איזה מעבד הכי חזק היום קיים בשוק??? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד הכי חזק היום קיים בשוק???

galh_5

Recommended Posts

למה בחרת דווקא ב-Azul? אני זוכר שבזמנו דווקא ראיתי התרשמות טובה מאוד מה-Itanium 2 של בתור בעל יכולות עיבוד גבוהות ביותר.

אבל אלו כבר למחשבי על שדורשים מיוחדת. אני לא מניח שלזה התכוון פותח התראד...

Azul מיצרת מספר מוצרים, הVega הוא יחידת העיבוד הבודדה (והזמינה לרכישה) החזקה ביותר כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

X6800 הוא למגזר high-end של השוק ה"ביתי" (שום בית לא באמת צריך מעבד כזה נכון להיום :-\)

עד כמה שאני יודע הדגמים החזקים של קור 2 למגזר של השרתים עדיין תחת פיתוח

מסכים , היחידים שבאמת צריכים את זה זה אוברקלוקרים חסריי גבולות (גם בכיס)

יחידת העיבוד היעילה וה"חזקה" ביותר לתחום השרתים היא הAzul .

למה בחרת דווקא ב-Azul? אני זוכר שבזמנו דווקא ראיתי התרשמות טובה מאוד מה-Itanium 2 של בתור בעל יכולות עיבוד גבוהות ביותר.

אבל אלו כבר למחשבי על שדורשים מיוחדת. אני לא מניח שלזה התכוון פותח התראד...

Azul מיצרת מספר מוצרים, הVega הוא יחידת העיבוד הבודדה (והזמינה לרכישה) החזקה ביותר כרגע.

תנו הסבר בבקשה למה זה AZUL VEGA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, הAzul מציג 24 ליבות פעילות ותמיכה מורחבת למאות ערוצי זיכרון.

הVega בנוסף מציג טכנולוגיה יחודית של עיבוד סביבתי, מה שאומר שכל העיבודים נערכים תחת סביבה פנימית ללא עיבוד ממוקד (הכולל מעבר מידע > עיבוד + משיכת מטמון > מחלוקת רוחב פס).

יחידת עיבוד גאונית, שבמידה ולא מספקת תומכת בעד 16 יחידות במקביל.

הAzul 2 אמור להתחרות בIBM Multi Step Kilocore/Serium.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שה Vega באמת חזק אבל הוא מאוד יעודי לפלטפורמות שירותי רשת ולא ניראה לי שהוא יריץ טוב FEAR לדוגמא.

המעבד באמת חדשני וכשאינטל ו AMD נאבקים בדרך ל 4 ליבות Azul כבר הציגו מעבד 24 ליבות אמיתי ובדרך ל 48 ליבות.

הוא מיועד להריץ ישומי JAVA ולהיות מחובר לרשת כדי לתת את השירותים הנחוצים. שפת המכונה שלו או הפקודות בהם הוא תומך חסויות כי זה לא משנה היות ומריצים עליו רק ישומי JAVA.

כמו כן יש גאוניות גם ביכולת ההרחבה וחיבור עד 16 מעבדים ליצירת מכונה עם 384 ליבות העובדות במקביל.

בקיצור יחידת העיבוד החזקה והדחוסה בעולם. הכי הרבה מחשב לנפח וקילו-וואט חשמל.

http://news.taborcommunications.com/msgget.jsp?mid=462456&xsl=story.xsl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שה באמת חזק אבל הוא מאוד יעודי לפלטפורמות שירותי ולא ניראה לי שהוא יריץ טוב FEAR לדוגמא.

המעבד באמת חדשני וכשאינטל ו נאבקים בדרך ל 4 ליבות Azul כבר הציגו מעבד 24 ליבות אמיתי ובדרך ל 48 ליבות.

הוא מיועד להריץ ישומי JAVA ולהיות מחובר לרשת כדי לתת את השירותים הנחוצים. שפת המכונה שלו או הפקודות בהם הוא תומך חסויות כי זה לא משנה היות ומריצים עליו רק ישומי JAVA.

כמו כן יש גאוניות גם ביכולת ההרחבה וחיבור עד 16 ליצירת מכונה עם 384 ליבות העובדות במקביל.

בקיצור יחידת העיבוד החזקה והדחוסה בעולם. הכי הרבה מחשב לנפח וקילו-וואט חשמל.

http://news.taborcommunications.com/msgget.jsp?mid=462456&xsl=story.xsl

וואוו , כזה דבר כנראה צריך להפעיל עם גנרטור ייעודי (מובנה למשל :lol:) בשביל למנוע ממנו להפיל את תחנות הכוח של ישראל... בקיצור , אבל מבחינת השוק הבייתי (רובנו מתעסקים בניידים ונייחים ולא בשרתים קטלניים עם כמות ליבות שהיא חזקה של 4...) המעבד החזק ביותר בעולם בכלל ושל אינטל בפרט זה CORE 2 X-TREAM X6800 , ושל זה (אם אני לא טועה טעות חמורה) 64 FX-64 AM2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו , כזה דבר כנראה צריך להפעיל עם גנרטור ייעודי (מובנה למשל :lol:) בשביל למנוע ממנו להפיל את תחנות הכוח של ישראל... בקיצור , אבל מבחינת השוק הבייתי (רובנו מתעסקים בניידים ונייחים ולא בשרתים קטלניים עם כמות ליבות שהיא חזקה של 4...) המעבד החזק ביותר בעולם בכלל ושל אינטל בפרט זה CORE 2 X-TREAM X6800 , ושל זה (אם אני לא טועה טעות חמורה) 64 FX-64 AM2

ברמת העיבוד המדוברת, ביצועי הAMD 64 FX-62 והIntel 2 X6800 זהים.

