עכבר חדש לגיימרים עד 300 שקל - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר חדש לגיימרים עד 300 שקל

fireskill2

Recommended Posts

קנה עכבר חוטי נוסח הMX518 או הG5 (למרות שאני סולד ממנו כי יש לו רק כפתור אחד בצד וזה פשוט מחרפן אותי), קנה תופסן ייעודי לחוט העכבר או אפילו תכין אחד לבד, תהנה מכל רגע.

אם אתה חייב , לך על הG7, אבל תצפה מראש ל"כיף" שבהחלפת וטעינה קבועה שלהן.

איזה גיהנום עשית מזה

זה דווקא כיף ולא במרכאות

לוחצים על הכפתור והסוללה עפה החוצה בטיל

זה לוקח שתי שניות ועושים את זה פעם ביום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה לוקח בחשבון את ה-G7, אז אתה כמעט ולא תרגיש בהבדל בינו לבין ה-G5 ( ואפילו טוב יותר מעכברים אחרים ).

ובקשר לנוחות, זה ברור שאל חוי נוח יותר.

להחליף כל יום ( במקרה הרע ) זה בכלל לא בעיה, אני לא מבין למה אתם מתעצלים???

אולם אם למישהו לא אכפת שהעכבר שלו חוטי בכלל, אז עדיף לקחת חוטי שהוא זול יותר, ובמקרה של ה-G5 על פני ה-G7 הוא גם מגיע עם סט משקולות שיתאים את משקל העכבר בול למשתמש שזה נראה דבר ממש נוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוצא שימוש למשקולות שלו, העפתי אותן ביחד עם המחסנית.

למה שאני ארצה שמשהו שאני עושה איתו פעולות חוזרות במשך יום שלם יהיה יותר כבד?

כנראה היה להם מקום פנוי ומשקולות לא עולות כסף ועושות רושם נחמד. וגם זה אותו גוף כמו ה G7.

היו יכולים לשים עוד כפתור בצד שמאל אם כבר היה להם מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]have you tried playing with the weights? everybody thinks it's a gimmick until they try it. I found that 9 grams is the perfect weight for me and there's a real difference between no weight and 9 grams (up to 36 grams). more than just the weight itself there's also the importance of where you place the weights, as it will affect the balance of the mouse.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Of course I tried playing with the weights, I payed a premium price for them why wouldn't I try them. I happen to find that the perfect weight for me is 0(zero). In fact I have a dream where I just move my hand around effortlessly and control the cursor (like a conductor). That and just looking at the screen (looking has the added benefit of speed, no need to drag around the cursor over my dual monitor desktop from side to side (yea I love 2000dpi, makes my life easier ty very much).

So I still don't have any use for them, but that could very well be just me. I'm glad to hear at least someone has a use for them.

I still believe that if they had that much spare room they should have stuck something in there that would actually wow us. Colored LED's, another freakin left side button (don't get me started on that), maybe one of those little fans that cools the hand as you use the mouse, a right side button (?), anything would be nice - well I guess they put weights in there... lol.

BTW, a few weeks after getting mine I'm starting to hear a metallic noise when I press the scroll button (sometimes I hear it and sometimes I don't). I click it and I hear a metal object "flexing". Kinda hard to explain. Anyone else experiencing this?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוצא שימוש למשקולות שלו, העפתי אותן ביחד עם המחסנית.

למה שאני ארצה שמשהו שאני עושה איתו פעולות חוזרות במשך יום שלם יהיה יותר כבד?

כנראה היה להם מקום פנוי ומשקולות לא עולות כסף ועושות רושם נחמד. וגם זה אותו גוף כמו ה G7.

היו יכולים לשים עוד כפתור בצד שמאל אם כבר היה להם מקום...

זה דווקא נראה ממש נוח! אני אישית לא ניסיתי אבל אני כאחד שאוהב שהעכבריםפ כבדים ולא קלים וזולים כאלה, ואני הייתי שמח לכמה משקולות בעכבר שלי!

אני מציע לך לשחק עם המשקולות עד שתמצא את המשקל הנוח לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת את התגובה שלי כי היא הייתה באנגלית?

:lol: נראה ככה.

בכל מקרה, אני מאוד אוהב את ה-G5 שלי. אין לי ניסיון רציני עם ה-G7 אבל אני לא מת עליו.

בקשר לעיצוב של ה-G5, הוא אולטימטיבי בשבילי. המיקום של כל כפתור אידאלי ואין לי צורך בהמון כפתורים שיעשו כל מיני דברים מוזרים.

בנושא המשקולות, לדעתי, יש להן הרבה השפעה. בתור מכור (יותר נכון מכור לשעבר בתהליכי גמילה :)) ל-CS, אני מרגיש המון הבדל במשקלים שונים של העכבר. לא הרגשתי הרבה הבדל בעניין ה-COG אבל זה לא ממש שינה לי. אולי אני ינסה את זה.

אני לא בדיוק הבנתי מה הבעייה בסקרולר שלך. שלי עובד מצויין (גם לצדדים, גם בסקרולינג וגם בלחיצה) ואין ממנו שום רעש. אם העכבר שלך עדיין במסגרת אחרויות, הייתי מציע לך לבדוק את זה.

עוד + של ה-G5 הוא שהוא ממש נעים למגע. לפחות לדעתי. אני ממש נהנה ממנו ואני לא חושב שאף יתאכזב ממנו, במיוחד אם שיחקת עם עכבר ג'נרי עד עכשיו.

ד"א, יש מקום שאפשר להשיג את ה-G5 אפילו יותר זול. עלה לי 308 במזומן (חחח אין לי מושג איך אני זוכר זה היה מזמן). אני לא בטוח אם זה נחשב לפירסום חנות או משהו כזה אז רק בפרטי.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יהיה שום ספק, אני חולה על הG5. הוא לא מושלם אבל דווקא בגלל זה אני אוהב אותו. :xyxthumbs:

אולי אני באמת אנסה לממש את האחריות. אבל אני לא יודע אם רעש קטן מהגלגלת יאפשר לי לממש אותה. בכל מקרה או שיחזירו לי עכבר שעבר תיקון או שיתקנו את שלי (מה שלדעתי עדיף). אין הרבה סיכוי לקבל אחד חדש במקומו.

מישהו משתמש במשטח לעכבר ביחד עם הG5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאד איכותי הוא חובה עם ה-G5. הרגליות טפלון שלו נשרטות בקלות וזה יכול לפגוע בביצועים.

בקשר לאחריות, בשביל מה יש לזה חוט?! חחח תעשה איתו "כפרות" ותפגע בקיר. אני בטוח שיחליפו לך אותו :lol: טוב נו אולי לא אבל זה יהיה מצחיק ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת את התגובה שלי כי היא הייתה באנגלית?

בדיוק, בלי שחצנות את האנגלית שלי טובה ואני יכול להבין הכול, אבל למה לכתוב באנגלית, עכשיו מאוחר בלילה והיה לי יום עמוס היום ואין לי כוח, בשביל מה לכתוב באנגלית? זה מעצבן :pissed: מה הפוזה? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...