עכבר חדש לגיימרים עד 300 שקל - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר חדש לגיימרים עד 300 שקל

fireskill2

Recommended Posts

חברים, תרגעו. זה כולה דיון לגיטימי על עכברים ונוחות. לא צריך להסחף. לכל אחד יש את ההעדפות שלו, יכול להיות שלאחד יהיה נוח להרים ולהזיז עכבר של חצי קילו, לי אישית משימוש בשניהם הרגשתי שהמשקל של ה7 מאוד גבוה ביחס ל5, ולא היה לי נוח איתו, בעיקר בגלל זה. אין מה להשוות עכבר מחשב למשקולת כי אנחנו לא עוסקים בפיתוח גוף. אחד האלמנטים החשובים בעכבר הוא שיהיה לך נוח ונעים לתזוזה והפעלה, כי זה מה שאתה עושה איתו כל הזמן.

גש לחנות שמוכרת את כל העכברים הללו, בקש יפה להחזיק אותם ביד על משטח. שחק איתם שמאלה-ימינה וככה תוכל באמת להבין מה מתאים לך ומה לא.

לא קונים נעליים נוחות על פי תמונה, הולכים ומודדים. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר עכבר חוטי קל משקל של לוג'יטק בפחות מ-300 ש"ח אני ממליץ על MX-400 יש לו התאמה לגיימרים בדרייבר שלו לפי דרישתם. אמנם הוא חוטי אבל החוט שלו ישר ולא מתפתל כשמתחשק לו וקל להחליק אותו על כל משטח מאחר ויש לו כריות מטפלון.

אני מסכים עם כל הכותבים הנ"ל לגבי משקל מוגזם של עכברים אל חוטיים שהסוללות רק מוסיפות לתחושת הכבדות. לדעתי חבל להשקיע על אל חוטיים.

אם החוט מפריע לך קח כורסה עם גלגלים נמוכה מהשולחן הטה את המסך למטה אל ראשך ותזיז את העכבר על משענת היד של הכורסה. מובטחת לך גם נוחות ישיבה וגם תמיכה למרפק וכף היד והחוט - לא תרגיש שהוא בכלל נמצא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד מול מחשב לא מעט זמן ביום ואני *במקרה* גם משחק וההבדל במשקל לא מפריע לי בכלל. (ועבדתי גם עם MX518, וגם עם G5 וגם עם G7 וגם עם טראקבולים למיניהם והרשימה עוד ארוכה...)

מפריע לך "לסחוב" קופסאת קרונפלקס קטנה במשך הרבה זמן? אני אשאר שלא, ובאותה מידה עכבר שאפילו קל יותר לא יפריע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אשער*

זה לא לאג שקיבלתי זה שהחוט נפל

ואז צריך למשכוך אותו למעלה וזה מציק

תחשבו ככה המחשב על הריצפה ועכבר על שולחן ממש ליד המחשב באופן פיזיקי החוט ימשך למטה

אז זה מציק בגלל שהוא נופל

קח G5 ותמצא איזשהו עצם שולחני כבד יחסית, אני משתמש בשעון בתוך גלובוס מתכת, ושים בקצה של השולחן איפה שיורד חוט העכבר, ככה לא נופל החוט...

ולמי שעכבר של 175 גרם כבד, יש לו בעיות Oo

זה גם לא שאתה צריך להחזיק את ה175 גרם האלה (כלום בריבוע) באויר כל זמן השימוש, אתה רק מזיז אותו, זו לא עבודה בכלל... צריך להיות פדלאה רצינית כדי שהזזה של עכבר ששוקל 175 גרם במשך שמונה שעות תגרום ליד שלך להתעייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש עכבר יותר טוב לגיימרים מאשר ה-G5!!!

כמובן יש את ה-G7 שיש לו את אותם ביצועים רק שהוא אל חוטי, אולי אין לו לגים אבל אני בטוח שעצם העובדה שהוא אל חוטי קצת פוגעת בביצועים ולכן הוא אפילו קצת קצתק צקת פחות טוב מ-G5 ( אבל זה לא יורגש כלכך ), בנוסף ל-G5 יש את המשקולות האלו שעושות את העכבר ממש ממש נוח!

לך עליו ולא תצטער :xyxthumbs:

רק מעניין אותי איך יהיו העכברים החדשים שיוצרו בשיתוף של ו- RAZER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש עכבר יותר טוב לגיימרים מאשר ה-G5!!!

כמובן יש את ה-G7 שיש לו את אותם ביצועים רק שהוא אל חוטי, [glow=red,2,300]אולי אין לו לגים [/glow] אבל אני בטוח שעצם העובדה שהוא אל חוטי קצת פוגעת בביצועים ולכן הוא אפילו קצת קצתק צקת פחות טוב מ-G5 ( [glow=red,2,300]אבל זה לא יורגש כלכך [/glow] ), בנוסף ל-G5 יש את המשקולות האלו שעושות את העכבר ממש ממש נוח!

