בוא נראה למי יש מחשב הכי טוב בין משתתפי הפורום!! - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוא נראה למי יש מחשב הכי טוב בין משתתפי הפורום!!

cpu_him_self

Recommended Posts

נכון אבל בכל זאת אין הרבה סיכוי ש TBIRD 1GHZ יעבור את P4 1.7 עם X2 ראם .....

כמו שאמרתי לטמטום אין גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמין...!

תראו את התמונה הזאת ואז תחזרו דף אחורה ותראו כמה ה- P4 1700 + MX200 קיבל.... (ולמי שאין כח לעשות את זה אני רק אומר ש- Duron 800Mhz עובר אותו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר................ cwm11.gif

בגלל הרבה סיבות, זה הוכח כבר כמעט בכל מקום מעבדי AMD, בלי שום קשר למחיר, עובדים הרבה יותר מהר ממעבדי הפטיום 4. נקודה. אם אתה רוצה סיבה כך מהירה: למעבד שלך יש L1 CACHE בגודל של , ולמעבד יש L1 CACHE בגודל של 128K, שזה הרבה יותר גדול ויש לו גם הרבה יותר טובה. אותו דבר לגבי הטכנולוגיה תופס לגבי הL2 CACHE.

אם מסתכלים על המחשבים אחד מול השני, ברור שהמחשב שלך יותר איטי, כי יש לך כ.מסך MX200, שזה אפילו לא MX רגיל או MX400, אלא MX200 בעל שעובד SDRAM שעובד ב64-ביט(סיביות), דבר שמאיט מאוד את כרטיס המסך, ולכן מגביל את כל המחשב. לי יש דורון 800 עם MX200 כמחשב משני ו256 מגה של SDRAM והוא עובד יותר מהר מפנטיום 4 עם כרטיס MX200 ופי שתיים .

רוצה להתערב?

תריץ 2001 על המחשב שלך, ותפרסם את הסקרין שוט של התוצאה בלי לערוך אותו, ותבין בדיוק על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין...!

תראו את התמונה הזאת ואז תחזרו דף אחורה ותראו כמה ה- P4 1700 + MX200 קיבל....   (ולמי שאין כח לעשות את זה אני רק אומר ש- Duron 800Mhz עובר אותו...)

והנה משהו ששמור רק לשנינו:

לא הייתי יכול לנסח את זה טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הרבה סיבות, זה הוכח כבר כמעט בכל מקום מעבדי AMD, בלי שום קשר למחיר, עובדים הרבה יותר מהר ממעבדי הפטיום 4. נקודה. אם אתה רוצה סיבה כך מהירה: למעבד שלך יש L1 CACHE בגודל של 8K, ולמעבד AMD יש L1 CACHE בגודל של 128K, שזה הרבה יותר גדול ויש לו גם טכנולוגיה הרבה יותר טובה. אותו דבר לגבי הטכנולוגיה תופס לגבי הL2 CACHE.

אם מסתכלים על המחשבים אחד מול השני, ברור שהמחשב שלך יותר איטי, כי יש לך כ.מסך MX200, שזה אפילו לא MX רגיל או MX400, אלא MX200 בעל זכרון שעובד SDRAM שעובד ב64-ביט(סיביות), דבר שמאיט מאוד את כרטיס המסך, ולכן מגביל את כל המחשב. לי יש דורון 800 עם MX200 כמחשב משני ו256 מגה של SDRAM והוא עובד יותר מהר מפנטיום 4 עם כרטיס MX200 ופי שתיים זכרון.

רוצה להתערב?

תריץ 2001 על המחשב שלך, ותפרסם את הסקרין שוט של התוצאה בלי לערוך אותו, ותבין בדיוק על מה אני מדבר.

"ויש לו גם הרבה יותר טובה. אותו דבר לגבי הטכנולוגיה תופס לגבי הL2 CACHE"

אתלון תפסיק לזבל לכולם בשכל ושתינו יודעים ש למרות שה P4 הוא חרא של מעבד , P4 1700 קורא את ה TB 1000 !!!

ודרך אגב ל שני המעבדים יש 256 L2 CACHE אבל זה של הTB עובד ב 64BIT ואילו זה של הP4 עובד ב 128BIT ולכן הטכנולוגיה בP4 יותר טובה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישקה וכל האלה שמלכלכים על הפנטיום שלי ובצמיחד מישקה אם אתה אין לך כסף לקנות נורמלי ורדראם נורמלי למי ליכלך על הרדראם שלי אז כן אני חסכתי כסף ואני קניתי נורמלי ולא אי מ די צהוב שכזה ןאני לא בודק ביצועים מסריחים שכאלה שמנסים לעשות אוברקולק ואיזה תוכנות מסריחות שמרעות ביצעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

איזה סלט עשיתם פה .....

לא הייתי בבית איזה כמה שעות טובות וזה מה שקרה ?!?!!?!

בלעדי !?!?!?!!?

ה"עגלה" שלי איפהשהו בעשיריה העליונה כנראה , או שאני מקווה , אחרת אני אתבאס ממש תחת .

