הגיע הזמן לתחרות... - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לתחרות...

Pro modder

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שהעביר הוא MoRtZkInG שהוא מנהל צוות החדשות ומנהל ראשי אם אתם רוצים לדעת ( לא שאני מתלונן על משהו ).

ואתה מדבר כאילו הוא הכריח מישהו להתנדב, אתה לא רוצה אז אל תעשה כלום, אבל אתה לא חייב לקום נגד הרעיון שלו, מספיק לומר שאתה לא מעונין.

ואני ראיתי באתר תמונות של המארזים הזוכים בתחרות מסוימת ואני חייב לומר שרואים שהושקע בהם מאמץ רב ולא רק כסף.

המקום הראשון השקיע גם בספוג שאוטם רעש, מסך LCD וחיישני טמ"פ, אז אל תזלזל.

חוץ מזה, מי אמר שזה יהיה אותו הדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת זה מנהל ראשי..

הם לא חייבים שום דבר.

אבל מן הראוי שמנהל פורום יראה איזו שהיא התייחסות לנושא.

ואם אין לו מה להגיד לך? :nixweiss:

על איזו תחרות אתם מדברים?

וואללה לא זוכר באיזה תחרות זה הייה... נראה לי עוד באיזה תחרות של פיסי טיפ... לא סגור על זה...

המקום הראשון השקיע גם בספוג שאוטם רעש

קנוי

מסך LCD

קנוי (או מפורק ממכשיר אחר... אבל לא נראה לי...)

וחיישני טמ"פ

קנוי.

בקיצור, *זילזול*.

אני מדבר על השקעה כמו בניית חלקים מאפס, חריטות מיוחדות, חיתוכים מיוחדים... שהמארז לא יראה כמו כל מארז אחר כשמכבים את האורות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז צריך להישפט לפי כמה קטגוריות (לדעתי)

יצירתיות

מקוריות

ביצוע (איכות הבניה, חיתוך, צביעה)

אחידות ( מארז עם קווי מתאר ולא סתם חיתוכים וחלונות בלי דשר אחד לשני)

פרטים (תשומת לב לפרטים הקטנים גם אם לא רואים את זה במבט ראשון כמו פנים המארז, סידור כבלים, תאורה מיוחדת, בניית חלקים מ אפס)

בשום מקרה השופטים לא צריכים להתחשב בכמות הכסף שהושקעה בפרוייקט. לא להתלהב ממערכות מים נטו. אם בן אדם עשה משהו מיוחד שמשתלב בעיצוב המארז ומחמיא לו אז זה הולך ל אחידות ו פרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אתם מדברים סרק וסתם מנסים לרפות את ידיו של מציע ההצעה.

נו באמת... הבעייה הגדולה בתחרות שכזאת היא איך לבחור את המנצח בצורה הוגנת? תראו את כוכב נולד או מלכת היופי - בד"כ לא בוחרים את ההכי טוב ועדיין... אוי הרייטינג... :)

לא חסר דרכים להפוך את התחרות להוגנת יותר אם זאת הבעייה. פשוט צריך להשקיע מחשבה בבחירת השופטים, וצריך לעשות טבלת פרמטרים שעל פיהן ישפטו את המחשבים המתחרים. כך למשל, ייבדקו פרמטרים כמו רמת אילתור והמצאת דברים חדשים, רמת דיוק העבודה, הקושי, וכן גם מראה כללי. בסוף עושים ממוצע או איזה נוסחה שיחליטו מראש שתהיה הוגנת מספיק.

אפשר גם תמיד לחלק את המחשבים לכמה קטגוריות כספיות(מארז שהמודינג שלו עלה עד X, מארז שהמודינג שלו עלה עד X+500 וכיוצ"ב). זה כמובן בתנאי שיש מספיק מתחרים.

ועוד דבר מאוד חשוב - הטעות שלכם שאתם רוצים לפרסם רק בקהילות המודינג. קהילות המודינג בארץ יספקו את המשתתפים. אבל לטעמי, יש המונים של חובבי מחשבים שישמחו להגיע לאירוע כזה רק בשביל לצפות בו וללמוד קצת.

אני למשל, עד לפני חודש לא ידעתי מה זה ושקיים כזה דבר. אבל אני רואה את עצמי כחובב מושבע של מחשבים מגיל 0. ברגע שגיליתי את האתר הזה(בכלל בלי קשר - בעת שעשיתי אובר קלוק) וראיתי את העבודות של האנשים כאן - התאהבתי ואפילו קינאתי.

אז חבר'ה במקום להגיד למה אי אפשר, תנסו למצוא דרכים שיפתרו את הסייגים שלכם. אני לא רוצה לדעת איך המחשב שלכם היה נראה אם הייתם חושבים עוד לפני שהתחלתם לעבוד על המחשב על כל הסיבות שזה קשה ולא אפשרי.