לך עליו ולא תצטער :xyxthumbs:

רק מעניין אותי איך יהיו העכברים החדשים שיוצרו בשיתוף של ו- RAZER

אז תן לי לתת לך עצה לחיים: אל סתם תגיב לפני שאתה קורא כמו שצריך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך בכל העצבים האלה אנשים, תרגעו קצת...

בקשר לנושא, אני מכיר טוב מאוד את הבעיה עם החוט הנופל, זה קיים אצלי. לא רק זה אלא גם כשאני מחזיק אותו שלא ייפול אז הוא נתקע בלמטה של המסך ומתחיל לדחוף בחזרה את העכבר אם אני מחליק אותו קדימה. לא משנה אם אתם לא מצליחים לדמיין את זה אבל העניין הוא שהכבל אצלי הוא פשוט קוץ בתחת, כך שגם אני מחפש פתרון .

עצתי לפותח הת'רד היא לקנות משהו בסגנון ה-G7 או ה-MX1000. אם אתה של ממש שחשובה לך כל עשירית שניה, אז תצטרך להתפשר על משהו חוטי שלדעתי MX518 או G5 יהיו מעולים בשבילך.

בנוגע לקניה עצמה, נכון שבנועה הוא נמצא במחיר זול של כ-300 ש"ח בלבד, אבל שים לב שאתה מקבל על זה רק שנת אחריות אחת בלבד! על אף שזו חנות רצינית למדי וקניתי ממנה פעמים רבות, אני לא חושב שזה יהיה כדאי הפעם מהסיבה שעכבר כמו MX1000 או G7 עובדים עם מיוחדת להם שאחרי כשנתיים וחצי עד שלושה אורך חייה יורד משמעותית, ולא תוכל להחליפה בקלות כמו סוללת AA. לכן אתה תצטרך את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך בכל העצבים האלה אנשים, תרגעו קצת...

בקשר לנושא, אני מכיר טוב מאוד את הבעיה עם החוט הנופל, זה קיים אצלי. לא רק זה אלא גם כשאני מחזיק אותו שלא ייפול אז הוא נתקע בלמטה של המסך ומתחיל לדחוף בחזרה את העכבר אם אני מחליק אותו קדימה. לא משנה אם אתם לא מצליחים לדמיין את זה אבל העניין הוא שהכבל אצלי הוא פשוט קוץ בתחת, כך שגם אני מחפש פתרון .

עצתי לפותח הת'רד היא לקנות משהו בסגנון ה-G7 או ה-MX1000. אם אתה של ממש שחשובה לך כל עשירית שניה, אז תצטרך להתפשר על משהו חוטי שלדעתי MX518 או G5 יהיו מעולים בשבילך.

בנוגע לקניה עצמה, נכון שבנועה הוא נמצא במחיר זול של כ-300 ש"ח בלבד, אבל שים לב שאתה מקבל על זה רק שנת אחריות אחת בלבד! על אף שזו חנות רצינית למדי וקניתי ממנה פעמים רבות, אני לא חושב שזה יהיה כדאי הפעם מהסיבה שעכבר כמו MX1000 או G7 עובדים עם מיוחדת להם שאחרי כשנתיים וחצי עד שלושה אורך חייה יורד משמעותית, ולא תוכל להחליפה בקלות כמו סוללת AA. לכן אתה תצטרך את האחריות.

נקודה טובה.

יש בעיה רצינית עם הסוללות האלה כשהן מפסיקות להחזיק מתח.

כדאי לך לנסות להכין תעלה לעכבר שלך. משהו בסגנון של ערכות לסידור כבלים. קח צינור פלסטיק גמיש עם קוטר 3 ס"מ או 2.5 ותריץ אותו מהמחשב ועד לשולחן עבודה שלך בצורה כזאת שכשאתה מזיז את העכבר אין לך במה לפגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מישהו מוכן להסביר לי מה הבעיה להשתמש בתופסן?

אם אני אעצום לו את העיניים ואתן לו להזיז אחד ואחד חוטי עם תופסן אני מתערב שהוא לא ירגיש בהבדל.

אני אישית משתמש ב G5 עם הפאד של רייזר מאלומיניום, אני פשוט שם תמאפרה על החוט, נותן לעכבר קצת "סלאק" ואז החוט לא מתנגד לתנועות שלי ולא נגרר מאחורי השולחן כתוצאה מכוח המשיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה עכבר חוטי נוסח הMX518 או הG5 (למרות שאני סולד ממנו כי יש לו רק כפתור אחד בצד וזה פשוט מחרפן אותי), קנה תופסן ייעודי לחוט העכבר או אפילו תכין אחד לבד, תהנה מכל רגע.

אם אתה חייב , לך על הG7, אבל תצפה מראש ל"כיף" שבהחלפת וטעינה קבועה שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...