מה ההבדל בין STANDBY לבין סתם מחשב דלוק (מסך מכובה) ומה זה HIBERNATE??? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין STANDBY לבין סתם מחשב דלוק (מסך מכובה) ומה זה HIBERNATE???

ryu

Recommended Posts

רציתי להבין פעם אחת ולתמיד מה זה הSTANDBY הזה ולמה זה טוב? זה כאילו המחשב כבוי לפחות הוינדוס... האינטרנט לא פועל תוך כדי ככה שאי אפשר להשאיר איזו תוכנה עובדת.... זה כאילו LOG OFF.... הדבר שאני יודע שאם מכניסים את המחשב לסטנד-ביי זה עושה רעש כמו של מסך כחול חחח ויכול לקרות מסך כחול בדבר הזה...

בכל מקרה לא ברור לי למה צריך את זה? זה עדיף על כיבוי? כאילו אם אני מתכוון לכבות את המחשב בלילה ולהדליק בבוקר או בצהריים אחרי... עדיף לשים בסטנד-ביי או לכבות?

ומה זה HIBERNATE? משהו שקשור לחורף? יעני להכניס את ההארד דיסק למצב "שנת חורף" ? וגם פה - למה זה טוב ועדיף על כיבוי רגיל?

אני מתכוון אם זה בריא יותר לחומרה להכניס לסטנד-ביי במקום כיבוי? מישהו משתמש במצבים האלה בכלל?

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שכל החלקים כוביים...אחרת בישביל מה אני צריך שהמאוררים ימשיכו לפעול סתם...

וזה טיפשי אם זה ככה...אני משאיר ת'מחשב במצב הזה בישביל לשמוע ת'מאוררים?!

נראה לי שאתה טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

StandBy:

המעבר ל Standby(מצב המתנה) תגרום לכיבוי כללי של הצג,הכוננים והמאוררים והמעבד עובר למצב חסכון בצריכת חשמל.

Hibernation:

מצב זה דומה למצב Standby אך ההבדל הינו שבמצב זה מתבצע כיבוי מוחלט של המחשב כאשר תעבור למצב Hibernate

מערכת ההפעלה תעתיק את התוכן הזיכרון הקיים אל הדיסק הקשיח וכאשר הוא כבר יכנס למצב Hibernate אספקת החשמל תופסק.

כאשר תרצה לחזור ממצב Hibernate ל ההתעוררות תהיה ארוכה יותר מ StandBy מכייון שמערכת ההפעלה צריכה להעתיק את תוכן הדיסק קשיח

בחזרה אל הזיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Standby מכבה את רוב הרכיבים במחשב אבל לא את כולם (לדוגמא הזיכרון עדיין עובד כדי לאפשר חזרה למצב הקודם)

Hibernate הוא מצב בו כל הזיכרון נכתב לדיסק הקשיח והמחשב כבוי לחלוטין. פעם הבאה שתפעיל את המחשב הזיכרון יטען מהדיסק הקשיח ותחזור בדיוק לאותו מצב בו היית לפני שכבית את המחשב. הסיבה שצריך לכתוב את הזיכרון לדיסק הקשיח היא שהזיכרון נמחק כל פעם שאתה מכבה את המחשב וכדי לאפשר חזרה לאותו מצב צריך לשמור את הזיכרון. תכלס זה ממש לא שימושי ולא אמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...