עצומה לשינוי כללי טוהר הנשק של צה"ל - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה לשינוי כללי טוהר הנשק של צה"ל

Milford Cubicle

Recommended Posts

כרגיל,השחצנות הישראלית שלנו במיטבה

אולי נפנים את העובדה שניסו הכול,אבל זה לא עבד?

אין איזו פצצה שמסוגלת לשטח כפר בבום

אין

אם הייתה,היו משתמשים בה

וגם אם כן,הם מתחפרים בבונקרים(צה"ל לא אישר בסופו של דבר עסקה עם האמריקאים על טילים חודרי בונקרים כי :"זה לא היה נחוץ" בזמנו..)

ירו ירי ארטילרי חסר תקדים כולל MLRS בפעם הראשונה

חיל האוויר הוריד מאות טונות של פצצות

לא עבד

אם נבין את העובדה שניסינו וזה לא הצליח,בפעם הבאה אהייה יותר טוב

אבל כמובן תמיד נוח לקחת את הגישה של:"יאללה,נוציא את הכלים הכבדים השתמשנו ב10% מהכוח אם נשתמש בהכול נפרק אותכם אחרי שעתיים!!!11"

על איזה טוהר אתה מדבר?על 1100 אזרחי לבנון שנהרגו?

כול בית שהיו בו מחבלים הורד מהאוויר(הייתה אפילו כתבה על זה)

הם מתחפרים בבונקרים אז זה לא ממש עוזר..

ד"א,אם אני אתחיל לשים פה לינקים על "טוהר הנשק" של בחורינו הטובים הפורום יקרוס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה נכון שהיו תושבים בלבנון שעזרו ונתנו לחזבאללה מקום מסתור, התושבים השיעים/מוסלמים יותר נכון עזרו ותמכו, חלק ניכר מהם יותר נכון.

אבל אי אפשר גם לדעת בוודאות גם שהחזבאללה לא איים על כמה מהאזרחים שם שיתנו לו מקום מסתור.

מה שכן, התושבים הנוצרים והדרוזים בלבנון הם די נגד השליטה האיסלאמית שם, מה שמוביל לבעיות טרור.

גם ידוע שכמה מהכפרים הנוצרים שם נתנו לחיילים אספקה ומים. אני לא יודע אם אתם יודעים אבל עד 1982 שנפתחה לה מלחמת לבנון המוסלמים אנסו רצחו ושדדו

שם כפרים נוצרים.

מה שכן אנחנו תמיד חשבנו שהחזבאללה ברובו מתחבא תחת בתים של תושבים שם, מתברר שזה לא ממש נכון, יש להם בונקרים ענקיים מתחת לאדמה, בורות יותר נכון.

אה - אם עוד לא אמרתי, חתמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה יודע דברים כאלה, אבל זה לא מפריע לנקודה שחיזבאללה נהנה מתמיכה פנטסטית בדרום לבנון אשר מקורה באופיה השיעי של האוכלוסיה באיזור.

אולי אני לא יודע יותר מדי על דרום לבנון, אבל גם אתה לא. אתה לא קצין בכיר, אין לך תואר במזרחנות ואתה לא מומחה ללבנון. אז הזחיחות שלך משעשעת מעט, אבל אולי זאת דרכך לשכנע את עצמך.

בנוגע לציטוט, פופולריות החיזבאללה - גם בדרום לבנון - יורדת עכשיו פלאים לאחר שעשרות אלפי משפחות גילוי שבתיהם נהרסו או נפגעו קשה, ומאחר שלא יעזור להם להאשים את , חלקם הלא מבוטל מאשים את החיזבאללה. זאת הסיבה שנאסרללה ובכירים אחרים בארגון התנצלו כמה פעמים על המלחמה לאחר סיומה והבטיחו לעזור כלכלית לתושבים שנפגעו - כדי לא לאבד תמיכה (אבל הם מאבדים).