עריכה: ssR - 5 דקות הבדל ורשמנו דברים דומים :). לפחות בחלק מההודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כלום לא יילך בלי מישהו שייתן חסות [שכירת מקום ופרס כספי או פרס כלשהו לזוכי התחרות, פרסום התחרות]

אחרי שיש חסות אפשר להמשיך לארגן ולפרסם בהרבה מאוד מקומות ולא רק כך שיגיעו הרבה אנשים

לארגן את התחרות בצורה מקצועית ככל שניתן עם פרמטרים ברורים

ורק לאחר כל זה אפשר יהיה באמת לארגן את האירוע

אבל בראש ובראשונה חייבים חסות, אפשר של חברה אחת או חנות ואפשר של כמה

אבל בלי חסות אין בכלל מה להמשיך לדון בזה כי זה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני ראיתי באתר תמונות של המארזים הזוכים בתחרות מסוימת ואני חייב לומר שרואים שהושקע בהם מאמץ רב ולא רק כסף.

המקום הראשון השקיע גם בספוג שאוטם רעש, מסך LCD וחיישני טמ"פ, אז אל תזלזל.

הא שלי :) ... ולגאון שהגיב אחריו.... הכל אבל הכל.. נבנה מ0 כולל המערכת מים...

והמדובר כאן על זה:

Rotation%20of%20P1050029_resize.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחסויות. אני בקשר כבר כמה ימים עם חניות המחשבים\מודינג בארץ החל מפנדה,נועה מחשבים, KSP, ירדן פיסי, סידי לוג ועוד.

אני עושה מאמץ לדאוג שתיהיה חסות לתחרות.

כמו שאמרתי באחת ההודעות הקודמות, יש ניצנים של התעניינות וזה חשוב לכולנו.

יש מודעות לענף המודינג ואף אנשים שדיברתי איתם מתעניינים ומבקשים פרטים על הנושא.

כמובן שכל בעל עסק מחפש פוטנציאל כלכלי ועל כן עלינו לשלב את התחרות באירוע יחסית גדול שיספק את האינטרסים שלנו ושלו.

אני רואה שמצד חברי הפורום יש התעניינות ולדעתי זה הדבר החשוב ביותר, ככל שתיהיו מעורבים ותשתפו עוד אנשים, כך הסיכוי שמשהו טוב יצא מזה גדל.

---

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא שלי :) ... ולגאון שהגיב אחריו.... הכל אבל הכל.. נבנה מ0 כולל המערכת מים...

והמדובר כאן על זה:

Rotation%20of%20P1050029_resize.JPG

אז הנה לך, מאחר שזהו המודינג היחידי שחשבתה שהוא כולו קנוי, ועכשיו אתה יודע שהוא לא אז זה מראה לך עד כמה השיפוט הגון.

ושוב, יצא לך מדהים :hi: :hi: :hi: אם פתחתה ת'רד ביומני פרויקטים על הפרויקט הזה אני אשמח אם תתן לי קישור :xyxthumbs:

ובחזרה לנושא...

זה באמת נחמד הרעיון של לעשות קטגוריות לפי כמה כסף הושקע במודינג, אבל זה בעיה עכשיו לחשב הכול, ובגלל דבר אחד לדוגמא שעלה הרבה אז צריך לשים אותו בקטגוריה אחרת? חוצמזה שאין כלכך הרבה פרויקטים ולא יהיה מספיק כסף לכל הפרסים.

וכמו שנאמר, חייבים למצוא ספונסרים, וכל הכבוד ל- Pro modder על היוזמה, אם תמשיך כך אני בטוח שיצא מזה משהו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחסויות. אני בקשר כבר כמה ימים עם חניות המחשבים\מודינג בארץ החל מפנדה,נועה מחשבים, KSP, ירדן פיסי, סידי לוג ועוד.

אני עושה מאמץ לדאוג שתיהיה חסות לתחרות.

כמו שאמרתי באחת ההודעות הקודמות, יש ניצנים של התעניינות וזה חשוב לכולנו.

יש מודעות לענף המודינג ואף אנשים שדיברתי איתם מתעניינים ומבקשים פרטים על הנושא.

כמובן שכל בעל עסק מחפש פוטנציאל כלכלי ועל כן עלינו לשלב את התחרות באירוע יחסית גדול שיספק את האינטרסים שלנו ושלו.

אני רואה שמצד חברי הפורום יש התעניינות ולדעתי זה הדבר החשוב ביותר, ככל שתיהיו מעורבים ותשתפו עוד אנשים, כך הסיכוי שמשהו טוב יצא מזה גדל.

---

אני יותר מאשמח אם בסופו של דבר תהיה תחרות מאורגנת והכל

ואני מאמין שיש מעל 15 משתתפים [שזה בתור התחלה כבר טוב]

אבל אין אירוע גדול לשלב את זה בתוכו

ולדעתי זה בפני עצמו יכול להיות אירוע גדול מספיק

כל מה שצריך זה פרסום וארגון נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...