לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

תעשה חשבון לבד. יש לך מענק עתודאים של 8.5k, יש לך מלגה מעתידים 0/7.5k/15k, ואולי יש לך כסף עכשיו בחשבון. תחסר מזה: שכ"ל הוא בערך 9k לשנה, מעונות (בב"ג) הם בערך 600 לחודש, אוכל, נסיעות, אולי ספר או שניים, אלכוהול (חשוב ביותר). אם אתה במינוס, תצטרך לעבוד או לבקש כסף מההורים.

יש כל מני שטויות של אגודת הסטודנטים אחרי הלימודים אם זה מעניין אותך, פינגפונג, הרצאות, קורס בישול וכד'. לפחות כך זה בבן גוריון.

מה זה מענק עתודאים?

מלגה אני אמור לקבל 15K

וממתי צריך לשלם גם שכ"ל בעתידים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי שאלה...

התקבלתי לעתידים ואני צריך להתחיל ללמוד במכינה כי הציונים שלי לא מספיקים להנדסת חשמל..אמרתי להם שאני רוצה ללמוד במכינת הטכניון וזה מה שחשבתי שאני הולך לעשות עד השבוע..אבל פתאום הם מתקשרים ואומרים לי שאני הולך למכינה של אוניברסיטת תל אביב ואי אפשר לשנות את זה,קיצר..ביאסו אותי רצח

למישהו גם קרה דבר כזה?

ואיך המכינה והמעונות(אני גר בצפון אז אני מקבל) של תל אביב לעומת של הטכניון?

תגיד תודה, המכינה של הטכניון הרבה הרבה יותר קשה מזו של תל אביב, עדיין יש לי פוביות משיעורי פיזיקה במכינה של הטכניון.

חכה חכה אתה תראה שתשמע סיפורים מזוויעים על הספר הסגול המושמץ של המכינה של הטכניון ואז תבין איזה סבל זה, משתמשים בו כדי להפחיד תלמידי מכינות.

בכל מקרה התוצאות בסוף זהות מבחינתכם, אז עדיף לך תל אביב שם קל יותר מבחינת המכינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד תודה, המכינה של הטכניון הרבה הרבה יותר קשה מזו של תל אביב, עדיין יש לי פוביות משיעורי פיזיקה במכינה של הטכניון.

חכה חכה אתה תראה שתשמע סיפורים מזוויעים על הספר הסגול המושמץ של המכינה של הטכניון ואז תבין איזה סבל זה, משתמשים בו כדי להפחיד תלמידי מכינות.

בכל מקרה התוצאות בסוף זהות מבחינתכם, אז עדיף לך תל אביב שם קל יותר מבחינת המכינה.

חחחחחח.. חברים שלי התחילו לעשות שם קדם מכינה והם אמרו לי קשה קשה אבל הייתי נעול על הטכניון והשינוי הזה בילבל אותי, תודה על התשובה.

מישהו יודע איך המעונות בתל אביב?

ו Gosha, גם מי שבעתידים הולך לקבל את המענק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לדאוג, ידאגו לנו שם.

יאללה, צריך להתחיל להיפרד מהפריפריה ;D

הבעיה שהאוניברסיטה כבר רוצים תשלום ראשוני על המעונות ואין לי גרוש על התחת חחחח, וצודק...צריך להגיד די לשעמום ולעבור למקום מעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש פה הרבה עתודאים\ מועמדים לעתודה.

היות וגם אני כזה רציתי לדעת מתי אמורים לקבל את התשובות הסופיות מהעתודה...?

נ.ב- עכשיו עד שאני אקבל את התשובה מעתודה אני לומד י"ג תוכנה, רציתי לדעת אם הנושאים שאני לומד שם יעזרו לי בתואר של מדעי המחשב.

מבני נתונים ויעילות, C, Java, מערכות הפעלה, SQL, אסמבלר וניתוח מערכות, או שהתואר עצמו (לפחות בשנה הראשונה) מתמקד רובו בתיאוריה ובמתמטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...