הגיע הזמן לתחרות... - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לתחרות...

Pro modder

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן. הארגון הוא שלנו אבל התחרות תיהיה כלל ארצית.

יש הרבה אנשים שעושים והם לא נמצאים בפורום. אני אישית מכיר כאלו.

לבנתיים אני יוצר קשר עם חניות לציוד ומחשבים ואני יכול להגיד לכם שיש ניצני התעניינות. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pro modder, פיסי טיפ זה לא אתר רציני כבר 4 שנים... לפחות... ובשנה האחרונה הוא בכלל לא פעיל...

לגבי מה שאמרת על המנהלים, אז הם בסדר... זה לא שהם מקבלים כסף על העבודה שהם עושים פה, ויש להם חיים אחרים חוץ מהאתר, ככה שהם לא דורשים שימון וכו, הם צריכים בעיקר זמן פנוי (אני חושב).

לגבי התחרות, אני אישית נגד תחרות כזו בארץ, כי זה די ברור שמי שהשקיע הכי הרבה כסף בפרוייקט (שם כל מיני דברים זוהרים ונוצצים, ויקרים= החל במארזים, ועד סליבים זוהרים, פאן באסים יקרים, מערכות מים...) יזכה, ואנשים שלוקחים קופסאות שימורים ועושים מהם משהו באמת יפה, עם השקעה של שעות עבודה ותכנון יהיו בעדיפות נמוכה יותר... הזוכה בתחרות האחרונה שקראתי עליה הייה אשכרה חתונה דרוזית בקופסה ולא משהו מושקע באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אפשר לעשות שיטת שופטים + הצבעה

זאת אומרת מספר שופטים [5 לדוגמא] שההחלטה שלהם תקבע חצי מהציון הכולל של כל מארז

ומספר ההצבעות יקבע את חציו השני של הציון

וכך גם פרויקטים מושקעים באמת יוכלו לזכות ולא רק עצי חג מולד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pro modder, פיסי טיפ זה לא אתר רציני כבר 4 שנים... לפחות... ובשנה האחרונה הוא בכלל לא פעיל...

לגבי מה שאמרת על המנהלים, אז הם בסדר... זה לא שהם מקבלים כסף על העבודה שהם עושים פה, ויש להם חיים אחרים חוץ מהאתר, ככה שהם לא דורשים שימון וכו, הם צריכים בעיקר זמן פנוי (אני חושב).

לגבי התחרות, אני אישית נגד תחרות כזו בארץ, כי זה די ברור שמי שהשקיע הכי הרבה כסף בפרוייקט (שם כל מיני דברים זוהרים ונוצצים, ויקרים= החל במארזים, ועד סליבים זוהרים, פאן באסים יקרים, מערכות קירור מים...) יזכה, ואנשים שלוקחים קופסאות שימורים ועושים מהם משהו באמת יפה, עם השקעה של שעות עבודה ותכנון יהיו בעדיפות נמוכה יותר... הזוכה בתחרות האחרונה שקראתי עליה הייה אשכרה חתונה דרוזית בקופסה ולא משהו מושקע באמת...

אני לא חושב שמישהו שיבוא לתחרות עם 100% קנוי יזכה במקום הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד כמשהו שעורך כאלה ארועים , משתתף ואף זכה בכמה , לארוע כזה , לא משנה כמה חשיפה תהיה לו לא יגיעו למעלה מ100 איש... כמות המשתתפים לא תהיה מעל 15...

ארצנו הקטנטונת לא מוכנה עדיין :| אתר אחד לא מספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"למה לא? תעשה תחרות עולמית!!

נישלח אם פליירים שיזרקו בכל הערים בעולם !!! (כולל כרטיס טיסה לישראל...) אתם חולמים..."

מאיפה אתה יודע מה אפשרי ומה לא? למה אתה מארגן את זה?

אני לא אוהב שזורקים מילים סתם.

----------------------------------------------

"IG"

לגבי התחרות, אני אישית נגד תחרות כזו בארץ, כי זה די ברור שמי שהשקיע הכי הרבה כסף בפרוייקט (שם כל מיני דברים זוהרים ונוצצים, ויקרים= החל במארזים, ועד סליבים זוהרים, פאן באסים יקרים, מערכות מים...) יזכה, ואנשים שלוקחים קופסאות שימורים ועושים מהם משהו באמת יפה, עם השקעה של שעות עבודה ותכנון יהיו בעדיפות נמוכה יותר... הזוכה בתחרות האחרונה שקראתי עליה הייה אשכרה חתונה דרוזית בקופסה ולא משהו מושקע באמת...

-----------------------------------------

יודע מה.

אם אני מוכן להשקיע בפורום כמה ימים בשבוע ותאמין לי שאני עסוק מאוד גם הם יכולים.

וכן אני חושב שהם צריכים שימון. איך מנהל יכול לראות דיון כזה על תחרות להעביר אותו מנקודה A לנקודה B ואפילו לא להגיד מילה אחת על הנושא עצמו.

אני ממש לא מסכים איתך.

תתפלא אבל ב-300 שקל אתה יכול לעשות מארז מרשים מאוד, מנסיון.

ואם הפרס בשווי 1000-2000 ש"ח זה שווה.

תעשה את השיקולים שלך אף אחד לא מכריח אותך להשתתף.

פאן בסים יקרים ומערכות מים לא משפיעים בשיט. תסלח לי על השפה.

אם אתה מדבר על הזוכה בפרס הראשון ניראה לי שקצת נפלת על הראש..

אני מכיר אשית את מי שזכה בפרס הראשון, הושקעו +60 שעות עבודה בכל המארז והוא תוכנן מאפס לפרטי פרטים.

והוא ממש ממש לא נראה כמו מה שאמרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pro modder אתה צודק בקשר לזוכים במקום הראשון אני ראיתי בעיניים שלי את המארז והגיע להם לזכות הם באמת השקיעו אבל מי שזככה מקום שני זכה רק כי היה לו מערכת קרור מים יקרה.....חוץ מזה הוא רק עשה חלון מסכן למארז וזהו :screwy: כשהשופטים ראו מערכת קרור מים הם התלהבו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pro modder, זה שאתה משקיע לא אומר שכולם עכשו חייבים להשקיע משהו... בגלל זה קוראים לזה התנדבות... לגבי ההעברה, אז זה בטח אחד מהמודרייטורים העביר ולא מנהל ראשי. (לא בדקתי...)

ואני לא חושב שאתה מדבר על אותה תחרות שאני מדבר עליה... כי בתחרות שאני מדבר עליה באמת שלא הושקע זמן על עיצוב ומודיפיקאציה של המארז חוץ מהזמן שדרוש להתקנת המנורות, מערכת המים ואולי סליבינג... ומבחינתי, חלון מרובע זה לא , וזה לא משנה כמה צ'אקאלאקות, פליקרים וזיקוקים תשים בקופסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...