קיבלתי הצעה ל-iMac - תגובות! - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי הצעה ל-iMac - תגובות!

imac

Recommended Posts

עשיתי חיפוש אבל ה-iBook שאתה הצעת עולה 1000$ זה עולה פחות מ400$, נתת גם שם של תוכנה אם אני לא טועה MELLEL?!

מתי הוא חסר לי? יש לי כתב מכוער שאני בקושי מבין וכלן מחשב יעזור בהחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי תפרסם שאלה בפורום "מפרטים" עם התקציב המדוייק שיש לך? מעניין לראות איזה תוכל להשיג במחיר הזה...

אני באמת רוצה לשמוע אותך מנסה להצדיק קניה של מק עם מסך 15 אינצ' על פני המפרט שתקבל. זה יכול להיות מאוד מבדר, או שלא... :-\

ועוד לא ענית על השאלות של אמיר:

MiniMizer link=board=5;threadid=21918;start=0#205885 date=1035138333]

מה אתה מתכוון לעשות עם המק? לבהות בו כל היום?

מה כבר לא יודע לעשות שאתה צריך?

קדימה, בוא נשמע תשובה אחת משכנעת.

Prog.

*cough*

אמיר?

Imac, למה אתה מתעקש לזרוק כסף ולמכור את המחשב שלך תמורת מחשב שעולה פי שניים ממה שמחשב שמבצע פי שניים עולה?

אתה רוצה מחשב שנראה חביב? תעשה לשלך , תצבע אותו בצבעי הקשת, אבל למה סתם לזרוק כסף?

מילא אם יש לך סתם כסף מיותר, אבל אתה מתכוון למכור את המחשב הנוכחי שלך כדי לקנות מק? מה ההגיון בזה?

יודע מה, מה יכול לעשות שהמחשב הנוכחי שלך לא? אתה רוצה מסך LCD? תקנה אחד, יעלה לך בערך 30% מהמחיר של חדש, ועוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בדיוק? זה שיש לך עכשיו?

זה:

amd duron 1366 mhz

epox 8k5a3+ kt333

kingstone 512mb ddr333

maxtor 60gb 7200rpm

triplex silver 4 ti4200 128 mb

hercules gamesurround fortissimo 7.1

teac floppy drive black 1.44

enermax fs-710-b 350w

cdrw scsi 8/4/32

iiyama ax3819ut black 15"

?

ואתה רוצה למכור את זה ולקנות מק?

הרשה לי לגחך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני? מה עשיתי לכם? ( ;D )

הiBook SE זה דרעק, מצויד במעבד 333, מסך חמוד, וזהו כעקרון... לא שווה קניה היום...

אתם יודעים מה אני עושה על המק, שום דבר שקשור לאינטרנט (זה היה הדגמה) או עברית (כנ"ל) אני עוסק בעריכת סרטים קלה, ועריכת אודיו, דברים שPC באותו מחיר היה עושה נפלא, אבל משום מה אני מעדיף מק, לא יודע. לא אני האשם כאן.

לך אין שום שמוש למק, לא נייד, לא נייח, ולא חצי (עזוב). עבדת עם מק פעם? מזמן? על מה? על פרפורמה?....

מעבר ליופי אין לאיימק יתרונות על .

ועכשיו, אל תעלב, אבל כל הודעותיך עד כה היו סתמיות, לא קשורות, לא עיניניות, או לא רלוונטיות, בבקשה, תפסיק לכתוב הודעות לא במקום.

(ד"א, בארה"ב ב8500 שקל אתה קונה איימק שהוא רבע מהמפרט שציינת... מסך 15, 60G, 256, MX400...

הוא לא עולה 20 שקל... אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני עזבתי את העניין של ה-iMac, המחשב הנייד הכי זול שמצאתי ב- (לא מכיר עוד חנות משומשים) הוא ה-iBook, כפי שאמרתי יש לי כתב מכוער ולכן אני מעדיף (מצאתי מחשב ב 100$), PROG פלם פילוט קטן מדי אתה לא חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאלם ממש לא קטן.... (הכל יחסי.)

המחשב ההוא לא מסוגל להריץ את OSX, או את 9.2.2, הוא לא שווה מבט.

למה לך לקנות מק? הוא חלש מPC בגרפיקה, בוידאו הוא אבד את היתרון שלו בעבודה לייב לזיאון, הראם של האיימק יקר מאוד, והנה הוכחותי,

psbench3.jpg

בתמונה רואים שלמק לוקח הרבה יותר לבצע פעולה בפוטושופ. גרפיקה פסלנו? פסלנו. Next.

אמרנו After Effects? יאללה

vset.gif

מה רואים? שהPC מנצח במחיר זהה, בכמה? (צווחה) 4 דקות!

אולי זה לא כזה אוביקטיבי, אבל זה קרוב למציאות. המק לא מהיר יותר. הG4 500 שלי, הוא מחשב לא מהיר כמו מתחרה, במהירות 1G, פשוט לא יותר מהיר.

חסרון עקרי של המק, זה המחיר העצום שלהם. תג המחיר שלהם משוגע. 4000 דולר, בארה"ב, למחשב עם 2G זכרון (עולה כ500 דולר, זכרון רשום.), שני מעבדי ג'יגה ורבע, נגיד MP 1700, שביחד עולים כ3000 ש"ח (תקנו אותי אם אני טועה, מה שכנראה נכון) לוח? כ1600 שקל, כמה עד כה? 7100 שקל לערך, בהגזמה) HD של 80 ג'יגה עולה כ650 שקל, צורב עולה כ2000 (שחיטה! יקר מאוד בארץ) קומבו עוד 1000, מארז טאואר איכותי, בערך 11000 שקל, למחשב שטוחן את הפאואר מק, רק מריץ .

עכשיו, יטחנו אותי על זה, וישתמשו בזה נגדי, אני יודע. אבל hell, זה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה אני עושה על המק, שום דבר שקשור לאינטרנט (זה היה הדגמה) או עברית (כנ"ל) אני עוסק בעריכת קלה, ועריכת אודיו, דברים שPC באותו מחיר היה עושה נפלא, אבל משום מה אני מעדיף מק, לא יודע. לא אני האשם כאן.

מי שמכיר ורגיל לממשק של מק בהחלט יכול להעדיף לעבוד איתו ולא עם , אבל imac ידידנו חסר הנסיון לא עונה להגדרה הזאת.

מה שהוא רואה מול העינים זה Femme Fatale, מחשב סקסי ומיסתורי שהעבודה איתו היא בגדר תעלומה, ובמקרה שלו, אחת עם סוף טראגי (אלפי שקלים שיורדים לטימיון).

עכשיו, יטחנו אותי על זה, וישתמשו בזה נגדי, אני יודע. אבל hell, זה כיף.

לא נשתמש בזה נגדך. אל תדאג יש מספיק ראיות נגד המק בשאר הדיונים בפורום... ;D

הדברים שציינת מהווים סיבות מדוע לא לקנות , אבל הסיבה העקרית מדוע כן לקנות אותו היא אך ורק ממשק המשתמש השונה.

(יש כאלה שאוהבים אותו (כמוך) ויש כאלה שלא (כמוני), אבל מי שלא באמת מכיר אותו (כמו imac) יעשה טעות גדולה להמר ולקנות בלי שום נסיון מקדים ("לפני 4 שנים" לא נחשב כנסיון) (כן, זה תרגיל נחמד בסוגריים (אבל בטח רחוק מאוד מהשיא העולמי (למישהו יש כאן את ספר השיאים של גינס? ;)))))

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...