לכן, אף אחד מהם לא יכול להיות "המעבד החזק ביותר".

אני נוטה לחשוב שמדובר בוריאציה של PowerPC WC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת העיבוד המדוברת, ביצועי הAMD 64 FX-62 והIntel 2 X6800 זהים.

לכן, אף אחד מהם לא יכול להיות "המעבד החזק ביותר".

אני נוטה לחשוב שמדובר בוריאציה של PowerPC WC.

הם לא , מעבד ייחסי הציבור (והדאווין בפניי האוברקלוקרים) של עובר את הFX-62 במהירויות סטוק , והFX-62 משווה רק תחת , ועוד לא דיברנו על מבחנים לX6800 כשהוא באובר המקסימלי שלו (עם קרור אקסטרימי במיוחד , זיכרונות מעולים , ספק מחששממלל ולוח אם תותח הוא יכול לדעתי לעבוד את מחסום ה 6G...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא , מעבד ייחסי הציבור (והדאווין בפניי האוברקלוקרים) של עובר את הFX-62 במהירויות סטוק , והFX-62 משווה רק תחת , ועוד לא דיברנו על מבחנים לX6800 כשהוא באובר המקסימלי שלו (עם קרור אקסטרימי במיוחד , זיכרונות מעולים , ספק מחששממלל ולוח אם תותח הוא יכול לדעתי לעבוד את מחסום ה 6G...)

חמוד, הסטיות שאתה מחשיב כהבדל מוחלט הן למעשה הפרשי ביצועים קלים.

ההבדלים בין המעבדים המדוברים לחזקים באמת טיפה יותר משמעותיים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד, הסטיות שאתה מחשיב כהבדל מוחלט הן למעשה הפרשי ביצועים קלים.

ההבדלים בין המעבדים המדוברים לחזקים באמת טיפה יותר משמעותיים. ;)

א. תודה על המחמאה :cool2:

ב. אכן לא מדובר בהבדל משמעותי , אבל עדיין קיים

חבר'ה תודה רבה על שעניתים לשאלה

חח יאו איך אני מפנטז על המעבדים האלה

לא מזמן קניתי את המעבד:

amd dual socket am2 2.2 ghz 1 mb

בשביל זה אנחנו פה , וכולנו מפנטזים כמוך על כאלה (לא כי אנחנו באמת צריכים אותם :lol:) , אבל זולים פי 3 בערך אתה יכול לשוות למעבד הזה עם אוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום, במידה ואתה מעוניין במעבד ממש חזק מלא את הצעדים הבאים:

• גייס סכום מכובד של 25,000,000$ US.
  • פנה אל ובקש יחידת עיבוד מבוססת ערוצים אשר יכולה לתפקד תחת ממשק עיבוד גמיש.
  • על הדרך תפתח תשתית התומכת ביחידה המדוברת.
  • תצחק על המחשב החלש של ביל גייטס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום, במידה ואתה מעוניין במעבד ממש חזק מלא את הצעדים הבאים:

• גייס סכום מכובד של 25,000,000$ US.
  • פנה אל ובקש יחידת עיבוד מבוססת ערוצים אשר יכולה לתפקד תחת ממשק עיבוד גמיש.
  • על הדרך תפתח תשתית התומכת ביחידה המדוברת.
  • תצחק על המחשב החלש של ביל גייטס.

:lol: :lol: :lol: זה היה טוב...

בכל מקרה, אם אתה ממש הולך לקנות מעבד חזק , C2D E6600 (CORE TYPE : CONROE) box deal יספיק לך בהחלט , לא משנה אפילו לאיזו מטרה כל עוד היא לא שרת (לשרתים יש את המחשבים הקטלניים שדיברנו עלייהם קודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן,

במסגרת הפנטזיות, אתה אמרת את זה:

אתה כנראה לא הבנת אותי נכון כשאמרתי:

הכי הרבה מחשב לנפח וקילו-וואט חשמל.

אם ניקח לדוגמא מסד (rack) של מחשבים שנמצא בשימוש מסחרי, כלומר מסגרת מתכת ברוחב 19 אינטש ובגובה אדם+ שמשמשת להתקנת המחשבים, ונמלא אותו בשרתים (דקים 1U) של לדוגמא עם 2 מעבדי נוכל להתקין על מסד אחד 42 שרתים כולל כמובן המאווררים הנוספים ספקים וכל מה שנחוץ במסד.

מסד כזה בטכנולוגיית DELL/INTEL יכלול 84 ליבות ו 168GB ויצרוך כ 23KW חשמל.

לעומתו אם נמלא את המסד הנ"ל ביחידות של Azul נקבל 1248 ליבות 800GB וצריכה של 9KW חשמל.

כלומר ההפך מתחנת כח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...