בעיה בהתקנת מערכת הפעלה מחדש ללא דרייבר קיים לכרטיס קול - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת מערכת הפעלה מחדש ללא דרייבר קיים לכרטיס קול

natan805

Recommended Posts

התקנתי מערכת הפעלה וידווס xp ונאבדו לי הדיסקים של הדרריברים של הלוח זאת אומרת כרטיס קול וכ"ו

אני אתן את כל הפרטים שאני יודע.הבעיה שאין קול במחשב .מאיפה אני יכול להסיג כרטיס דרייבר לכרטיס קול שאני לא יודע את שמו.יש כמה פרטים שמצאתי בלוח

לוח p4s800 . מצאתי שכוב באחד המקומות בלוח גם sis 936 lua sis`02 ppa0102 0403fa

ועל הכרטיס קול המובנה על הלוח כתוב זה מה שמאצאתי למי שיודע בערך איזה לוח זה מהפרטים הנ"ל ואיזה דרייבר לכרטיס קול מתאים לו.אני מודה לו מראש..!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכתוב לך בדיוק .לחצתי על האתר ששלחת לי ראיתי שם כל מיני סוגי דרייברים הנה>

AUDIO

BIOS

-Utilities

IDE

LAN

Manual

Utilities

VGA

לחצתי על audio ואז הוא הביא לי מלא סוגים להורדה של כל מיני מערכות הפעלה אז בחמישי מלמטא מצאתי winxp

הורדתי את הקובץ ע"י לחיצה על usa וזה ירד .חילצתי אותו לחצתי על instl והמחשב הגיב כאילו לא לחצתי בלי שום הודעת שגיאה .פרמטתי את המחשב שוב ולא

עזר .אני מאמין שכל מחשב יגיב ככה .או שאולי אני לא יודע להתקין אם יש לך עצה אני מודה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. אמרתי לך אני לוחץ עליו וזה לא מגיב כלום שמע הרגע נסתי גם במחשב חילצתי את הקובץ לחצתי על תקית win ואותו דבר זה לא מגיב כלום .אתה יכול לנסות אפילו במחשב שלך אחי. בחיית יש לך לינק אחר או משהו .בלי זה המחשב שלי לא שווא כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...