Project GITS v.2 update 27.11 page 20 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project GITS v.2 update 27.11 page 20

Arik.G

Recommended Posts

וואי, אהבתי רצח את החריטה!!! מאיפה מצאתה את האומנות הזאת???

זאת הדמות הראשית מ-ghost in the shell.

ואחלה פרוייקט.. ממש אהבתי את התוצאה הסופית של הספק.. נראה מקצועי והרעיון להפוך אותו למדולרי בכלל ייצא מגניב.. סחטיין! (ואם כבר עדשה במארז.. למה לא לדחוף איזה מצלמת וובקם של 100 שקל ולשחק איתה קצת?.. אפשר לעשות עם זה הרבה דברים מגניבים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זאת הדמות הראשית מ-ghost in the shell.

ואחלה פרוייקט.. ממש אהבתי את התוצאה הסופית של הספק.. נראה מקצועי והרעיון להפוך אותו למדולרי בכלל ייצא מגניב.. סחטיין! (ואם כבר עדשה במארז.. למה לא לדחוף איזה מצלמת וובקם של 100 שקל ולשחק איתה קצת?.. אפשר לעשות עם זה הרבה דברים מגניבים..)

שזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה?

אני מבין שגוגל לא עובד בדפדפן שלך?

סרט מנגה משנות ה-90. אחד המצליחים.. גם אנשים שלא בקטע של מנגה (כמוני) מחשיבים אותו לאחד הטובים. ייצאו כמה סרטי המשך שלא הצליחו כמו המקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע זמן העדכון.

בשביל התכנון החדש היתי חייב לבנות מיכל מים, גם בשביל להשתמש במערכת המים שבניתי.

למזלי מצאתי ברחוב צינור מפרספקס. התחלתי לחשוב איך אני יעשה לו שני מכסים שיתאימו בדיוק ואני יוכל להדביק אותם לצינור שלא יהיו נזילות.

אז לקחתי חתיכת קרש, חיברתי עליה דרמל עם זוית ואת הביט הוצאתי דרך חור. כך שאת החתיכת פרפקס סובבתי על ציר והביט חתך לי עיגול מושלם.

img0107gd7.jpg

img0106hq8.jpg

אחרי זה הקטנתי את הרדיום של הציר ואת הביט הוצאתי ככה שהוא יחתוך רק חצי מהעומק, כך שאני יקבל מין תעלה:

img0108cq9.jpg

לצערי אין לי של המשך התהליך ושל ההדבקה כי ניגמרו לי הסוללות במצלמה :kopfpatsch: אז תראו רק את המיכל מורכב.

בהמשך התחלתי לצבוע את שאר הציוד שיתאים לשאר חלקי המארז. הרדיאטור לפני:

img0110zh6.jpg

המשאבה לפני:

img0112md0.jpg

הכלוב של הכוננים לפני:

img0113zn0.jpg

כל הדברים צבועים:

img0116wb7.jpg

תמונה של החלק העליון כולל המיכל ושני החלקים שלצערי לא יצא לי לצלם את תהליך ההרכבה שלהם בגלל המצלמה:

img0118ha7.jpg

כאן אפשר לראות את הרשת שמכסה את הרווח הריק שנשאר מתחת לכוננים:

img0119ha1.jpg

המארז מאחורה, כולל הספק שעדיין לא עשיתי לו סליבינג והוא לא מוברג למקום. בינתיים הרכבתי את המערכת מים לאיתור דליפות:

img0122pk7.jpg

img0123wd5.jpg

img0124gb6.jpg

המערכת מלאה ורצה. הבלוק יושב בערך במקום שיהיה המעבד על דבק דו צדדי בינתיים, גם המשאבה עם דבק דו צדדי.

הכל זמני לבדיקת דליפות בלבד.

img0125ac0.jpg

עדיין לא התחלתי עם נושא התאורה כך צפויים עוד הרבה לדים.!

ולגבי החריטה מי שרצה לדעת, זו התמונה המקורית (אני לא זוכר מאיזה אתר היא נלקחה):

ghostintheshell0061ev1.jpg

לגבי העדשה, היא לא הולכת לזוז, רק הולך לדלוק בתוכה לד אדום.

מי ששאל לגבי החיווט, אין הרבה מה לפרט, רק שחתכתי בתוך הספק את הכ חוטי המולוקס והלחמתי אותם למולוקס נקבה שעליהם אמורים להתחבר

החוטים הדרושים. הוצאתי שני חוטים 12 וולט לממסר שאמור להדליק את המשאבה שהיא 220 וולט.

ןזהו בעקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צביעת הרשת והמסגרת שלה תניב תוצאה יפה יותר. אתה יכול גם לצבוע את חיבורי המולקס להשלמת המראה הכולל :)

היכן רכשת את הצבע? בחנות לאביזרי רכב? (ואם מותר לשאול, מה מחיר פחית צבע כזו?)

בנוגע לעניין הספק, אני לא בטוח שיהיה בכלל צורך במאורר. אבל אם כן, אז אולי מאוורר 80מ"מ (או איזה גודל שמתאים שם) עם הורדת מתח יהיה עדיף אם המטרה היא לשמור על שקט

הדבל פוסט נועד רק כדי לענות על שאלה שנשאלה מזמן.

הצבע נקנה בחנות למוצרי אומנות בראשון, היא נקראת "פיקסל" והיא נמצאת במתחם ה"שקם" לשעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- רדיאטור נקנה מ EMP ממש מזמן. (150 ש"ח)

- משאבה של ATMAN טבולה שעברה מוד ללא טבולה, היה פה דיון על זה אני ינסה לחפש אותו. (70 ש"ח)

- בלוק תוצרת בית.

- מיכל תוצרת בית.

סה"כ 220 שקל. לגבי הביצועים אני לא יודע אבל זה גם לא משנה, המערכת לא הולכת לעבור OC, זה רק לשם השקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוםי של מערכת קירור! גם אני בונה אחת, נשאר לי רק בלוקים להביא :((

גם לי יש משאבה טבולה של אטמן, איך אני עושה לא מוד שתיהיה חיצונית?

אני חייב את זה, אני ממש לא רוצה מערכת חיצונית, אני מעדיף שמערכת הקירור מים תשב בתוך המארז

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה בעקרון אבל נראה אם יהיה לי מספיק רצון וכוח להכין עוד בלוק.

איך אתה מכין?

לפני שנה אבא שלי הביא לי 2 חתיכות נחושת רציניות במטרה לבנות בלוקים, זה התעכב ולפני חודש התברר לי ולאבא שלי שלחבר שלו אין את הכלי המתאים.

אני תקוע עם 2 חתיכות נחושת. איך אתה בונה את הבלוקים שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...