screenshots - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

screenshots

Milford Cubicle

Recommended Posts

אחרי שדיברנו קצת על המק, הגיע הזמן לראות אותו...

אם יש לכם screenshots מעניינים מהמק שלכם, "רצוי כאלה שמראים שימוש בעברית ותמונות מסך אחרות שמדגימות את החידושים ב-OS X." (;)), זה המקום...

נ.ב.

תודה ל-Prognathous על הרעיון.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני אתחיל:

הנה הדסקטופ OS X שלי.

prog_osx.jpg

ככה נראה HWzone.co.il תחת IE5.1 למק (עוד לא ניסיתי את MacHebrew).

שניה אחרי שלקחתי את הסקרינשוט הזה, התרסק לי ה-Sherlock, חבל שלא חשבתי לצלם גם את זה...בפעם הבאה ;)

אגב, אם מישהו ממשתמשי המק לא מצליח לצלם את דסקטופ ה-OS X שלו, הסיבה לכך פשוטה: שינו את השיטה שעבדה ב-OS9 (כלומר- Shift+Command+3) למשהו חדש ומעצבן בשם "Grab". אתם יכולים לראות את הנוכחות המיותרת שלו ב-Dock, ב-Menu Bar...בכל מקום! >:(

לא נורא, אולי אני אוריד איזה כלי Third-Party שיעשה עבודה טובה יותר... ::)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה הדסקטופ OS9 שלי.

prog_os9.JPG

כן, בהשוואה ל-OS X בהחלט אפשר להגיד ש-OS9 sucks major ass (את המשפט הזה אפשר לקרוא תחת , גם באתר עם עברית לוגית...;)).

לפחות המערכת הזאת מהירה יותר מהחדשה, לכל דבר יש יתרונות וחסרונות, חוץ אולי מ-Win2k, רוצים Screenshot?

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי מאד רוצה לדעת איך התוכנה וירטואל פיסי...

בבקשה:

OS9-VPC-Win98.JPG

Win98 תחת OS9 (בעזרתה האדיבה של VirtualPC 3.0).

שאלות נוספות בדיון נפרד :smoke: , הת'רד הזה מוקדש לתמונות מסך.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

גולשים בעברית

היי!!! את הג'יבריש הדוחה של האיכספלורר פירסמתי בעבר בתחילת הדיון הזה... :nono:

אבל עכשיו שמוזילה מאפשרת תצוגה טובה של עברית לוגית, אין סיבה להראות את זה, אלא אם כן רוצים לנגח שוב את (ובשביל זה, כל הזדמנות מבורכת :xyxthumbs:)

Prog.

נשלח ע"י מוזילה 0.99 ו-WinXP Pro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני רואה איזה טמבל הייתי... ::)

בכלל לא שמתי לב לבאנר של ה-"גולשים בעברית"... אכן, עם כל העברית המג'וברשת מסביב זה יוצא אירוני מאוד ;D

סחטין על חדות העין, oshwy

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את desktop שלי ותתעלפו

טוב שאני יושב... ;)

את לא מעדיפה לעבוד עם ה-Launcher במקום כל קיצורי הדרך (aliases) הצפופים האלה בגג המסך? ישנם לדעתי מקומות טובים יותר לשיגור , מקומות שינקו את הדסקטופ שלך מאייקונים מיותרים.

ה- Menu למשל, הוא מקום מצויין. עם קינפוג מתאים הוא יכול להיות נוח כמו Start>>Programs בחלונות. אם יש צורך, אשמח לפרט יותר.

אפשרות נוספת אפשר למצוא ב-Control Strip, הוא לא ממש מיועד למטרה הזאת אבל ישנן תוכנות צד שלישי שיכולות להרחיב את הפונקציונאליות שלו למעין Application Launcher נוסף. נסי את זה ואת זה.

אגב, מה לגבי איזה screenshot של OS X? אני מניח שבגלל בעיית העברית את נמנעת עדיין מלעבוד איתה, אבל תסכימי איתי שמדובר במערכת הרבה יותר חזקה ויציבה מ-OS9...

גם מחוץ לישראל יש למערכת הזאת לא מעט קשיי קבלה, חלקן מוצדקות- בראש ובראשונה היא איטית יותר מהמערכת הישנה, וחסרות עדיין כל מיני תכונות שימושיות שהורגלנו אליהן (כמו למשל Pop-up folders והדברים שהזכרתי כאן), אבל מבחינת הממשק הגראפי היא הרבה יותר מרשימה.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, חג שמח

עקרונית אתה צודק ואני יודעת שזה נראה נורא אבל......

לגבי פתיחה ודפדוף בתוכנוות, הלאונצר עושה עבודה טובה. אבל כשצריך לפתוח כל הזמן קבצים והרבה!! נוכחתי שהכי נוח לגרור אותם על האיקון במקום לפתוח דרך התוכנות. לאופציה הזאת אין למקינטוש פתרון אלגנטי מספיק מהיר ונוח (שאני מכירה). באמת לא ראיתי אף אחד שעובד כמוני וכול הרואה מתפלץ.

אני עובדת על המחשב כבר 14 שנים והמון שעות ביום. אני עובדת על הרבה קבצים ותוכנות במקביל. פתיחה מהירה של כמויות קבצים חוסכת לי ים של זמן. :saint:

נ.ב. אין לי את סיסטם 10 , כמובן בגלל העברית. אני מתגלחת על הזקן של האחרים. בינתיים אני רצה על 9.2 . שיפתרו הכל ושירוץ טוב ואז נדבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזילה זה לא נטסקייפ?... הממ אני אצטרך עכשיו לעשות חיפוש על מוזילה...

אגב אני מבין מהדיון כאן שסיסטם X לא תומך בעברית ושמתם של האתר כשרואים ג'בריש באיכספלודר

אבל מה עם הנטסקייפ 6.2 שם רואים עברית כמו שצריך בטח?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...