתה מכיר שם אנשים או שסתם התקשרת? קשה לי לראות את החנויות העצלניות והממוסחרות בארץ לוקחות כזה דבר ברצינות מסתם אחד שמתקשר בלי להכיר מישהו מאחורי הקלעים.

מה לעשות.. הכל קומבינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל אני חייב להגיד שכל הכבוד על היוזמה.

שנית, אני אצטרך לדכא קצת את השימחה ולהגיד שכרגע לא מתוכננת תחרות כזאת בגלל הרבה פרויקטים אחרים. כמובן אחד הפרויקטים הגדולים ביותר כרגע זה חגיגות 5 השנים לאתר.

שלישית, לארגן מקום, פרסום ומשתתפים לארוע כדוגמת ההצעה של pro modder דורש הרבה מאוד כסף, זמן פנוי ותמיכה כלכלית. אין לנו כרגע את האפשרות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...