וגם ירד לי הנפח :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישקה וכל האלה שמלכלכים על הפנטיום שלי ובצמיחד מישקה אם אתה אין לך כסף לקנות נורמלי ורדראם נורמלי למי ליכלך על הרדראם שלי אז כן אני חסכתי כסף ואני קניתי נורמלי ולא אי מ די צהוב שכזה ןאני לא בודק ביצועים מסריחים שכאלה שמנסים לעשות אוברקולק ואיזה תוכנות מסריחות שמרעות ביצעים

קודם כל תלמד לכתוב כמו בן אדם ואחר כך תדבר!

חברי הפורום פשוט מנסים לתת לך נימוקים והסברים מדוייקים, אז תקרא לפחות ואל תקלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישקה וכל האלה שמלכלכים על הפנטיום שלי ובצמיחד מישקה אם אתה אין לך כסף לקנות פנטיום נורמלי ורדראם נורמלי למי ליכלך על הרדראם שלי אז כן אני חסכתי כסף ואני קניתי פנטיום נורמלי ולא אי מ די צהוב שכזה ןאני לא בודק ביצועים מסריחים שכאלה שמנסים לעשות אוברקולק ואיזה תוכנות מסריחות שמרעות ביצעים

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כמו שאמרתי לכמה אנשים ברשימה שלי, ליימרים לא לומדים.....

עכשיו המכוער הזה נתפל אליי שאני ישלח לו ת'תוכנה

לא רוצה!!אין לי כוח!!תוריד לבד יא ליימר!!

אחרי פניות חוזרות ונשנות(ככה כותבים את זה?)של אנשים שמתלוננים שהליימר הזה לא יודע לכתוב אני יפשר מה שהוא כתב(הכוכביות הם הערות שהוספתי):

"מישקה(*השם חיבה שלי)וכול אלה שמלכלכים על הפנטיום שלי במיוחד מישקה אם אין לך כסף לקנות פנטיום נורמאלי(*קודם כול, יש לי כסף, אבל אני לא קונה איתו דרעקים, אני קונה דברים איכותיים כמו AMD) ו-RDRAM נורמאלי(*קודם כול, ה-RDRAM זה חרא של זיכרון, אף אחד לא צריך אותו) ולמי שלכלך על ה-RDRAM שלי אז כן אני חסכתי כסף וקניתי פנטיום נורמאלי(*פנטיום זה לא נורמאלי, זה בזבוז כסף ענקי, זה חרא של דבר), ולא צהוב(*קודם כול, הרבה יותר טוב מפנטיום 4, תתחיל לנסות להבין את זה, ליימר)שכזה ואני לא בודק ביצועים מסריחים שכאלה(*ביצועים מסריחים???אידיוט, הרגע המעבד שלי עשה ביצועים כמו המעבד המסריח שלך, ובהרבה פחות כסף),שמנסים לעשות ואיזה תוכנות מסריחות שמראות ביצועים(קודם כול, סנדרה זו ממש לא תוכנה מסריחה, כול האתרים הגדולים משתמשים בה להשוואות, תתחיל להבין את זה כבר קיבינימאט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הL1 CACHE זה מה שיותר קובע מהL2, בעיקר לשימושים ביתיים(משחקים, אופיס וכו'!)

ובענייןהזה האת'לון אוכל את הפנטיום 4 ובגדול, ואם פנטיום 4 1700 אמור לקרוע T-Bird 1000, אז איך אתה מסביר שהדורון שלי, ביחד עם 256MB SDRAM ואותו כרטיס מסך(MX200, וכאן לא יכולים להיות לכם תירוצים), עובד יותר מהר מפנטיום 4? למה?

אז תחשוב טוב טוב, לפני שאתה קורא לאנשים בשמות גנאי, בטח כשמדובר בזקנים חכמים.

"בפני שיבה תקום."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישקה וכל האלה שמלכלכים על הפנטיום שלי ובצמיחד מישקה אם אתה אין לך כסף לקנות פנטיום נורמלי ורדראם נורמלי למי ליכלך על הרדראם שלי אז כן אני חסכתי כסף ואני קניתי פנטיום נורמלי ולא אי מ די צהוב שכזה ןאני לא בודק ביצועים מסריחים שכאלה שמנסים לעשות אוברקולק ואיזה תוכנות מסריחות שמרעות ביצעים

לקרא ל3DMARK 2001 תוכנה מסריחה שמראה ביצועים, כנראה מראה את רמתו של כותב השורות לעיל, ועד כמה סוכן המכירות המלוקלק בחנות שכנע אותו ושטף לו את המח. נראה לי מקרינה פרסומות הבזק לתת-הכרה של אנשים(כמו שעשו בערוץ הספורט) במסכים של חנויות המחשבים, או אפילו בערוץ שתיים בעת הפסקת הפרסומות של זומביט(שזו הקור היחדי שלו לקבל מידע על מחשבים).

נ.ב

כרטיס המסך שיש לחד-גבתי בתוכנית זה TNT2 VANTA(M64).

החולירע הזה גר חמישה בלוקים ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...