מי הולך לקנות את ה-BF2142? - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי הולך לקנות את ה-BF2142?

kfirlion

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עומר, מה מי קונה בטא ? :| הרשמה לבטא החינמית הייתה אתמול ונסגרה....

כעיקרון זה אשכרה BF2 בתחופשת של עתיד. (חוץ מהרבוט אני אומר לך, אם יוצא משחק שאתה יכול רק ללכת עם הרובוט הזה אני קונה! חחח הרובוט הזה שולט פשוט...)

מישהו ביקש SS ? אממממ...כעיקרון על פי NDA אסור לי לרשום אפילו חוויות על המשחק, אבל מי שם עליהם.

אולי נגניב לכם אחד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה Tai הפתעת אותי...

אני אישית חולה על מד"ב, כל החיים שלי זה זה, המשחקים שאני הכי אוהב זה FPS עתידני עם לייזרים וכאלה, אני חורש על ספרי מד"ב בסגנון, אני פריק של אסטופיזיקה וכל השטויות האלה.

בטבעיות הייתי קונה את 2142, ועד עכשיו חשבתי שהוא דומה ל BF2 עם כל חסרונותיו.

אבל Taimors אמר שלא!

רק חבל שזה פשוט "סקינים" אחרים לדברים, שהיו משנים קצת.

Taimors - השליטה על ה BLACK HAWK שם זה ממש כמו ב BF2? כלומר עם הרוטור, והזווית והכל? או שזה איזה שליטה אחרת? (כנ"ל לגבי רכבים אחרים).

ET QW זה קשור ל Enemy Territory של מלחמה"ע II? או ל Quake? או שזה משהו אחר לגמרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה Tai הפתעת אותי...

אני אישית חולה על מד"ב, כל החיים שלי זה זה, המשחקים שאני הכי אוהב זה FPS עתידני עם לייזרים וכאלה, אני חורש על ספרי מד"ב בסגנון, אני פריק של אסטופיזיקה וכל השטויות האלה.

בטבעיות הייתי קונה את 2142, ועד עכשיו חשבתי שהוא דומה ל BF2 עם כל חסרונותיו.

אבל Taimors אמר שלא!

רק חבל שזה פשוט "סקינים" אחרים לדברים, שהיו משנים קצת.

Taimors - השליטה על ה BLACK HAWK שם זה ממש כמו ב BF2? כלומר עם הרוטור, והזווית והכל? או שזה איזה שליטה אחרת? (כנ"ל לגבי רכבים אחרים).

ET QW זה קשור ל Enemy Territory של מלחמה"ע II? או ל Quake? או שזה משהו אחר לגמרי?

השליטה על המסוקים קלה בטירוף, כאילו לטוס איתם זה ממש קל, כמה שאני טייס גרוע במסוקים שם אני טייס דיי טוב, במסוק קרב אם אתה הגאנר אז השליטה בטיל ממש קשה חוץ מזה המסוקים ממש קלים לשליטה.

עכשיו לרכבים, הרובוט - טיפה קשה, כי צריך להתרגל אבל אחרי שאתה מבין איך שולטים עליו ממש כייף :D חחח הרכב הכי טוב שיש במשחק.

הג'יפים ? אותו דבר אפשר להגיד, רק יותר מהירים.

האיפיסי והטנקים, דיי מעצבן, הטנק במיוחד, הוא מרחף זה דבר ראשון,דבר שני אי אפשר להזיז את התותח שלו, כעיקרון אתה צריך להסתובב עם הטנק כולו וזה דפוק.

APC ? כמו בBF2, רק הפניות שלו מפגרות =\

תזכרו שזאת עדין בטא, וחבל שיש שם רק מפה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בנוגע לכפתורים? לשליטה? יש מהלכים חדשים משהו חדש?

מצנח אתה פותח בכפתור הקפיצה - רווח.

ולא ממש, חוץ מPOD הזה, שכאילו בשביל להגיע לטיטאן מאדמה, אתה מגיע לAPC לוחץ על המקש הימני ואז זה משגר אותך בתוך חווית לטיטאן....

וגם לפעמים ממסוקים אתה יורד בPOD הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הטיטאן? וה POD?

ובקשר לטנקים, זה ממש דפוק שצריך להזיז את כל הטאנק! ממש פרמיטיבי, כמו הבליסטרות של פעם :lol:

אבל הכל נשמע ממש מגניב... אין אני חולה על הדברים האלה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הטיטאן? וה POD?

ובקשר לטנקים, זה ממש דפוק שצריך להזיז את כל הטאנק! ממש פרמיטיבי, כמו הבליסטרות של פעם :lol:

אבל הכל נשמע ממש מגניב... אין אני חולה על הדברים האלה :silly:

POD - חבית כזאת, כמו הכיסא ביטחון במטוסים קרבים.

טיטאן, ספינה ענקית כזאת...

ובקשר לטנקים, שמע יש ת'טנקים הנורמאלים של EU אבל הטנק של PAC המרחף הזה פשוט אדיוט :x חח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...