עכשיו - אתה יכול להיות שיעי גם מבלי להיות פאנטי. שיעי זה לא דעה שאתה בוחר, שיעי זה כמו עם שאתה נולד אליו. יש גם הרבה מאוד שיעים מתונים, יש הרבה שיעים שאולי חלה עליהם תסמונת שטוקהולם (ולכן הפוסטרים של נאסרללה) ויש גם שיעים שתומכים בחיזבאללה. אבל ראית שהם לא האויב שלך ברגע שהם לא הצטרפו לחיזבאללה שהמלחמה נפתחה אלא התחבאו במקלטים או ברחו צפונה - בלי להלחם ובלי . זאת התנהגות אזרחית, לא צבאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה למצוא הסברים רק מצד אחד בכל הכח.

הדעה שלך מוטה להפליא. יש לך חסם לריאליזם.

ועוד אתה עושה את זה בצורה עלובה עד כדי צחוק.

"תסמונת שטוקהולם" כן זה יסביר למה חיילנו מצאו בכל בית ובית תמונה של השייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסביר רק מצד אחד כי הצד השני כבר לעוס ומשעמם, וכי אני מגיב על מה שאתה אומר.

ריאליזם? לא אתה ולא אני יודעים טוב מה קורה שם ופה בשביל לגבש דעה ריאלית מושלמת.

ושוב, יש לך בעיה קשה של נרקיזיסם, אם בכל משפט שלישי אתה חש צורך לקטול ולהפגין בוז לאנשים שלא מבטאים דעה תואמת לשלך.

ותסמונת שטוקהלם מן הסתם מסבירה את זה, אבל אני חושב שזה המצב רק אצל חלק קטן יחסית מתושבי דרום לבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך בכם מכל הלב מפני שסוף סוף הגיע הזמן שחייהם של חיילי צה"ל יהיו חשובים יותר ויקרים יותר לנו מחיי אזרחי או חילי האויב הערבים.כך גם לפי דעתי צריכה לנהוג הממשלה והצבא-כלומר לעשות הכל כדי שלא לסכן את חייהם ובטחונם של החיילים גם במחיר של עימות דיפלומטי עם מדינות העולם.מפני שאצל הערבים מחיר של חיי אדם הוא חסר ערך לחלוטין ואילו אצלינו כל חייל הוא יקר וחשוב מאוד-בנוסף לכך מדינות העולם אינם יודעים להעריך את רצונינו לא לפגוע בערבים-ואת מעמצינו בעשותינו זאת ותמיד הם מוצאים אותנו אשמים ואף מכריחים אותנו לוותר לערבים.כך אנו משלמים פעמיים גם משלמים במחיר כבד בחיי חיילינו וגם לבסוף אנו נאלצים לוותר לערבים.לכן אני מקווה שסוף סוף נקבל את השכל הישר וננהג כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פיפס נהיה מומחה טקטי וגאון אסטרטגי.

אמר נכון רבין בשעתו שיש במדינה הזאת 6 מיליון ראשי ממשלה.

בכל איום צריך לטפל בהתאם לאיום ולא ע"פ דוקטרינה קבועה מראש.

העולם אינו שחור ולבן.

חייו של ילד אינם שוים פחות בגלל שהוא נולד לאמא שיעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייו של ילד אינם שוים פחות בגלל שהוא נולד לאמא שיעית.

פה אתה טועה.

יכול להיות שמבחינת אלוהים כולנו שווים אותו דבר, אבל תשאל כל אמא והיא תגיד לך שהבן שלה שווה הרבה יותר מכל השאר.

למה? כי הוא הבן שלה.

וזה בדיוק אותו דבר כאן.

מדינת היא האמא של האזרחים שלה.

למה לעזאזל צריכה להתייחס אותו דבר לילדיה ולצריה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בכך.

אם אתה עושה את ההפרדה בין מזרחים לאשכנזים אז כן.

בשבילי כולם יהודים.

זה כמו שאם הייתי עושה הבדלים בין אנשים עם שיער חום ואנשים בלונדיניים אז מן הסתם הייתי מעדיף חיים של בלונדינים אבל זאת פשוט הפרדה כל כך מטומטמת ואין לה שום קשר להפרדה של אזרחי מדינת ישראל מול אויביה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...