Command & Conquer 3 מוכנים? יאללה לשחק - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 מוכנים? יאללה לשחק

x-dude

Recommended Posts

C&C היא סדרת משחקים ראליסטים ולא של כל מיני פריקים ובגלל זה אהבתי אותה ... חבל שהם הורסים

בכל זאת לא מדובר פה בריאליסטיות לשמה ותמיד אפשר להיכנס לקטנות ולמצוא פגמים(כמו איך במשחקי הסדרה חייל היה בגודל של גיפ?)ולדעתי כדאי לחכות לפני שאתה מספיד וישר אומר שהורסים, עוד לא שיחקת שאתה יכול להגיד שהרסו משהו, אולי לא עמדו בציפיות שלך אבל עדין לדעתי לא הרסו כלום ,כדאי לתת להם צ'אנס בעניין הזה מכיוון שלפי כל הצדדים האחרים שראינו שקשורים במשחק, אם זו הגרפיקה, משחק הרשת או הסרטונים שעושים קאמבק אז אולי הפעם לשם שינוי EA יעשו משהו כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 375
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נקודה אחת שאני מסכים איתך ונקודה אחת שאני מסכים איתך חלקית...

מטבע שזרקתי אומר להתחיל מהמסכים, EA חייבים להתחיל להפסיק להרוס סדרות טובות ולהתחיל לפתח כמו שצריך וכמובן להתחיל להצדיק את העובדה שהם יצרנית המשחקים הגדולה בעולם (אבל לא הטובה בעולם, לפחות בינתיים)

מה שאני מסכים איתך חלקית זה שיש משחקים לא הגיוניים, ומה שנתת פה היה דוגמא קטנה מדי, דוגמא יותר חזקה תהיה כזאת :

חייל עם טילי נ"מ\נ"ט בצבע כחול מול חייל רגיל (עם רוס"ר רגיל) שמיועד להילחם בחיילים אחרים, בצבע אדום, תסביר לי בבקשה איך יכול להיות שהאדום ניצח כשלצד השני היו ביד טילים שאמורים היו לפוצץ לאדום את הצורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזע חדש או לא גזע חדש

גם EA ובזמן האחרון גם הובי סופט

מיצרים בעיקר משחקים בינוניים ומטה

וגם עושים פורטים בינוניים לכל מכשיר שיכול להריץ תמשחק

ולפעמים גם למכשירים שלא יכולים להריץ תמשחק :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני מסכים איתך חלקית זה שיש משחקים לא הגיוניים, ומה שנתת פה היה דוגמא קטנה מדי, דוגמא יותר חזקה תהיה כזאת :

חייל עם טילי נ"מ\נ"ט בצבע כחול מול חייל רגיל (עם רוס"ר רגיל) שמיועד להילחם בחיילים אחרים, בצבע אדום, תסביר לי בבקשה איך יכול להיות שהאדום ניצח כשלצד השני היו ביד טילים שאמורים היו לפוצץ לאדום את הצורה?

זה ציטוט שלי מעמוד 18

זה חלק מהתורה של משחקי RTS ... חייל עם משגר טילים טוב נגד טנקים ושאר משוריינים וחייל עם רובה טוב כנגד חי"ר אבל חרא נגד טנקים

כמו שיש טנקים ממש חזקים אבל בלי שום יכולת תקיפה אווירית או רכבים שהם רק בעלי יכולת תקיפה של ק"א כך שהחוכמה היא לשלב ולא לבנות ענק של משוכפלים שידרוס כל מה שעולה בדרכו

גם מטומטם וגם חכם אפשר להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נחמד... ויש שם מימין גם הסבר על ההבדל בין הגרסא הרגילה של C&C III לבין גרסאת ה-KANE, פשוט מדובר בגרסאת אספנים שמכילה גם עם קטעים שהוסרו בעריכה, ראיונות עם היוצרים וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...